‘فلش غارت’ به St. Paul; تیم ملی اتومبیل حلیم با سنگ و آجر

ناآرامی ریخته به سنت پل میدوی منطقه پنج به عنوان غارتگران کمین فروشگاه ها و حلیم ماشین پلیس با سنگ و آجر و مشروب بطری و خشونت حاصل از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

افسران در پاسخ به هدف فروشگاه در خیابان دانشگاه حدود 11:30 صبح در بر داشت و 50 تا 60 نفر گرفتن کالا قفسه بدون پرداخت, سخنگوی پلیس استیو Linders گفت. بسیاری کاهش یافته کالا و زد زمانی که مقامات رسید.

یک مبارزه شکست در پارکینگ بین عابر پیاده و راننده که بنا به گزارش سعی به اجرا کردن فرد است. رانندگان از دست رفته و ضربه زدن به یکی دیگر از وسیله نقلیه.

“ما همچنان به کار برای متفرق کردن جمعیت حفاظت از مردم و حفاظت از اموال” با توجه به بیانیه صادر شده در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر توسط, St. Paul پلیس. “با این حال افسران ما همچنان به حمله و این منطقه امن نیست.”

به عنوان بعد از ظهر تبدیل به شب بیشتر ضرب وشتم واقع در خیابان دانشگاه که در آن یک پلیس جیر گزارش داد که یک آتش سوزی بزرگ شکسته بود در یک فروشگاه نپا قطعات خودرو.

St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell گفت: مقیاس غارت شد و بر خلاف هر چیزی که او می خواهم دیده می شود در 32 سال کار حرفه ای.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن مجرم پاسخگو چه که امروز یا پایین جاده در آینده,” او گفت:.

تقویت شد و در راه دوشنبه شب Axtell گفت: از جمله 75 سربازان دولت و گارد ملی. این گروه همچنین خواستار شد در بیشتر کارکنان و تنظیم استقرار برنامه شب ساعت, او گفت:.

هر دو Axtell و شهردار ملوین کارتر التماس برای صلح در حالی که در همان زمان گفت که آنها درک خشم تولید شده توسط Floyd مرگ است.

“برای همه ما که ضجه و زاری مرگ آقای فلوید برای همه ما که پدران که پسران که برادرزاده که خودشان است که می توانست ما تقاضا کرده بود که ما این انرژی و کانال آن را به سمت کمک به جلوگیری از چیزی بود که از همیشه اتفاق می افتد دوباره” کارتر گفت.

غارتگران در روز پنج شنبه بعد از ظهر را شکست ویندوز یورش برده و از طریق ضرب و شتم پایین درب و ربوده لباس های همراه و دیگر کالا از مغازه ها در امتداد خیابان دانشگاه در نزدیکی تقاطع پاسکال خیابان.

ماموران با تشکیل یک مانع در مقابل هدف اما هیچ کدام در T. J. Maxx, فروشگاه یک بلوک دور که در آن غارتگران شکست درب پایین و فرار کرد با کفش و انبوه لباس انباشت اشیاء بدست آمده در چرخ دستی های خرید.

تماشای مردم اجرا در داخل و خارج از T. J. Maxx, جانی کیپر گفت که او موفق به دیدن این منطق در غارت کسب و کارهای محلی.

“من برای اولین بار به می گویند که برگزاری تظاهرات و ناآرامی ها بی فایده است اما … شما رو به ارسال که ناآرامی به کسانی که در قدرت” او گفت:. “تحمیل نیست آن را در خودتان است.”

تیراندازی زد بیرون دانشگاه در نزدیکی پاسکال در مورد 1:35 بعد از ظهر, مردی که شنیده می شود عکس, Deryck میلر گفت: آن اتفاق افتاد در مقابل دوست خود خودکار فروشگاه بدن که از او محافظت در برابر غارتگران است.

“من تو را دیدم یک آقایی جلو و تفنگ و شروع به تیراندازی در این راستا گفت: با اشاره به سدان بود که wedged در برابر یک وانت قرمز در جلوی خودرو فروشگاه بدن. راننده ماشین سیاه و سفید بود در نظر گرفته شده و هدف میلر گفت: اما او سقوط کرد به کامیون رها شده بود ،

غارتگران زد گذشته میلر در پاسکال خیابان به عنوان او صحبت کرد حمل جعبه کفش و لباس از ورزش گنبد, دیرین خیابان دانشگاه کسب و کار.

در سنت پل سمت شرق خرابکاری شکست را به غذاهای توله و آن مشروب فروشی در آفتاب ری مرکز خرید. پلیس به حال تعطیل کردن بازار در حدود 3:30 p. m., اما حتی به عنوان افسران پر پارکینگ در مقابل مردم رانندگی در پشت و گرفتن جعبه بطری از مشروبات الکلی فروشگاه.

فلوید مرگ ساخته شده است در اعتراض به هدف از اوکدیل خانه از درک چوین در اخراج افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه دوشنبه شب.

فعالان جمعه خارج چوین و دستور داده بودند که توسط پلیس بعد از آن شب برای متفرق کردن پس از خود را به مجلس تلقی شد غیر قانونی اوکدیل مقامات در بیانیه ای گفت.

در حالی که بسیاری از آیا مطابق جمعیت زیادی را به مبارزه طلبیده سفارشات, ارشاد, پلیس به اسپری آنها را با یک ماده شیمیایی محرک توجه کنند.

پنج نفر دستگیر ذکر شده به صورت غیر قانونی مجمع و منتشر شد. یک نفر نیز به اتهام مانع پلیس و زندانی شده است.

کوچکتر اعتراض ادامه داد: روز پنج شنبه در چوین را با حدود 20 نفر با تکان دادن علائم در عبور اتومبیل به عنوان پلیس سعی در محدود کردن ترافیک به افرادی که نیاز به وجود دارد.

یک عکاس در خانه صبح روز پنج شنبه به نظر می رسد به مرحله یک شات در این افسر جلوی خانه با تشویق دو نفر به اسپری “کشتن خوک پلیس” در گاراژ درب با توجه به جنیفر Kennetz سنت پل. او گفت: این زن ادعا می شود یک مجله عکاس و تلاش برای متقاعد کردن Kennetz و دیگران مطرح برای او در نزدیکی خانه.

Kennetz گفت: او بعد دیدم عکاس متقاعد کردن یک زن و شوهر جوان به اسپری رنگ درب گاراژ در حالی که ضبط آن را با تلفن همراه خود. پلیس ضبط تلفن, Kennetz گفت و اوکدیل سخنگوی پلیس تایید این حادثه تحت بررسی بود.

ایمیل حامل کشیده شد از مسیرهای خود در اواخر تحویل روز پنج شنبه در هر دو طرف از شهرهای دوقلو گفت: ایالات متحده خدمات پستی سخنگوی نیکول تپه. او با ذکر یک “فراوانی احتیاط” برای حفظ حامل های امن و یا در نزدیکی مناطق آسیب دیده ترین خیابان ناآرامی.

“ایمنی کارکنان اولویت ما است” گفت: Postmaster Shawneen بث. “ما ارزش مشتریان خود و درک خود را به عنوان حمایت از ما این تصمیم است.”

در حالی که خدمات پستی انتظار برای از سرگیری عملیات عادی جمعه تپه گفت: این سازمان خدمات بازرسی “است و مجدانه” را به یک تصمیم نهایی.

 

استار تریبیون کارکنان نویسندگان لیز سایر شانون Prather و رایان Faircloth کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de