خشم بیش از مرگ جورج فلوید تحت یک افسر پلیس را به زانو ریخته به خیابان مینیاپولیس برای یک شب دوم روز شنبه با تیراندازی به مرگ گسترده غارت و آتش سوزی که کفن دریاچه خیابان محله در دود.

یک نفر به ضرب گلوله در منطقه که در آن اعتراض کردند در اواخر شنبه احتمالا توسط یک موسسه رهنی مالک که گفت: فرد بود غارت کسب و کار خود را.

در یک کنفرانس خبری در اوایل روز شنبه, سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: دو افسر در پاسخ به این صحنه خارج کادیلاک پیاده & طلا و جواهر در 1538 E. دریاچه و خیابان و اداره کمک های اولیه به مرد زخمی تا پزشکان وارد شده است. او گرفته شد به HCMC جایی که او درگذشت.

یک نفر در بازداشت در ارتباط با مرگ یکی از بزرگان گفت. بسیاری از شاهدان کاهش به همکاری با محققان پلیس, او گفت:.

“حقایق چه منجر به تیراندازی هنوز در حال مرتب کردن. ما واقعا در مراحل ابتدایی از این تحقیقات” سالمند گفت.

او نمی خواهد می گویند که آیا این مرد به ضرب گلوله کشته شد یک غارتگر. “است که یکی از این نظریه ها ما به دنبال به گفت: ما به عنوان بدن خارج است و ما به دنبال سناریو برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است,” او گفت:.

دوشنبه شب در اعتراض به خشونت نشان داده تشدید بیش از روز سه شنبه به حوادث سالمند گفت.

یک ویدیو ارسال شده به توییتر توسط کاربر @FindingNovyon نشان داد پیراپزشک انجام CPR در یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو به عنوان دیگر پزشکان خواست معترضان برای حفظ فاصله خود و فلش-چتری شنیده می شود در پس زمینه.

“کسی در آن وجود دارد با یک تفنگ به بالا! Back up!” یکی از پزشکان دیده می شود گفت: در این ویدئو.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دفتر گفت: اواخر روز چهارشنبه که 50 تا 60 دولت گشت سربازان نامیده خواهد شد به کمک پلیس مینیاپولیس. وجود دارد که هنوز هیچ برنامه ریزی برای تماس از گارد ملی.

در ضمن مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت که او خواسته است Walz به نظر تماس در گارد.

“لطفا مینیاپولیس” فری گفت استار تریبیون خبرنگار درست قبل از نیمه شب. “ما نمی توانیم اجازه تراژدی beget بیشتر تراژدی. فعالیت در اطراف دریاچه و Hiawatha در حال حاضر نا امن. لطفا کمک به ما در حفظ صلح است. …

“بله, ما در حال وضعیتی وخیم” او ادامه داد. “من درک می کنم خشم و درد و ما نیاز به کمک به حفظ صلح امشب. ما نیاز داریم که منظور از این طریق دریافت کنید با هم.

“من دوست دارم شهر ما. من می دانم که ما ساکنان بیش از حد انجام دهد و ما نیاز به انجام همه چیز ممکن است به یک فاجعه می گم بیشتر است.”

فری گفت: او شده است در تماس مداوم با Walz دفتر رئیس پلیس Medaria Arradondo و رهبران جامعه.

بسیاری از خشونت های ناشی از جمعیت زیادی که جمع خارج مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس پرتاب اشیاء در ساختمان و افسران و تبدیل بیشتر خشونت به عنوان شب عینک. پلیس مستقر گلوله های لاستیکی فلش بمب و گاز اشک آور به آنها فشار به عقب.

این AutoZone فروشگاه قطعات خودرو از سراسر سوم حوزه راه اندازی شد در حال سوختن. به عنوان برخی از معترضان تلاش برای خاموش کردن آتش دیگران رقصید gleefully در مقابل شعله های آتش و دود خوراکی selfies.

اخراج افسر پلیس درک چوین و سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه فلوید مرگ دوشنبه شب همراه بودند با سوم حوزه در 3000, Minnehaha, Av.

در نزدیکی دریاچه خیابان هدف فروشگاه غارتگران دیده می شد ترک با موارد اعم از بزرگ تلویزیون به لباس به مواد غذایی است. غارت نیز رخ داده در میننهها دریاچه شراب و ارواح در Hiawatha و دریاچه و در بسیاری از کسب و کارهای دیگر در این منطقه است. یک استار تریبیون خبرنگار در صحنه گزارش هر پنجره شکست در بازار کسب و کار و اتومبیل های لود شده با غارت کالاهای ترک صحنه.

