Illustration for article titled John Boyega Hates Racists, and You Can Stay Mad About It

عکس: جسی گرانت (گتی ایماژ)

اجازه دهید یک چیز راست: John Boyega است نه در اینجا برای نژادپرستان. اگر که نیست به اندازه کافی روشن به جنگ ستارگان بازیگر—که تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر آوازی در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی پس از سه گانه به پایان رسید—دو برابر کردن در مورد خاص خود را تحقیر برای “سفید در سیاه و سفید نژادپرستی…این نوع است که خراب جهان” در Twitter و Instagram در روز چهارشنبه.

تبلیغات

Boyega ارسال یک صدای جیر جیر در پاسخ به بی معنی مرگ جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس در مه 26, که دستگیر شد ، او نوشت: “من واقعا لعنتی نفرت نژادپرستان” و مردم بسیار ناراحت بودند اما که نمی لرزش همه کاره بازیگر. به نظر می رسد مانند آن ناراحت شده و نظرات خود را اکثرا سفید افرادی که طرفداران خود را در جنگ ستارگان شخصیت اما نمی تواند جدا او را از نقش و همچنین کسانی که تا به حال هرگز به صورت نژاد پرستی سر آنها حاضر به دریافت آن است که یک موضوع است.

تبلیغات

بسیاری از برابر او اعلام به عنوان تبعیض آمیز نسبت به افراد سفید (و…). دیگران بسیار ناراحت بودند که این دیزنی بازیگر با طرفداران جوان خواهد با استفاده از چنین افتضاح زبان.

“جان من با شما موافقم که نژادپرستان در حال وحشتناک” یک نفر نوشت. “این زبان در این توییت تکان دهنده است. من 8 ساله پسر به نظر می رسد به شما. من نمی دانم اگر من می تواند اجازه می دهد شما را به نقش خود مدل اگر این همچنان ادامه دارد…” Boyega گفت که او قصد ندارد تبدیل به یک مدل نقش برای دیدگاه خود را که او نمی خواهد تغییر آنچه که او گفت: برای هر کسی است.

“این است که خود من حساب شخصی. من اینجا هستم برای کودکان و نوجوانان” به unbothered پادشاه بیشتر توضیح داده شده است. او اشتباه است یا نه ؛ حداقل سن برای کسی که برای ایجاد یک حساب توییتر است که 13 سال سن و این مهم برای پدر و مادر برای نظارت بر محتوای فرزندان خود را مصرف آنلاین.

تبلیغات

تبلیغات

دیگران در دفاع از این بازیگر اشاره کرد که او بیشتر ناراحت دیگر مرد سیاه و سفید از دست دادن زندگی خود را بی ارزش. در هر صورت Boyega نمی تواند به کمتر از یک لعنتی در مورد آنچه که مردم می گفتند. (“من یوروبایی. همه چیت پچ پچ در این اینجا برنامه قطع نمی به این روح است. تندر آتش شما,” او نوشت.) او همچنین اشاره کرد که مادرش او را به نام یک “پسر خوب” برای ایستادن برای آنچه را در سمت راست برنامه است.

تبلیغات

تبلیغات

واقعا اجازه متنفر می دانم که او نمی مراقبت Boyega سپس در زمان به Instagram زندگی می کنند بیشتر به دفاع از اظهارات خود را.

تبلیغات

“یک مرد سیاه و سفید بود و فقط به قتل در خون سرد در خیابان stateside دوباره در حالی که گفت او نمی تواند نفس بکشد. این یک چرخه پیوسته رفتن,” او گفت:. “اگر چه من زندگی نمی کنند در ایالات متحده هستم ، بنابراین من دوباره آن را می گویند: شما نژادپرست سفید مردم است. من گفتم آنچه گفتم. و اگر شما نمی لعنتی مانند آن را بمکد.”

“شما خیلی نمی توانید سر و صدا من. من نه مرد به لرزاند” او همچنان ادامه دارد. “من مطرح شده به هیچ ضعیف مردم است.”

تبلیغات

من عاشق هستم در حال حاضر. آن را پیش بینی کنید که بدون توجه به موفقیت است که یک مرد سیاه پوست انباشته شده او است که هنوز هم یک مرد سیاه و سفید و همه چیز را او می تواند به چوب برای کسانی که نمی تواند این کار را برای خود را دارند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de