Covid19 موارد در کارناتاکا آمار دو قرن علامت گذاری به عنوان 248 تست مثبت در جمعه

بنگلور: تعداد COVID-19 موارد مثبت آمار دو قرن برای دومین بار در یک هفته در روز جمعه با 248 نمونه تست مثبت است.
در حالی که همسایه ماهاراشترا کمک بیش از 90% از موارد مثبت بنگلور شهر است به آرامی نشان خطرناک روند گسترش ویروس به مناطق جدید.

در روز جمعه, بنگلور, ثبت نام تنها 12, تازه, مورد, اما منابع هشت موارد شناخته شده نیست. بدترین حالت این است که تمام موارد جدید هستند که از مناطق جدید و بسیاری از آنها بدون مناسب سفر تاریخ است. مهار مناطق در این شهر بود که در حدود 17 و پایین رفتن دو هفته پیش به طور ناگهانی بالا رفته به 26.

روز جمعه یک سبزی فروش, فروشنده, زندگی بین Malleswaram و Yeshwanthpur آزمایش مثبت برای COVID-19. او استفاده می شود به کار در Singasandra عمده فروشی سبزی و میوه در بازار. دو روز پیش او رفت و به Rajajinagar ESI بیمارستان که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت positve برای کوروناویروس. او در زندگی با همسر و فرزند. این مقامات بهداشت هنوز در نگاه کردن به صورت ابتدایی خود را اطلاعات تماس, که به نظر می رسد کار بسیار نیرومند است.

اما وقتی که می آید به شماره ماهاراشترا عودت ادامه اضافه کردن به تعداد چوب خط حساب کردن دولت است. بیش از 190 از 248 که آزمایش مثبت در جمعه بازگشته اند از ماهاراشترا. بدترین آمار از تهدید رایچور (62), Kalaburgi (61) و Yadgir (60) و همه در حال بازگشت از ماهاراشترا. در حالی که بنگلور شهری ثبت نام 12 تازه موارد یودیپی ثبت شده حدود 15 مورد جدید.

یودیپی منطقه مواجه است مخاطره آمیز مشکل از نمونه های آزمایش در دولت اجرا ونلکک بیمارستان در Mangaluru. بسیاری از نمونه ها از یودیپی است که آزمایش مثبت در آزمایشگاه در ونلکک بیمارستان در حال آزمایش منفی بعد توسط آزمایشگاه های دیگر. در هفته گذشته حداقل دو مورد از جمله یک زن باردار به نمونه مثبت آزمایش توسط ونلکک hopital اما بعد منفی شد توسط آزمایشگاه های دیگر. حتی امروز یک نفر از یودیپی که نمونه آزمایش شده بود مثبت در ونلکک آزمایشگاهی و بستری در بیمارستان منفی شد بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de