دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم در روز پنج شنبه آمار در دولت برای قطع RBI اوراق قرضه طرح گفت: یکی دیگر از “شکنجه جنسی” به شهروندان است.

او گفت که دولت پرداخته و یکی دیگر از ضربه به شهروندان است که صرفه جویی به ویژه شهروندان ارشد به عنوان آن را قطع 7.75 درصد RBI اوراق قرضه.

ابراز تأسف می کنند دولت اقدام او از مردم خواست تا تقاضا از دولت که RBI پیوند ترمیم شود بلافاصله.

“پس از کاهش نرخ بهره در PPF و پس انداز های کوچک, ابزار, لغو RBI پیوند دیگری است بی رحمانه ضربه او گفت:” در توییتر. “همه شهروندان باید تقاضا که RBI اوراق قرضه باید ترمیم شود بلافاصله” سابق وزیر دارایی گفت.

چیدمبرم گفت: دولت این کار را یک بار قبل از اینکه در ژانویه سال 2018 است. “اعتراض من به شدت. روز بعد آنها دوباره معرفی اوراق قرضه اما کاهش نرخ بهره از 8 درصد به 7.75 درصد” او اشاره کرد.

او گفت: به طور موثر پس از کسر مالیات این اوراق قرضه عملکرد تنها 4.4 درصد است. “که در حال حاضر دور گرفته شده است. چرا ؟ من محکوم این اقدام” او گفت:.

او گفت: هر دولت موظف است به ارائه حداقل یک امن و بدون ریسک سرمایه گذاری گزینه ای را برای شهروندان خود و “آن RBI باند از سال 2003”.

دولت قطع 7.75 درصد پس انداز (مشمول) اوراق قرضه طرح 2018 با صدور یک هشدار از طریق که گفت که آنها باید متوقف برای اشتراک با اثر از نزدیک از کسب و کار بانکی در آوریل 28.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de