میز قرمز بحث غواصی به عمق لازم بحث و گفتگو در مورد Colorism


Illustration for article titled iRed Table Talk/i Dives Deep Into a Necessary Discussion About Colorism

عکس: میز قرمز بحث ( Facebook دیده بان)

خانم ها از جدول قرمز, بحث, Jada Pinkett Smith, آدرین Banfield-نوریس و بید اسمیت تا به حال یک گفتگو مهم خود را محبوب Facebook تماشای نشان می دهد در مورد colorism در جامعه سیاه و سفید در آوریل 27. سه نفر ملحق شد توسط شخص مادام العمر دوست میا پیتز و دخترش مدیسون مایل به بحث در مورد تجارب خود را با colorism در طول زندگی خود.

تبلیغات

پیتز نشان داد که دیگران مسائل را با او (خیره کننده) پوست به رسمیت شناخته شد در طول زمان به عنوان یک نیکز شهرستان رقصنده زمانی که او یک بازیکن NBA نمی خواهم به ازدواج با او بود چرا که او پوست تیره.

“ما در نهایت زنان را انتخاب کنید که سبک تر هستند” او بازگو. “[افکار من در مورد پوست من,] [نیست] تاثیر کامل تا زمانی که من تا به حال [دخترم]…او تیره تر بودم: ‘ooh ooh این یک مشکل است…” من [نمی] می خواهید او را به همان نوع از حالات است که من هرگز مانند گفته او زیبا است.”

تبلیغات

“نفرت از ما پوست است که واقعا فقط عکس کلی از نفرت که ما برای خودمان و آن چنان عمیق و ریشه دار” او همچنان ادامه دارد. جادا سازیاموسیقی زنگی در, بحث در مورد که او با تجربه کاملا مخالف: او برای اینکه نور پوست است.

“من به یاد داشته باشید داشتن مقدار زیادی از مکالمات با [Banfield-نوریس] و عمه کارن در مورد آشکار دیگر میراث فرهنگی در خون من است. آن را مانند شما و که در آن’,” او گفت:. “Gammy می گوید:” در این چت که مادر بزرگ او که در باربادوس “قطعا نمی مانند پوست تیره مردم است.” (“من به یاد داشته باشید زمانی که من واقعا کوچک ما تا به حال همسایه ها بودند که بسیار بسیار تاریک و او نمی خواست ما را به بازی با آنها را” او به یاد می آورد.)

به بید او می گوید که در حالی که او نمی باید احساسات منفی در مورد خود پوست او را یک زن و شوهر از مسائل مورد بافت مو بیان کرد “[او] را [پسر عموی من است] و مانند ‘من خواهد بود بسیار زیباتر اگر موهای من نبود بنابراین گره خورده.'”

تبلیغات

“این راز…حتی در [سیاه و سفید جامعه] وجود دارد بخش” توضیح می دهد که مدیسون دهد که یک فکری مختصر و مفید در مورد چگونه colorism می توانید خود را در حال حاضر اکثر prevalently در جامعه سیاه. “”ما قرار نیست به آن را…’ من می دانم که همه ناراحت هنگامی که ما می گویند: “این شروع می شود با برده داری” اما جایی که همه چیز آغاز می شود.”

در جای دیگر, در, گفتگو, گروه بحث مشکلات مرور جهان و شرکت های بزرگ جهان برای پوست تیره مردان پوست-سفید کننده و بیشتر. آن را قطعا به ارزش تماشای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de