پنج مرد پنل به مطالعه ملخ تهدید به Telangana

حیدرآباد: وزیر K. Chandrashekar رائو در دوشنبه منصوب پنج عضو کمیته به نگه داشتن زبانه ها در ملخ swarms سمت ماهاراشترا و چتیسگر و به کشتن حشرات با سموم اگر آنها وارد Telangana دولت است.

صحبت کردن در سطح بالا در جلسه بررسی Pragathi Bhavan او گفت: جمع و مقامات پلیس از مناطق هم مرز با دو کشور هشدار داده شده است و آتش موتورهای jetting ماشین آلات و آفت کش ها سازماندهی شده به اسپری ملخ.

او رفت و از طریق داده ها در ورود ملخ swarms به این کشور سفر خود را در مسیر ضربه و دیگر مسائل و خواسته در مورد امکان جهت swarms می تواند.

کارشناسان بودند که در این جلسه تخمین زده است که swarms ممکن است سفر از مادها پرادش در شمال هند و سپس به پنجاب. اما اگر باد ضربه به سمت Telangana دولت آنها ممکن است وارد دولت است.

کارشناسان احساس کرد که شانس ملخ ورود دولت کوچک هستند اما وزیر هشدار داد رسمی ماشین آلات و پلیس در Bhadradri کتهگودم, Mulugu, Jayashankar Bhoopalpally, منچریل, Asifabad, اورد و Pedapalli مناطق به هشدار.

او گفت: 15,000 لیتر از آفت کش ها مانند مالاتیون, chlorpyrifos و lambda cyhalothrin باید نگه داشته شود آماده در مرز با ماهاراشترا و چتیسگر و همچنین 12 موتورهای آتش و 12 jetting ماشین آلات.

پنج عضو کمیته مرکزی شامل مدیریت تلفیقی آفات گیاهی حفاظت افسر R. سونیتا کشاورزی دانشگاه اصلی دانشمند Dr S. J. Rehman, واراناگل کنسرواتور از جنگل M. J. اکبر رمگوندم کمیسر پلیس Qglaser و منچریل جمع Bharathi خواهد شد که ماندن در رمگوندم به مدت چهار روز از روز شنبه برای نظارت بر وضعیت توسط هلیکوپتر از ادیلبد به Bhadrachalam در کنار رودخانه Godavari.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de