تحقیق در روسیه کاوشگر حامل پیامدهای سیاسی

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr می گوید او انتظار ندارد جنایی تحقیق در ریشه های روسیه تحقیقات به هدف رئیس جمهور سابق باراک اوباما و یا جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف در این تابستان.

اما این بدان معنا نیست که این تحقیقات به رهبری ایالات متحده وکیل جان دورهام کانکتیکات را حمل می کند خود پیامدهای سیاسی. این تحقیق می توان نتیجه گیری کرد این تابستان به معنی تازه و آیات ممکن است مورد سوء استفاده قرار گیرد مغلوب ساختن پیشی جستن در گرمای انتخابات فصل به آسیب بایدن و یا برای حمله به دولت اوباما.

رو به با وزارت دادگستری تصمیم به اخراج این پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و مداوم declassification از روسیه مربوط به مواد تهمت و متحدان خود را باید نگاه به دورهام تحقیقات به عنوان آخرین فرصت برای پاسخگو مقامات آنها می گویند ستم رئیس جمهور. سابق دولت اوباما مقامات در ضمن پیدا کردن خود را طلبه برای اقدامات آنها در زمان چهار سال پیش در حالی که تحقیق در انتخابات روسیه دخالت.

نگاهی که در آن همه چیز ایستاده:

دقیقا همان چیزی است که تحقیقات در مورد ؟

دورهام جانباز دادستان فدرال با دهه از وزارت دادگستری تجربه. او را مورد بررسی قرار FBI فساد مربوط به حمل و نقل از بوستون کانگستر Whitey Bulger و بعد از آن سازمان سیا سخت خارج از کشور بازجویی از مظنونین به عملیات تروریستی.

او به سال گذشته بار به بررسی ریشه های روسیه بررسی است.

دورهام را بررسی یکی از سوالات متعدد این اداره انجام شده در ارتباط با اف بی آی حمله به پتانسیل هماهنگی بین روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. کسانی که شامل یک بررسی داخلی از وزارت دادگستری اداره فلین تحقیقات و بازرس کل گزارش که صادر شده در سال گذشته است.

بر خلاف آن دسته از سوالات که متمرکز در وزارت دادگستری کارکنان دورهام اختیارات بسیار گسترده تر پوشا فعالیت های سازمان سیا و سازمان های دیگر در سراسر دولت است.

دورهام شده است مورد نقد و هوش جامعه را ارزیابی که روسیه دخالت در انتخابات بر مغلوب ساختن پیشی جستن نمایندگی و چه اطلاعاتی دولت بود که به آن رسیده است که نتیجه گیری. Barr گفت: پرس و جو به مراتب گسترده تر از فقط FBI را ناقص برنامه های کاربردی برای نظارت بر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور و پوشش اقدامات صورت گرفته پس از انتخابات ،

آنچه که در وضعیت فعلی خود را?

Barr اشاره کرده در یک قطعنامه به عنوان به زودی به عنوان در تابستان امسال دقیقا زمانی که تحقیقات به پایان خواهد رسید و یک سوال باز است.

در طی ماه های دورهام انجام مصاحبه و صحبت با آمار دولت در ایالات متحده و خارج از کشور در سفر سال گذشته با Barr برای دیدار با ایتالیا مقامات دولتی. در یک الگوی بی تردید انعکاس ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی زمان و مقامات سابق را به انتظارنشسته بودند که از واشنگتن وکلای مدافع به حرکت آنها را از طریق پروب.

هر چند این کار ادامه می دهد معلوم نیست چه مقدار از آن را تحت تاثیر قرار شده است coronavirus همه گیر است که محدود سفر و پیچیده دسترسی به برخی از ساختمان های دولتی است.

چه دورهام گفت: در مورد تحقیق و تفحص ؟

نه خیلی زیاد. اما او در یک بیانیه عمومی — آینده ساعت پس از بازرس کل Michael Horowitz با انتشار گزارشی گفت: روسیه بررسی شد و باز برای مشروع اساس — گفتن بود.

در بیانیه منتشر شده از طریق وزارت دادگستری دورهام گفت که او مخالف با بازرس کل مورد بررسی درست بودن منتج. هوروویتس بعدها اذعان کرد که دورهام بود و مخالفت با او بود که وجود دارد به طور کافی برای باز کردن یک تحقیق کامل می دهد که اف بی آی بیشتر سرزده از ابزار اولیه یکی است.

Barr شده است که این تحقیقات در حال حاضر جنایی در طبیعت در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود در داخل و خارج از کاخ سفید اغلب حمله نام مقامات سابق که آنها را به عنوان مستحق اهداف دورهام را موشکافی.

روز سه شنبه کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany lambasted سابق جمهوریخواه ادعا او به دروغ اعلام کرد که پرونده مخالفان اطلاعات در مورد تهمت وابستگی خود به روسیه شد “انگیزه” برای روسیه بررسی است. که نادرست است — تحقیقات آغاز شده و بدون پرونده.

چگونه ممکن است تهمت استفاده از دورهام تحقیق و تفحص ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان امیدوارم که این تحقیقات را کشف سوء و حمایت از رئیس جمهور ادعا می کند که FBI در روسیه بررسی شد “witch hunt.” حتی پس از وزارت دادگستری بازرس عمومی منتشر شده یک گزارش جامع در مورد ریشه های از روسیه بررسی تهمت اصرار آمریکایی ها باید بیشتر علاقه مند در دورهام شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای به دست گرفتن در هر اندکی سوال برانگیز در طول فعالیت ضد جاسوسی اف بی آی از پروب که بدل به ویژه وکیل رابرت مولر را در روسیه بررسی است. مولر به این نتیجه رسیدند که دولت روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن اما تحقیقات خود را نمی پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه است. مولر همچنین بررسی چند ممکن است در مواردی از انسداد عدالت و تیز گفت: او نمی تواند تبرئه رئیس جمهور.

چگونه تحقیق پایان ؟

Barr شده وجود دارد که می تواند نه تنها یک گزارش کتبی شبیه به یک سند تولید شده پس از مولر را پروب بلکه اتهامات جنایی. اما نه او و نه دورهام گفته است که باد می تواند شارژ و یا اگر کسی خواهد بود.

یک فرد شناخته شده به آن اشاره شده است به وزارت دادگستری برای بررسی پتانسیل سابق FBI وکیل که ادعا شده بود توسط بازرس کل را تغییر داده یک ایمیل مربوط به یک نرم افزار نظارت برای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

بر هفته گذشته گفت که با وجود تماس با تهمت و برخی از هواداران خود را برای اوباما و بایدن به بررسی او انتظار ندارد یا مرد برای تبدیل شدن به اهداف دورهام شد.

“ما نگرانی بالقوه جرم و جنایت,” او گفت:, “متمرکز شده است بر دیگران.”

هر چند وزارت دادگستری سیاست هشدار آشکار در برابر اقدامات تحقیقی در اجرا تا انتخابات بار گفته است که سیاست را نمی شود در اینجا از دورهام را بررسی نیست و هدف قرار دادن یک نامزد. که افزایش این احتمال که اتهام جنایی یا قابل توسعه می توان نشان داد در مهم هفته قبل از انتخابات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de