سفید غرور نقاشی های دیواری موجود در ایلینوی پارک روز پس از ضد نژادپرستی قطعنامه می گذرد


Illustration for article titled White Pride Graffiti Found in Illinois Park Days After Anti-Racism Resolution Passes

عکس: شاتر

2020 است که واقعا در شکل دادن به یک بنر سال برای سفید مردمی بودن کاملا سطل زباله. به نظر می رسد به عنوان اینکه هر هفته در سراسر این جهنم سال ما با ارائه نمونه دیگری از خشونت حق و محض hatefulness Brads, Chads و Karens این کشور قادر به.

تبلیغات

شیکاگو تریبیون گزارش که نژادپرست نقاشی های دیواری پیدا شد اسپری رنگ در نپرویلل پارک منطقه پارتیشن که جدا Cantore پارک ولش از مدرسه ابتدایی. کلمات “پراید سفید” رنگ شد روی پارتیشن به همراه نژادپرستانه باند نمادها. نقاشی های دیواری می آید تنها چند روز پس از Naperville شورای شهر تصویب قطعنامه ای است که می گوید شهر “تقبیح تمام اعمال نژادپرستی و عدم تحمل و تبعیض غیر قانونی و نمی خواهد تحمل کند و آنها را از هر نوع.” پارتیشن پوشش داده شده تا از نقاشی های دیواری را می توان به طور کامل حذف شده است.

“در هیچ زمان و در هیچ راه این است که این رفتار چشم پوشی شود. ما را ساخته اند گام های بلندی به عنوان یک جامعه در ماه های اخیر به این آدرس سر-و ما باید کار بیشتری را انجام دهد. این موارد می تواند حل شود که جامعه و پلیس با هم کار کنند.” Naperville شهردار استیو Chirico گفت: در Facebook پست در مورد این حادثه. Naperville رئیس پلیس رابرت مارشال منتشر شد بیانیه ای گفت که گروه او در حال حاضر در حال تحقیق در مورد جرم و جنایت. “نقاشی اسپری و عبارات مانند” سفید, غرور و افتخار, باند نمادها و عبارات نامناسب و غیر قابل قبول است و تحمل نخواهد شد” مارشال گفت: در این بیانیه است.

تبلیغات

اعضای Naperville جامعه نیز صحبت کردن در برابر نژادپرستانه نقاشی های دیواری. Naperville همسایگان ایران است که یک گروه از Naperville ساکنان که ترویج بحث در مسائل نژادی و تمرکز بر شمول است. این گروه با انتشار بیانیه ای گفت: آن را “به شدت تقبیح نفرت نمادها” و جزئیات آن برای حمایت از ضد نژادپرستی قطعنامه تصویب شده توسط شهر.

این تنها آخرین در یک سری از رویدادهای نژادپرستانه به رخ می دهد در Naperville. در ماه نوامبر گذشته یک گروه از مشتریان در یک Buffalo Wild Wings خواسته شد به حرکت می کند چرا که یک مشتری نمی خواهید به نشستن در کنار مردم سیاه و سفید و در همان ماه یک دانش آموز ارسال شده در یک “برده فروش” آگهی در Craigslist با یک عکس از یک همکلاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de