هدف سخنگوی جاشوا توماس انتشار بیانیه ای گفت: دریاچه خیابان هدف خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته. “”ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن باعث شده است جامعه ما,” او گفت:. “ما تصمیم گرفتیم به ما نزدیک دریاچه فروشگاه های خیابان اوایل امروز و مشغول به کار برای اطمینان از همه اعضای تیم ما بودند اختصاص و امن است. تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد.”

اواخر روز چهارشنبه, مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز تقبیح خشونت گفت: “من درک می کنم نا امیدی از اعضای جامعه اما من واقعا نا امید است که مردم احساس تنها راه برای ابراز خشم است که از طریق از بین بردن جامعه خود ما. منظورم اینه که فردا که این بچه ….رفتن به قادر به دریافت مواد غذایی و پوشک برای کودکان خود را? ما در یک بیماری همه گیر. فروشگاه حتی باز است.”

“من می فهمم, نا امیدی, اما شما می دانید که وجود دارد راه را برای اعتراض به بیان نارضایتی خود را. و نافرمانی مدنی…ما می دانیم که این وجود دارد و کار می کند. ما باید کل جنبش حقوق مدنی برای توجیه آن است. و آره من خشم, اما آن را بدون پیروزی در نبرد. من فکر می کنم برای پلیس باقی مانده اند تا حدودی مهار زیرا آنها نه فقط از تخت شروع به ضرب و شتم مردم و دستگیری مردم و کشیدن مردم در وسط خیابان اما unruliness به غارت تنظیم از آتش [به] جامعه خود ما غیر قابل قبول است و این دردناک است.

“رفتن به خانه و مراقبت از بچه های خود را,” او گفت:. “برو در آغوش مادر خود و مادر بزرگ. چرا شما در خیابان گرفتن Covid بنابراین شما می توانید کشتن خانواده خود را? خود را, کون, صفحه اصلی در حال حاضر است.”

قبل از آن کوچکتر کمتر هرج و مرج اعتراض برگزار شد در خیابان های شیکاگو و E. 38th خیابان که در آن فلوید درگذشت. و معترضان با تجمع در مقابل ساختمان مینیاپولیس خانه Hennepin County وکیل Mike Freeman و اوکدیل اقامت چوین.

حدود 50 معترض بود در چهار راه در مقابل فریمن کار با شعار و فریاد خواسته برای چوین مامور پلیس دیده می شود در یک تماشاچی را با خود به زانو در گردن از مرگ فلوید به اتهام قتل است.

“آنها نیاز به رفتن به زندان چهار پلیس … چرا که آنها تصمیم به انجام هیچ چیز زمانی که یک مرد سیاه و سفید بود که به قتل حدود 20 دلار تقلبی لایحه گفت:” اریکا جوجه که سوار تا از Charles City, Iowa, برای حضور در روز چهارشنبه شد.

“آنها باید در زندان بوده است 10 دقیقه پس از آن اتفاق افتاد” افزود کتی کامینز-Bakko سنت پل.

یکی از فریمن, همسایه, علامت Bartlett, تماشا تظاهرات آشکار از چمن جلو.

“این وحشتناک خجالت برای مینیاپولیس و من مطمئن هستم که فریمن وحشت است ، من مطمئن هستم که اگر او قادر خواهد بود به عمل در اطلاعات [به پرونده اتهامات] در عین حال” بارتلت گفت.

یک جمعیت بزرگتر از حداقل 100 نفر حمل نشانه های جمع آوری شده در خارج چه اعتقاد بر این بود چوین را همراه Helmo Avenue North در اوکدیل.

کسی انداخت باز قوطی قرمز رنگ بر روی در جلوی خانه و کلمه “قاتل” نوشته شده بود در روی درب گاراژ. نوشته شده در گچ در خیابان در مقابل خانه اش: “جورج فلوید” “یک قاتل در اینجا زندگی می کند” و “او گفت که او نمی تواند نفس بکشد.”

حدود 6:45 p. m. پلیس مسدود کردن Helmo Avenue North اصلی شاهراه تهیه یک جریان از اتومبیل و توجه به معترضان. یک تیم از حدود 30 افسران از Washington County موبایل زمینه نیروی وارد پوشیدن شورش کنترل دنده و ایستاده در خیابان در مقابل از خانه. معترضان بلافاصله به انتظارنشسته بودند تا به صورت خاموش با افسران.

“اگر آن را کسی دیگری آنها خواهد بود در زندان گفت:” اشلی Bowes یک مادر پنج که عضو این جمعیت در اوکدیل. اعتراض او گفت: “یعنی همه چیز به من. برای فرزندانم این است واقعیت تلخ زندگی است. تنها راه این است که رفتن به تغییر است اگر مردم بایستند.”

هیچ یک پاسخ داده جلوی درب خانه اعتقاد به چوین زمانی که یک معترض زدم و هیچ ماشین پارک شده در جلوی خانه اما Bowes گفت: او را دیدم که خاموش کردن چراغ و حرکت پنجره ها پرده در اقامت سه شنبه شب.

