تمام خدمات اتوبوس در سراسر شهرهای دوقلو بود به حالت تعلیق در 4 p. m. روز شنبه, پیوستن به توقف نور خطوط راه آهن در روز قبل از آن در پیش بینی از آینده تظاهرات حمل و نقل مترو سخنگوی گفت.

فوق العاده ای در حرکت آمد و پس از دو روز و شب از خشونت گاهی اوقات ناآرامی است که همچنان پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس تقاطع پس از او دوخته بود با گردن توسط یک افسر پلیس است.

در حالی که حمل و نقل از سخنگوی Howie پدیللا کاهش یافته است به ویژگی تعلیق تنها به خشونت های خیابانی, “بدیهی است که ما را به در نظر گرفتن هر شرایطی برای تماس, و اگر ما به خطا در کنار امنیت عمومی برای سواران و کارکنان ما در حال رفتن به انجام این کار است.”

لازم بود برای تحمیل shutdown فراتر از مینیاپولیس و سنت پل که در آن اکثریت قریب به اتفاق از ناآرامی های رخ داده است چرا که “این است و نه محدود به هر منطقه جغرافیایی” زیدیه گفت.

پدیللا گفت که حمل و نقل مترو را بیشتر می گویند پنج شنبه شب در مورد سرنوشت در روزهای آینده برای آبی و سبز و خطوط راه آهن و اتوبوس.

بی پیرایه هستند Northstar سرویس رفت و آمد خروج از مرکز شهر دوشنبه برای شمال حومه و شاتل سرویس بین ترمینال 1 و 2 در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی.

تصمیم های ساخته شده در اوایل بعد از ظهر پنجشنبه به جلو اتوبوس سرویس شامل انتظار تا 4 بعد از ظهر به تصویب برسانند تا مردم هم به هر کدام یک زودتر اتوبوس و یا پیدا کردن یکی دیگر از گزینه سفر گفت: Terri Dressen سخنگوی شورای شهر که نظارت بر حمل و نقل عمومی در منطقه مترو.

Dressen اشاره کرد که با توجه به شیوع کروناویروس داشتن به شدت تحت فشار قرار دادند پایین حمل و نقل تقاضا برای گذشته چند هفته “ما در حال صحبت کردن در مورد بسته بندی اتوبوس.”

چندین حومه خطوط اتوبوس که هماهنگ با مترو حمل و نقل ابلاغ شده است از خاموش کردن و آزاد بودند به تصمیم می گیرید چه عمل آنها ممکن است, او گفت:. مینه سوتا دره حمل و نقل تصمیم به تعلیق سرویس در 4 p. m. به عنوان به خوبی.

مترو تحرک خود ادامه خواهد داد به کار گیرند تا زمانی که انتخاب مکان و مقصد در مناطق امن تلقی شده توسط ارائه دهندگان خدمات اول حمل و نقل و ترانزیت تیم شورای شهر گفت.

چنین systemwide shutdown نادر است پدیللا گفت: با اشاره به طوفان یخ چند سال پیش که مسدود خدمات.

این است که در حال توسعه داستان. بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de