پول نقد است که ارتش: کمپانی ضبط می پردازد ژوئن اجاره برای صدها نفر از ساکنان نیواورلئان


Cash Money Records founders Bryan “Birdman” Williams and Ronald “Slim” Williams donated $225,000 to Forward Together New Orleans, a nonprofit which provides urgent care needs and resources to NOLA residents during the COVID-19 pandemic.

ثبت پول نقد بنیانگذاران Bryan “Birdman” ویلیامز و رونالد “باریک” ویلیامز اهدا $225,000 به جلو با هم, New Orleans, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند مراقبت فوری نیاز دارد و منابع به نلا ساکنان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.
عکس: مت Winkelmeyer (گتی ایماژ), دیوید لیوینگستون (گتی ایماژ)

ثبت پول نقد پرداخت ژوئن اجاره صدها نفر از یارانه مستاجر و خانواده زندگی می کنند که در منطقه نیواورلئان که قبلا به عنوان شناخته شده Magnolia, Calliope و Melpomene پروژه های مسکن در حال حاضر به نام به عنوان سایت های پراکنده هماهنگی اوکس ماررو عوام و Guste.

تبلیغات

با توجه به آزادی مطبوعات ثبت پول نقد (تاسیس شده توسط New Orleans بومی و برادران Bryan “Birdman” ویلیامز و رونالد “باریک” ویلیامز) گزارش اهدا $225,000 به جلو با هم نیواورلئان (FTNO) غیر انتفاعی 501(c)(3) سازمان ارائه مراقبت فوری نیاز دارد و منابع به Louisiana شهرستان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“با توجه به مقیاس COVID-19 و گسترده اثرات در شهر New Orleans به جلو با هم نیواورلئان قصد دارد بلافاصله پس از صدور چک به سایت های پراکنده برای پرداخت ژوئن اجاره برای آن دسته از مستاجران که در برنامه های مسکن عمومی به استثنای هر گونه پول در حال حاضر یارانه توسط دولت و دیگر سازمان ها” آزادی مطبوعات خواند. “FTNO است شهردار صندوق آغاز شد که به عنوان شهردار نیواورلئان LaToya Cantrell گذار کمیته و در حال حاضر برنامه ای برای رشد طولانی گذشته دوره تصدی خود را در یک وسیله نقلیه است که ارائه می دهد غیر انتفاعی و مشارکت و حمایت از آینده نیواورلئان شهرداران.”

تبلیغات

“میراث پول نقد متعلق به شهر New Orleans,” Birdman در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ چیز برای ما مهم تر از دادن به برادران و خواهران که در همان کسانی که خیابان های ما بزرگ شده در—از نوازندگان به کارگران خدمات به کار روزمره خانواده ها است. این چیزی است که این برچسب بود که همیشه در مورد.”

برادران نیز برگشت داده شده به شهرستان خود را از طریق جانی و گلادیس ویلیامز بنیاد یک موسسه خیریه به نام پدر و مادر خود را. برای بیش از 20 سال بوده و برای اهدای رایگان شکرگزاری شام به نیواورلئان ساکنان در نیاز و همچنین ارائه رایگان نمایش درمانی در دسترس برای همه ساکنان نیواورلئان که به ترکیه سادگی در همکاری با Ochsner سیستم های بهداشتی.

“نیواورلئان ما ساخته شده است و بخشی که ما که هستیم” باریک گفت. “ما را ویران کرد که این بیماری همه گیر است که هدف قرار دادن جامعه ما وجود دارد و ما متعهد به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به در حال حاضر و در بلند مدت است.”

تبلیغات

“در سال های آینده زمانی که ما به عقب نگاه در چه شهر ما آمد و با هم به طریق coronavirus بحران ما را هیچ مثالی بهتر از رهبری از ویلیامز, برادران, این پسران نیواورلئان که شهرستان ما افتخار امروز” گفت: New Orleans شهردار LaToya Cantrell. “هیچ کس نباید برای ترس از دست دادن خانه خود را در حالی که تلاش برای محافظت از سلامت خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر