کرالا دولت رزومه فروش مشروب از طریق آن BevQ برنامه

کوچی: پس از دو ماه از خشک ‘روز’, فروش مشروب از سر در کرالا در روز پنج شنبه. مشروب فروش متوقف شد و در هفته آخر مارس با توجه به مهاجرت گسترده مستند شده است دوباره با دولت متعلق به دولت کرالا نوشیدنی Corporation (BevCo) با بهره گیری از انحصار.

BevCo معرفی کرده مجازی صف تلفن همراه برنامه BevQ برای فروش مشروبات الکلی و تنها کسانی که به صورت آنلاین رزرو از طریق برنامه و دریافت e رمز قادر خواهد بود به خرید نوشیدنی. دولت تصمیم گرفته است برای معرفی این برنامه به منظور اطمینان اجتماعی فاصله در BevCo رسانه ها و دیگر مشروب مغازه ها.

بعد از اعلام مالیات غیر مستقیم وزیر TP راماکریشنان در بازگشایی آشامیدنی رسانه روز چهارشنبه BevQ برنامه ساخته شده در دسترس در فروشگاه Google Play. با وجود مشکلات فنی بیش از 1.8 لاخ مردم دانلود نرم افزار.

مشکلات فنی ضربه مشروب فروش در بسیاری از مکان ها که میله BevCo مصرف-تغذیه رسانه های میله آبجو و شراب سرو افتتاح 9 صبح روز پنج شنبه. برنامه ارائه شده به مشروب مغازه ها به منظور بررسی خریداران e-token نمی شد عملکرد در بسیاری از مکان ها. کسانی که رزرو کرده بود نقطه خود را آنلاین تا به حال نیز صبر کنید برای بیش از یک ساعت به دلیل مسائل فنی است.

صدها نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان مغازه نقض Covid-19 پروتکل با پلیس با داشتن یک زمان سخت در مدیریت جمعیت است. بسیاری از مردم که تا به حال ساخته شده است یک رزرو آنلاین نیز در این جمعیت در خارج از مغازه های مختلف.

نمایندگان کوچی مبتنی بر راه اندازی شرکت Faircode Technologies Private Limited که توسعه BevQ برنامه گفت که مسائل فنی به زودی حل خواهد شد. علاوه بر این وجود دارد شکایت علیه دسترس نبودن برنامه در Play Store و همچنین تاخیر در گرفتن OTP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de