“آنها می خواهند ما را برای ما چهره های سیاه و سفید در تنوع خود را گزارش’: Delroy Lindo است که هنوز هم در مبارزه با مبارزه خوب در اولین نگاه کلیپ


Delroy Lindo in The Good Fight Ep. 407 “The Gang Discovers who Killed Jeffrey Epstein”

Delroy Lindo در این مبارزه خوب Ep. 407 “این باند در می یابد که منجر به کشته شدن جفری اپستین”
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از فردا همه دسترسی

هیچ کس می داند که چگونه به وضع قانون از طریق بیان صورت کاملا مانند Delroy Lindo و در فصل 4 آخر خوب مبارزهاو همچنان در مورد آن عمل است.

تبلیغات

قسمت deets, از طریق فردا همه دسترسی:

قسمت 407 “این باند در می یابد که منجر به کشته شدن جفری اپستین”

فصل آخر. Reddick, Boseman & لاکهارت در حال استخدام برای بررسی مرگ از مشخصات بالا در نیویورک زندانی جفری اپستاین. پشت در دفتر STR لوری در ادامه به سفت گرفتن خود را در شرکت مجبور دایان, Adrian و لیز به اخراج. اما غضبناک, سه نفر نمی خواهد به پایین که در مسیر بدون مبارزه و تخم ریزی در امید دادن شرکت خود را اربابان یک بار و برای همه است.

تبلیغات

این یکی از است که در واقع بسیار به موقع داده وزوز در اطراف اخیر جفری اپستاین مستند آزادی در Netflix بکشد.

در یک منحصر به فرد کلیپ از قسمت های به دست آمده توسط ریشه Adrian Boseman (Lindo) است که در تلاش برای متقاعد کردن لیز لارنس (Audra مک دونالد) و دایان لاکهارت (Christine Baranski) برای گرفتن وام قابل توجهی (با حتی بیشتر قابل توجه خطر پس از لیز یک مادر تنها) به طوری که آنها در نهایت می تواند فرار مالکیت نگه دارید از شرکت های بزرگ خود را اربابان خ لوری.

“آنها نمی ارزش کار ما کارمندان ما تاریخ و یا فرهنگ ما!” آدریان فریاد می زند. “آنها می خواهند ما را برای ما چهره های سیاه و سفید در تنوع خود را گزارش.”

می گویند کهآدریان!! “تنوع و شمول” شده است نقد پس از آن به نظر می رسد بیشتر در مورد اپتیک از واقعی سهام و سیاه و سفید وجود دارد کارکنان در صنایع مختلف است که می تواند مربوط به آدریان درخواست مهیجی.

اگر شما آشنا نیست این است همان کسی که شکست از اینترنت که خوب مبارزه کلیپ از او مطرح است که در آن او به چالش کشیده لنگر سفید می گویند n-word زنده در هوا پس از سفید مردمی می خواهم بگویم آن را بسیار بد لعنت. دوست من گفت: او همیشه در مورد آن عمل است.

تبلیغات

فصل 4 آخر خوب مبارزهEp. 407, “این باند در می یابد که منجر به کشته شدن جفری اپستین” در دسترس خواهد بود به جریان سهشنبه, مارس 27 CBS دسترسی به همه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de