شکسته, شیشه شکسته باشگاه گلف و زباله آشغال شرق دریاچه خیابان در صبح روز پنج شنبه پس از مخرب بن بست بین معترضان و پلیس با شکستن شیشه و آتش میزنند به فروشگاه.

بسیاری از این کسب و کار از جمله رستوران های فست فود, خودکار, مغازه ها و بانک ها بودند غارت شنبه صبح. آجر پایه و اساس Metro PCS فروشگاه تنها بخشی که باقی مانده است ادامه داد: سوختگی به عنوان خدمه حفر یک خط در جلو برای جلوگیری از نشت گاز.

دود billowed از مجتمع خرید در نزدیکی دریاچه و خیابان و خیابان Hiawatha سوزاندن بوی wafting بیش در سراسر دریاچه خیابان. یک وندی رستوران smoldered; به طوری که یک ساختمان در پشت آن دیگر قابل تشخیص است.

صاحبان کسب و کارهای کوچک در خیابان دریاچه و برخی از آنها وجود داشته است در دهه های پدید آمده در اوایل صبح روز پنجشنبه به ارزیابی خسارت. آنها خیره شد در آنچه باقی مانده بود خود را از مغازه ها و خیابان با آرام ناباوری.

چارلز Stotts که متعلق به شهر صحبت کردن با کسی که شام میخورد به مدت چهار سال از نگاه, در رستوران خود را با چشم آرام و غم انگیز اخم. خود ویندوز هم شکسته شد نوار غارت. دود پر از اتاق ناهار خوری و آب از آبپاش آب گرفتگی زمین ریخته و بر روی خیابان.

“آن را بدتر از هر چیزی من تا به حال تصور اتفاق می افتد به ما کمی در رستوران,” او گفت:. “چه من ساختمان کوچک در کنار جاده انجام دهید؟”

بیشتر شرق جف Zeitler که صاحب شهری علوفه کارخانه شراب سازی & شراب خانه راه می رفت پایین پیاده رو با همسایه, برگزاری بیل برف به شیشه شفاف است. افراد شکست خود را مقابل درب بنابراین او را مجبور به سوار کردن ساختمان, او گفت:.

“جورج فلوید مرگ یک تراژدی وحشتناک. پلیس کشته شدن این مرد, اما آن را نمی کند توجیه این,” او گفت:.

همسرش گیتا Zeitler بعد نشست روی خم شدن در مقابل فروشگاه خود را. او گفت که او نا امید شده بود در یک عدم امنیت ارائه شده توسط پلیس برای کسب و کار. “مینیاپولیس پلیس شده است بی فایده برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

“چرا ما هدفمند در اینجا؟” “ما می دانیم که پلیس نیست درست. پلیس مخفی شده است سیاستگذاران در اینجا نیست و محلی محله زندگی دور گرفته شده توسط شورش.”

تیم Gleason که متعلق به دقت تنظیم خودکار مراقبت در دریاچه برای 20 سال ایستاده بود در خارج از ساختمان به عنوان مکانیک خود را برداشت تا هر ابزار سمت چپ از داخل گاراژ. به اعتقاد او معترضان به سرقت اتومبیل و آنها را بیرون راندند حق را از طریق درب گاراژ.

“وجود پنج خودرو در داخل ساختمان و از آنها به سرقت برده و هر یک از آنها. در بر داشت یک بلوک دور در مک دونالد” او گفت:. “بدترین قسمت برای من این است که این بچه ها’ ابزار است که به سرقت رفته بودند نیستند تحت پوشش بیمه کسب و کار به دلیل آن را اموال شخصی خود را. بنابراین زحمتکش مکانیک از یک دسته از پول است.”

یک ساختمان امان از شورش بود Soderberg گل و هدیه بزرگ گل زرد مغازه در دریاچه و 33rd خیابان. Kym اریکسون صاحب آن رفته بود بیشتر پایین خیابان صبح روز پنجشنبه برای دیدن بقیه نابودی است. او قادر به خواب در تمام شب او گفت: تماشای هرج و مرج آشکار از بالا طبقه از ساختمان.

“آن را سخت به آن را همه در. این باور نکردنی,” او گفت:. “این یک شب از ترور آن چیزی است که از آن شده است در این خیابان در این شهر شب گذشته است.”

او ادامه داد: “COVID نمی دید من اما این است که به نزدیک من است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de