بمبئی: به ماها Vikas Aghadi دولت در ماهاراشترا که تا پایان شش ماه از شکل گیری آن است که با ثبات و قوی و قطعا تکمیل آن پنج سال است و, دولت, وزیر نواب ملک گفت: در روز پنج شنبه.

شیو سنا رئیس جمهور Uddhav Thackeray گرفته بود سوگند به دولت به عنوان وزیر در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته همراه با شش وزرای هر دو از حزب او, NCP و کنگره و دولت گسترش یافت بعد.

مخالف بی جی پی در اوایل پرسش بیش ثبات ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت تشکیل شده توسط سه ایدئولوژیک احزاب مختلف. برخی از BJP رهبران این گزارش گفت: از آن خواهد شد در کوتاه مدت رژیم است.

با اشاره به این که دولت اقلیت وزیر امور و NCPs ملی سخنگوی نواب ملک گفت: دولت تا پایان شش ماه. آن است که پایدار و قوی است.

بی جی پی گفته بود این دولت خواهد بود در کوتاه زندگی می کردند. اما آن را قطعا تکمیل آن پنج سال روی لئامت دادن.”

ملک ادعایی که BJP نگه می دارد و شایعه پراکنی در مورد ثبات دولت است. “و دولت را نمی خواهد فقط به این دلیل آنها در حال غیبت او پکتیا میباشد.

BJP MP Narayan Rane در اوایل این هفته ملاقات ماهاراشترا فرماندار B S Koshyari و خواستار اعمال رئیس جمهور قانون در این دولت بیش از Thackeray به رهبری دولت “شکست” در مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

ملک گفت: MVA تشکیل شد و بر اساس یک “مشترک حداقل برنامه’ پیش نویس توسط سه حزب که در حال کار unitedly.

“دولت در حال حاضر مبارزه با COVID-19 تهدید. ما بر آن غلبه خواهد و اجرا خواهد شد و دولت به درستی گفت.

شیو سنا که 56 کرسی در مجلس ایالتی جعلی اتحاد با یک بار رقیب احزاب NCP (با داشتن 54 MLAs) و کنگره (44 MLAs) به شکل دولت در سال گذشته پس از قطع روابط دراز مدت و متحد BJP.

پس از انتخابات به 288-عضو پيشين مجمع سال گذشته شیو سنا و بی جی پی سقوط کرد بیش از های رئیس وزرا پست در دولت بر اساس چرخشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de