مینه سوتا کلیساها باز برای اولین بار پس از آوریل 18

وفادار که وارد تبدیل کلیسای کاتولیک کردم اولین نگاه اجمالی از یک فرد سرویس چهارشنبه نزدیک به 10 هفته پس از مینه سوتا بسته خانه عبادت به نبرد COVID-19 بیماری همه گیر.

بازدید کنندگان به اوکدیل کلیسا شد و مورد استقبال داوطلبان که squirted ضد عفونی کننده در هر مجموعه ای از دست. آنها به دنبال خطوط نوار روی زمین است که آنها را نگه داشته, اجتماعی دور به عنوان آنها اقدام به عبادت منطقه است. داخل آنها جمع آوری شده در هر سوم پیو.

ایستاده در منبر این کشیش ژان پل اریکسون اعلام می شود وجود ندارد, آواز خواندن در کلیسا شناخته شده برای آن گروه کر.

“چیزهایی هستند که نه کاملا به عنوان آنها قبل از” گفت اریکسون. “اما ما با هم هستیم و این یک هدیه است.”

پس شروع یکی از مینه سوتا, اولین فرد مذهبی خدمات تحت دولت جدید دستورالعمل برای خانه های عبادت است که در اثر چهار شنبه. رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد تجدید نظر محدودیت شنبه پس از یک چالش به قبلی محدودیت های توسط اسقف های کاتولیک و کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی.

قوانین جدید اجازه می دهد تا خانه پرستش — از جمله کلیساها و معابد و مساجد و کنیسه ها — برای نگه داشتن خدمات در 25% ظرفیت حداکثر تا 250 نفر است. آنها همچنین نیاز به قوی پروتکل های ایمنی برای actiivities اعم از صمیمیت و همدلی توزیع به دستشویی استفاده کنید.

در حالی که هر گروه می تواند باز کردن درب های خود را روز شنبه کاتولیک ها تا به حال استفاده است زیرا آنها تمایل دارند که خدمات روزانه. مینه سوتا کنیسه ها و مساجد اعلام کرد آنها نمی تواند نگه داشتن عبادت عمومی و در عین حال در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

فقط کسری از کلیساهای کاتولیک آماده شد به دعوت جماعت خود را به pews شنبه زیرا آنها نمی باید مورد پروتکل های ایمنی در محل.

در تبدیل حدود 70 نفر از جمله حداقل 15 ushers و کارکنان دامن زد در سراسر آن روح بزرگ عبادت فضا برای ساعت 8 صبح جمعی. که نمونه مردم در انتخابات به صورت روزانه توده اریکسون گفت.

Ushers در ماسک صورت همراهی همه را به یک صندلی ساخته شده و مطمئن شوید که افراد و خانواده ها بودند حداقل 6 فوت از هم جدا.

مارک اسمیت از لیک المو نشسته با چهار فرزند. خانواده اش صرف دو ماه گذشته مشاهده روزانه توده های آنلاین در اتاق نشیمن خود را حتی پانسمان تا در روزهای یکشنبه به “حضور” خدمات او گفت:.

“این یک تفاوت بزرگ به حضور فیزیکی” اسمیت گفت. “این فوق العاده و تجربه عاطفی.”

پسرش Leyton اسمیت محراب سرور و lector گفت: او مشتاق به بازگشت به کلیسا خود را به کار می کنند. “من نمی دانستم چقدر من آن را از دست رفته [توده] تا زمانی که من برگشتم” او گفت:.

با خیال راحت توزیع و همدلی است که یکی از جنبه های چالش برانگیز میلادی در گیر و تبدیل تصمیم به انجام این کار توسط ارائه سوگندی در یک منطقه جداگانه. پس از اریکسون به پایان رسید و جرم او به رهبری به یک سالن در خارج از درهای کلیسا. وفادار بودند طلیعه برای همدلی و پس از آن راه می رفت درب اصلی.

Latha اندرسون با پوشیدن یک چادر مشکی بود و میان کسانی که بی سر و صدا از خروج از کلیسا پس از دریافت هاست. کلبه گراو بود مشخصه نقل مکان کرد.

“من احساس می کردم زندگی من برگشت گفت:” اندرسون بستن چشم خود را برای یک لحظه. “من شده اند فقط در حال انتظار انتظار.”

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سنت پل و مینیاپولیس آگاه بود چگونه بسیاری از کلیساهای آن باز جمعه و یا چگونه بسیاری از خواهد باز این آخر هفته. یک خبرنگار در بر داشت چند عمومی توده های مردم در روز افتتاحیه.

کلیساها از مینه سوتا منطقه جنوب کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی که پیوست قلمرو مذهبی اسقف اعظم در یک چالش به Walz محدودیت در خانه از عبادت نشده بازگشایی شد گفت: فردریک Hinz منطقه را سیاست عمومی حمایت کند.

Hinz گفت کلیساها لازم نیست برای بازگشایی, اما آنها باید این گزینه برای انجام این کار زمانی که خود را به روش های ایمنی در محل هستند — که بسیاری در حال کار بر روی. سنت پل و مینیاپولیس اسقف اعظم برنارد Hebda گفت: همان.

مینه سوتا وزارت بهداشت دستورالعمل های وزارت امور خارجه که در خانه از عبادت باید توسعه برنامه آمادگی از جمله دقیق تمیز کردن شیوه های اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و آموزش کارکنان در مورد COVID-19.

این دقیقا چیزی است که در ایالت مینه سوتا رهبران مذهبی انجام می دهند در این هفته با بسیاری امیدوار به دیدن جماعت خود را به صورت چهره به چهره در این آخر هفته برای اولین بار در ماه.

گفت: Erickson: “آن را زیبا و فوق العاده در کنار هم هستند.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de