آی پیش بینی اصلاح شرق موسمی به آمار کرالا در ژوئن 1

کوچی: هند هواشناسی بخش (IMD) پیش بینی خود تجدید نظر در جنوب غربی موسمی. طبق آخرین پیش بینی سالانه ژوئن تا سپتامبر موسمی خواهد رسید کرالا در تاریخ 1 ژوئن. به عنوان در هر مورد قبلا پیش بینی ژوئن 5 بود southwestSouth موسمی شروع تاریخ در جنوبی دولت.

“یک منطقه کم فشار است که به احتمال زیاد به شکل بیش شرقی و مجاور مرکزی شرق دریای عرب در طول 31 ماه مه تا ژوئن 4. با در نظر گرفتن این شرایط به احتمال بسیار زیاد برای تبدیل شدن به مطلوب از ژوئن 1 برای شروع موسمی جنوب غربی بیش از کرالا” IMD گفت: در توییتر مسئولیت رسیدگی به.

“SW موسمی بیشتر پیشرفته به برخی از بخش هایی از مالدیو-Comorin منطقه برخی از قطعات بیشتر از جنوب خلیج بنگال قطعات باقی مانده از دریای آندامان و Andaman and Nicobar Islands” به آن اضافه شده است.

در پی پیش بینی برای منطقه کم فشار بیش شرقی و مجاور مرکزی شرق دریای عرب کرالا دولت ممنوع اعلام کرده است فعالیت های ماهیگیری در امتداد سواحل کرالا از روز شنبه در نیمه شب.

بسیاری از مناطق در کرالا شده اند باران با رعد و برق و بادهای توفانی برای چند روز گذشته.

IMD و دیگر سازمان های هواشناسی پیش بینی کرده اند نرمال موسمی در سراسر کشور است. SW موسمی بسیار مهم برای هند, کشاورزی و اقتصاد آن را به عنوان منبع اصلی آبیاری بیش از 50 درصد از اراضی کشاورزی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de