تالار مقالات بروید دیجیتال کوچک میان دو whammy گوگل-Facebook و COVID

کانبرا: استرالیا بزرگترین روزنامه, ناشر, اخبار Corp. روز پنجشنبه اعلام کرد که بسیاری از آن برون شهری و منطقه ای mastheads در سراسر کشور را تبدیل به دیجیتال-تنها در ماه آینده با توجه به همه گیر.

اخبار Corp. استرالیا اجرایی رئیس Michael Miller توصیف تغییر است که اثر را در تاریخ 29 ژوئن به عنوان قابل توجه و گفت: مشاغل از دست خواهد رفت. او نمی گویند که چگونه بسیاری از.

“COVID-19 نهفته است پایداری از جامعه و منطقه ای چاپ و نشر. با وجود مخاطبان از اخبار Corp. دیجیتال mastheads رشد بیش از 60 درصد استرالیایی ها تبدیل به اعتماد منابع رسانه ای در اوج دوران اخیر COVID-19 مستندات کاهش چاپ و تبلیغات صرف است که منجر اکثر ما درآمد شتاب” میلر در بیانیه ای گفت.

بسیاری از اخبار Corp. چاپ mastheads به چالش کشیده شد و این دو تاثیر coronavirus مستند به همراه tech سیستم عامل های مانند گوگل و Facebook نه remunerating ناشران محلی برای محتوای ساخته شده mastheads ناپایدار میلر گفت.

این طرح مهم هستند. آنها شامل تغییرات اساسی به ما چگونه کار کسب و کار ما هستند اما آنها لازم میلر گفت.

برخی از mastheads یا روزنامه عناوین ناپدید می شوند اما اخبار خود را منتشر خواهد شد در منطقه ای در بخش های دیگر mastheads, او گفت:.

اخبار Corp. به حالت تعلیق عملیات چاپ به صورت 60 مقالات محلی در استرالیا در اوایل ماه آوریل به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات از بین رفت با توجه به همه گیر.

دولت اعلام کرده است که گوگل و Facebook خواهد بود مجبور به پرداخت برای محتوای اخبار در استرالیا.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون تجارت ناظر را منتشر خواهد کرد در ماه جولای پیش نویس قوانین برای این سیستم عامل برای پرداخت غرامت عادلانه برای روزنامه نگاری محتوای siphoned از اخبار رسانه ها است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de