مینیاپولیس مرد از دست می دهد اجاره نامه خود را پس از رفتن کامل کارن در سیاه و مستاجران با استفاده از بدنسازی


Illustration for article titled Minneapolis Man Loses His Lease After Going Full Karen on Black Tenants Using Office Gym

تصویر: بالا شکل (Instagram)

در این نقطه سفید مردم واقعا نیاز به یاد بگیرند که چگونه به خواندن ،

فقط یک روز پس از امی “پارک مرکزی کارن” کوپر شد اینترنت-بدنام برای تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه و سفید پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را که منجر به از دست دادن او کار خود را سگ خود را و او خوش آمدید در پارک زمینه—یک مرد سفید پوست در مینیاپولیس خود را گرفتار در دوربین تماس با مقامات پنج مرد سیاه و سفید برای استفاده از ورزشگاه از یک ساختمان اداری است که همه آنها مستاجر هستند. در حال حاضر که مرد سفید پوست رنج می برند زیان به عنوان به خوبی.

تبلیغات

مینیاپولیس استار تریبیون گزارش که شریک مدیریت از F2 گروه تام آستین خود را از دست داد اجاره در یک سرمایه گذاری سرمایه داری ساختمان اداری پس از یک ویدیو ارسال شده به Instagram نشان داد او را به رفتن کامل کارن (یا عامیانه ؟ استیو? شکارچی ؟ در برخی از نقطه های سیاه و سفید هیئت است که باید به حل و فصل در یک نام برای مرد Karens) و تهدید به تماس با پلیس در مردان که حاضر به پاسخ سوالات خود را در مورد که در آن بود.

مردان سیاه و سفید در سوال هستند کارآفرینان جوان که خود را بالا شکلیک رسانه های اجتماعی و تجاری سازمان است که بخشی از WeWork co-فضای کار در Mozaic شرق ساختمان که در آن باشگاه قرار گرفته است. فیلم از رویارویی با آستین نوشته شده بود به بالا شکل را Instagram صفحه است و از آنجا رفته ویروسی.

تبلیغات

این ویدئو شروع می شود با آستین نگه داشتن گوشی خود را احتمالا برای ضبط هر مورد تخلف او فکر می کند اتفاق می افتد در حالی که مردان شنیده می شود در پس زمینه شکایت که آنها فقط در تلاش برای کار کردن در سالن ورزش که در آن به آنها اجازه داده شود.

“من تام Austin” Austin گفت. “من مستاجر در ساختمان شما هستند؟”

مردان پاسخ داد که آنها مستاجران که در آن نقطه Austin خواسته های به می دانم که آنها در کار. پس از گفت آن است که هیچ یک از مادرشگاییدن, کسب و کار که در آن کار می کنند Austin تهدید به تماس با پلیس بر روی آنها—به نام او که مدیر اموال به جای.

تبلیغات

Aka شرق ساختمان های متعلق به Ackerberg گروه و مدیر عامل شرکت استوارت Ackerberg بود شاد بعد از دیدن این ویدئو.

“قلب من لطمه می زند” گفت: با توجه به تریبون. “این است که چگونه ما انجام کسب و کار. من نگران آنچه که من دیدم.”

تبلیغات

“به نظر می رسد آنها به هر حال حق وجود داشته باشد و برای استفاده از آن ملایمت” او ادامه داد.

Austin در اجاره آن بیش از این حادثه و او پس از ارائه عذرخواهی کرد و گفت از طریق ایمیل “باید به کار گرفته در آن متفاوت است. نه من کار به انجام هر کاری است.” البته مانند بسیاری از wypipo عذر خواهی آستین آمد با توضیح. از تریبون:

Austin که از منتقدان تغییر نام دریاچه Calhoun به Bde Maka Skaگفت: در مصاحبه روز شنبه که او ابراز تاسف کرد و گفت هر چیزی که برای مردان و اصرار او بود که نژادپرست است.

او گفت: این ساختمان به تازگی ارسال یک ایمیل یادآوری آنها که تنها مستاجران بودند مجاز به استفاده از سالن بدنسازی و دیگر امکانات رفاهی در ساختمان است. او گفت که او مشکوک بود که مردان نمی شد همه مستاجران چون او را دیدم یک نفر در گروه پنج مرد با استفاده از key fob به دیگران اجازه دهید به حمام و درب های دیگر.

او گفت: آنها شد “تهاجمی” هنگامی که او مواجه با آنها است.

تصور کنید که انتظار پنج مرد در یک گروه به تمام توان حمل fobs کلیدی در بدنسازی, کوتاه, فقط برای جلوگیری از سوء ظن است که آنها جایی که آنها تعلق ندارد. سپس تصور کنید که آن دسته از مردان که آنهایی که مشخص شده به عنوان “تهاجمی است.”

تبلیغات

همچنین شایان ذکر است که این اتفاق در همان شهر که در آن فقط یک روز قبل از سفید مینیاپولیس افسر پلیس ساخته شده سرفصل های ملی برای زانو بر گردن جورج فلویدیک مرد سیاه و سفید دادند که باعث تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در سراسر شهرستان.

دوباره یاد بگیرند که چگونه به خواندن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de