آی لغو heatwave هشدار Telangana

حیدرآباد: در آنچه ممکن است به عنوان یک مهلت به Hyderabadis هند هواشناسی بخش (IMD) را لغو کرده است, موج گرما هشدار برای 48 ساعت آینده. مقامات این اداره گفت: Deccan Chronicle که گرما را تنها فروکش برای چند روز قبل از آن می آید.

یک تغار است تشکیل خواهد شد که در دماهای پایین تر اما آن را به یک یا دو روز برای آن به طور کامل آمده به عمل ماهش Palawat رئیس هواشناس در Skymet خصوصی پیش بینی آب و هوا گفت: Deccan Chronicle.

آب و هوا پیش بینی کرده است همچنین هشدار داد از رعد و برق همراه با squalls برای مارس 30 و 31. در حالی که توقف در افزایش حداکثر دما خوش آمدید, اخبار, از آن می آید با یک سوار.

“از نظر thundershower هشدار داده شده توسط آی شانس وجود دارد که وجود دارد خواهد بود تیرگی بیش از شهرستان. این ابرها به شکل یک ‘اثر گلخانه ای’ و اجازه نمی دهد گرما فرار بنابراین به راحتی” Palawat گفت. شاید این می تواند توضیح دهد که چرا حداقل دما در این شهرستان کاهش یافته و به 30 درجه سانتیگراد—که خوب چهار درجه بالای نرمال ثبت شده برای این زمان از سال است. تعجب آور به عنوان آن ممکن است صدای 30 درجه سانتیگراد است و میانگین حداکثر دمای ثبت شده در ماه اوت.

“نسیم تیرگی بیش از شهر است که اجازه می دهد تابش خورشید را به فرار در طول شب. این وضعیت ممکن است تاریخ و زمان آخرین برای چند روز” گفت: Raja رائو Boddu یک هواشناس با آی.

همانطور که از 7 بعد از ظهر روز چهارشنبه از داغترین نقاط در دولت با توجه به Telangana دولت برنامه ریزی توسعه جامعه (TSDPS) بودند سوان (45.9 درجه سانتیگراد), Jannaram (45.9 درجه سانتیگراد), Gadiguda (45.8 درجه سانتیگراد) و Armur ( 45.5 درجه سانتیگراد)

در شهر درجه حرارت سوزان ثبت شد در Musheerabad (42.5 درجه سانتیگراد), Narayanguda (42.4 درجه سانتیگراد) و Asifnagar (42.4 درجه سانتیگراد).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de