سی ان ان خبرنگار بازداشت شده در برنامه های زنده تلویزیونی اجازه رفتن پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz مداخله

سی ان ان خبرنگار خود دوربین خدمه دستگیر شدند زنده تلویزیونی در مورد سحر جمعه توسط سربازان دولت بودند و به طور خلاصه پس از بازداشت خبرنگار شناسایی خود را به عنوان یک روزنامه نگار پوشش ناآرامی در مینیاپولیس پس از مرگ این هفته از جورج فلوید.

یک سازگار عمر Jimenez بود دست به دستبند های پشت سر خود را حدود ساعت 5 و رهبری دور از صحنه با دو گارد ضد شورش پس از گفت و او را برای سی ان ان و آماده بود به “حرکت به عقب به جایی که دوست دارید … فقط اجازه دهید ما می دانیم.”

این صحنه در اطراف Jimenez در نزدیکی میننهها خیابان و E. دریاچه خیابان نسبتا آرام در زمان خود و دلهره بر خلاف دیگر بار در این هفته در مینیاپولیس و همسایه, St. Paul.

سی ان ان رئیس جمهور جف Zucker گفت: در بیانیه خوانده شده در هوا در حدود 6:10 صبح که او صحبت می کرد با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz که عمیقا عذرخواهی کرد برای دستگیری Jimenez و مشغول به کار بود به او و دو دوربین خدمه منتشر شد بلافاصله.

مطمئن شوید به اندازه کافی دوربین برگزار می شد با کسی که به نظر می رسد نمی دانم آن زندگی می کنند آن را به عنوان فرستاده سکوت فیلم بیش از هوا به عنوان سی ان ان لنگر Alisyn Camerota گفت: “ما بر این باورند که آنها در حال منتشر شدن و راه رفتن.”

لحظاتی بعد Jimenez بیرون ایستاده بود در نزدیکی که در آن و خدمه اش برگزار شده بود و توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است.

او گفت که کسی که فرار گذشته او و خدمه اش در خیابان “و سپس [اجرای قانون] تبدیل توجه خود را به سوی ما است.”

در حالی که بازداشت Jimenez گفت: هر کس “بود که خیلی صمیمی” و نشان “هیچ دشمنی نه با خشونت با من.” او افزود که یک فرد استخدام به تامین امنیت برای خدمه نیز دستگیر شد و بعد از آن منتشر شد.

Zucker گفت Walz به نام بازداشت “کاملا غیر عمدی” و افزود که رسانه ها باید در شهرهای دوقلو پوشش پس از فلوید مرگ دوشنبه در حالی که بازداشت شده توسط پلیس.

شبکه پخش دستگیری آن خبرنگار به عنوان Camerota را محکوم کرد و اقدام سی ان ان, توییتر, حساب نام اقدام متمم اول قانون اساسی نقض شده است.

“او کار خود را با کتاب ارائه اعتبار خود را” به پرسنل اجرای قانون او گفت: به بینندگان است.

یکی دیگر از سی ان ان لنگر بروک بالدوین رفت به توییتر و شناسایی خدمه کامل:

“بیایید نام همه آنها: خبرنگار CNN عمر Jimenez, CNN, تولید کننده بیل Kirkos و عکاس خبری سی ان ان Leonel مندز — بازداشت توسط پلیس ایالتی مینه سوتا به صورت قانونی انجام شغل خود را.”

از دست داده در سی ان ان و دیگران این واقعیت است که Jimenez است که یک فرد از رنگ در حالی که سفید CNN کار همان صحنه و دستگیر جاش کمپبل باقی مانده بود به انجام کار خود را. سی ان ان گفت هوا که Jimenez است از میراث هیسپانیک که شناسایی به عنوان سیاه و سفید.

“یک خبرنگار از رادیو فردا بازداشت شد در حالی که از نظر قانونی پوشش تظاهرات در مینیاپولیس” سی ان ان با اشاره به در توییتر. “یک خبرنگار نیز بر روی زمین نبود.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de