دهلی نو: هند باقی مانده است شرکت در عزم خود را برای اطمینان از امنیت خود و حاکمیت در مرزهای اما مشغول است با چین برای حل و فصل مسالمت آمیز مرز مسائل امور خارجی وزارت روز پنجشنبه گفت.

در مراحل به حل و فصل در جریان مناقشه بین هندی و چینی سربازان در Ladakh, دهلی نو گفت: وجود مکانیسم های هر دو در ارتش و در سطح دیپلماتیک برای حل و فصل مسائل گفت: تعامل دیپلماتیک “در ادامه هر دو در دهلی نو و پکن”.

در مورد خواسته ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای میانجیگری بین هند و چین, MEA اجتناب از پاسخ مستقیم اما نشان داد مرز مسئله دوجانبه ميان هند و چین است. در پاسخ به یک پرس و جو MEA سخنگوی Anurag Srivastava صرفا گفت: هند شد “درگیر با طرف چینی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل موضوع”.

سخنگوی اضافه هندی نیروهای رفتار خود را “مسئولانه” در مرز در حالی که “به شدت زیر پروتکل”. این منابع گفت: با وجود آشتی جویانه توجه داشته باشید با چین وجود دارد و تغییر در موقعیت چینی سربازان در جلو مناطق و نقاط که در آن آنها گزارش ستم درک خط کنترل واقعی در Ladakh.

“شده است وجود دارد بدون خروج از چینی ها سربازان و نه وجود داشته است علاوه بر این از هر گونه نیروهای جدید در لاک. این یک وضعیت موجود-مانند وضعیت” منابع گفت.

ارتش هند است که در بالا هشدار و نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در چینی PLA سربازان در لاک. هندی و چینی ارتش نیز برگزاری تیپ سطح مذاکرات برای حل و فصل Ladakh بست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de