“بله,” او گفت: چوین بود در خانه.

یکی از همسایه ها که نمی خواست فاش شود گفت: چوین نشده است در این خانه به تازگی به دلیل آن بوده است تحت نوسازی با اشاره به یک کیسه از ساخت و ساز باقی مانده در جلوی خانه.

معترضان برای اولین بار نشان داد تا در اوکدیل محله روز سه شنبه زمانی که Washington County موبایل زمینه نیروی مستقر شد برای متفرق کردن یک گردهمایی بزرگ وجود دارد “برای محافظت بیشتر از محله.”

در اوکدیل اداره پلیس “همدردی با صدمه زدن به جامعه به رسمیت می شناسد و توانایی شهروندان خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض در فضاهای عمومی منظم مدنی و شیوه قانونی” به پلیس گفت: در انتشار اخبار.

در Duluth, تظاهرات

دو ساعت و نیم در شمال مینیاپولیس حدود 100 نفر جمع آوری شده در یک تقاطع شلوغ برای بیان خشم بیش از فلوید مرگ است.

“اگر شما در هر نقطه در مینه سوتا شما باید دیوانه در مورد این. شما باید در تلاش برای به اعتراض گفت:” Jaylah Willis, 18 ساله از دلوت. “این اولین بار نیست این اتفاق افتاده است.”

این دلوت اعتراض سازماندهی شده بود توسط دو نفر از دانشجویان در Facebook. چه آغاز شده به عنوان یک گروه کوچک با تکان دادن نشانه هایی در گوشه ای از لندن جاده و E. 21st خیابان تبدیل به یک راهپیمایی به خود جلب کرد که ده ماشین پلیس که مسدود کردن ترافیک به عنوان گروه trudged چند بلوک غرب است.

معترضان شعار می دادند و دست تکان داد نشانه هایی است که گفت: “عدالت برای جورج” و “تعقیب پلیس است.” آنها بدستآمده honks حمایت از رهگذران و همچنین انگشت وسط و فحش. در یک نقطه قبل از تیم ملی, ماشین های وارد, یک مرد سوار چند پا با یک معترض در پنجره خود را به خاطر او حاضر به خارج شدن از راه خود را.

“این واقعا طاقت فرسا” گفت: شفق قطبی, ماه, یک, از 19 ساله, سازمان, که گفت که او انتظار نیست که این رویداد به تکامل مانند آن را انجام داد. او مانند بسیاری دیگر, در, اعتراض, به نام برای پیگرد قانونی از شرکت اخراج افسر که به زانو در Floyd گردن.

“ما آنها را می خواهید به دانستن دلوت از تماشای آنها و ما نمی خواهد سکوت” ماه گفت:.

پس از تقریبا سه ساعت ایستاده و راهپیمایی معترضان — یک گروه است که کاهش یافته است را به حدود 50 نفر — در اطراف شلوغ دلوت پلیس Sgt. تونی Radloff ماشین فریاد و شعار ،

“این است پسر من بعدی ؟” گریه Brayleigh Keliin یک جوان 19 ساله با هفت ماهه به نام کینگستون. پدر کودک جو کارتر که سیاه و سفید است, تا به حال یک هدف نقاشی بر پشت او ،

رشد تنش بین معترضان و تعداد انگشت شماری از نزدیک افسران مربوط با لحظات از صمیمیت و همدلی. پنج سال Shaylee غواص به او گفت مادر اشلی که او می خواست می شود یک افسر پلیس زمانی که او — و سپس او را زد و در آغوش گرفت افسر جو Miketin که به او یک برچسب نشان.

“همه پلیس بد” اشلی غواص بعد جامعی در یک معترض فریاد در افسران’ مواجه است.

Radloff در نهایت خارج شد ماشین خود را و احاطه شده بود توسط معترضان. Keliin ایستاده در کنار او تکان دادن یک لیست ثبت نام بیش از 40 نفر از رنگ بودند که کشته شده توسط پلیس.

“می گویند نام خود را” او تکرار شود.

“جورج فلوید … Philando کاستیا … Jamar کلارک” Radloff شروع به خواندن و جمعیت آرام پایین.

“من می دانم که آنها در حال سرزنش لباس بپوشند. من برای امضا این. من می توانم آن را شخصا” افسر گفت: پس از آن, به عنوان بسیاری از معترضان متفرق شدند.

به عنوان او راه می رفت دور با کارتر برای رفتن انتخاب کنید تا خود را پسر Keliin گفت: او قدردانی چه Radloff انجام داد.

“اما خواندن نام تغییر نمی کند, چیزهایی,” او گفت:. “افسران پلیس هستند که تبدیل آن زندگی می کند به هشتگهای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de