مینیاپولیس سرمایه داری از دست می دهد و اجاره دفتر پس از ویروسی تصویری او را متهم دهها

یک مینیاپولیس سرمایه داری را اجاره فسخ شده است پس از یک ویدئو ویروسی رفت و نشان او بازجویی از کارآفرینان اگر آنها مستاجران ساختمان و در نتیجه مجاز به استفاده از آن ،

در این ویدئو ارسال شده در سه شنبه شب تام Austin که سفید گفت که او قرار بود به تماس 9-1-1 در این گروه است. (او به پایان رسید تا با تماس با ساختمان مدیر اموال به جای.)

در بعد از ظهر چهارشنبه Austin گفت: او را خراب کرد و تایید کرد که او از دست داد اجاره نامه خود را برای شرکت F2 گروه در MoZaic شرق ساختمان در بالای شهر. ساختمان اداری متعلق به Ackerberg ،

“باید آن را به کار گرفته متفاوت او گفت:” در یک e-mail. “نه من کار به انجام هر کاری است.”

بالا شکل یک مینیاپولیس مبتنی بر رسانه های اجتماعی و تجاری آژانس ارسال شده در این ویدئو به آن Instagram حساب و گفت که آن را نشان داد دهها در عمل است. این شرکت عضو WeWork co-فضای کاری در ساختمان است. مردان مشغول به کار بودند در ورزشگاه در ساختمان هنگامی که آستین مواجه آنها.

“من تام Austin” مرد می گوید: در این ویدئو. “من مستاجر در ساختمان شما هستند؟”

مردان در این گروه چه کسانی هستند, سیاه, پاسخ می دهند که آنها همه مستاجران. Austin خواسته های به می دانم که آنها در کار. آنها پاسخ دهند که آنها لازم نیست به او بگویید. او می گوید: او به تماس 9-1-1 پس از آن.

“به عنوان شما می توانید ببینید که ما در حال برخورد با نژادپرستی در اینجا” یکی از صداهای می گوید در این ویدئو.

مردانی که در بالا شکل نمی تواند نظر رسیده است.

Austin بود که از منتقدان تغییر نام دریاچه Calhoun به Bde Maka, اسکا روز چهارشنبه در گفتگویی گفت که او ابراز تاسف کرد و گفت هر چیزی که برای مردان و اصرار او بود که نژادپرست است.

او گفت: این ساختمان به تازگی ارسال یک ایمیل یادآوری آنها که تنها مستاجران بودند مجاز به استفاده از سالن بدنسازی و دیگر امکانات رفاهی در ساختمان است. او گفت که او مشکوک بود که مردان نمی شد همه مستاجران چون او را دیدم یک نفر در گروه پنج مرد با استفاده از key fob به دیگران اجازه دهید به حمام و درب های دیگر.

او گفت: آنها شد “تهاجمی” هنگامی که او مواجه با آنها است.

“وجود دارد یک کل دسته از افرادی که به نظر نمی رسد به” بخشی از ساختمان با استفاده از ورزشگاه او را شنیده است گفت: در این تلفن, در ویدئو.

او گفت: یک فرد تعمیر و نگهداری به پایان رسید تا آمدن و صحبت کردن به این گروه و سپس به سمت چپ.

در آن رسانه های اجتماعی پست بالا شکل اشاره کرد که آن را می پردازد اجاره برای کار در ساختمان است. همچنین گفت: کارآفرینان اغلب صحبت کردن در مورد دهها تبعیض سنی ،

“ما مریض و خسته از تحمل این نوع رفتار در یک روز به صورت روز و ما احساس می کنیم که ما را به نور بر روی این وضعیت” آنها نوشت.

اجتماعی پست تولید بیش از 3000 نظرات و بیش از 20000 لایک توسط چهار شنبه بعد از ظهر بود و همچنین به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در توییتر.

می آید در همان هفته دو نژاد به اتهام ویروسی ویدئوها که یکی از آنها نشان داد یک زن در شهر نیویورک تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه و سفید که خواست او را به پیروی از قوانین و دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی. او پس از اخراج از شغل خود.

دیگر نشان داد یک افسر پلیس در مینیاپولیس زانو بر گردن جورج فلوید که سیاه است و کسی که مدت کوتاهی پس از درگذشت جرقه تظاهرات در این شهر در روز سه شنبه شب.

استوارت Ackerberg مدیر عامل شرکت Ackerberg که صاحب Aka شرق ساختمان گفت: او در حال حاضر احساس دل شکسته, پس از دیدن این فلوید تصویری هنگامی که او را دیدم تصویری از رویارویی در ورزشگاه در خود ساختمان است.

“قلب من لطمه می زند” او گفت:. “این است که چگونه ما انجام کسب و کار. … من نگران آنچه که من دیدم.”

او گفت که دو WeWork اعضا استفاده کرده خود را fobs کلیدی برای دسترسی به ورزشگاه در روز سه شنبه شب. و او فرض می کند که مردم دیگر در بالا به شکل گروه همچنین کارمندان شد.

“به نظر می رسد آنها به هر حال حق وجود داشته باشد و برای استفاده از آن ملایمت,” او گفت:.

Ackerberg گفت که او صحبت کرد و به آستین در روز چهارشنبه و ابراز ترس خود را.

“من با او که من فکر نمی کنم آن را به خوبی به کار گرفته و وجود دارد راه های دیگر برای رفتن در مورد این” او گفت:. “این مایه تاسف است. هدف ما این است که برای ایجاد یک محیط امن و دعوت از تجربه برای همه است.”

Austin گفت که او و دیگر مردان به کار ادامه داد پس از رویارویی.

“پایان شب ما در شرایط صحبت کردن,” او گفت:. “من گفت:” من متاسفم که شما به فکر من بودن نژادپرستانه اما من نمی شد. اگر شما یک دسته از زنان من انجام داده اند همین است.’ “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر