هند را رد میانجیگری آمریکا در Ladakh بن بست, تاکید چین موضوع دو طرفه است

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پا-در-این-بیماری دوباره آشکار خود را در روز جمعه هنگامی که او ادعا کرد که ناراضی نارندرا نخست وزیر صحبت کرده و به او در مرز مناقشه با چین است.

این ادعا بود با سرعت رد شده توسط دولت هند منابع که گفته شده است “بدون اخیر تماس” بین رهبران دو کشور و آخرین مکالمه بین آنها بود چند هفته پیش در مارس 4, در موضوع صادرات از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) به ایالات متحده است.

یک روز پس از هند رسما روشن ساخته است که مسئله مرز با چین شد دو جانبه یک دولت هند منابع تصریح کرد موضع رسمی است که دهلی نو در “تماس مستقیم” با پکن برای حل و فصل این موضوع در چه دوباره دیده می شود به عنوان یک پاک کردن رد توسط هند از رییس جمهور اخیر پیشنهاد برای میانجیگری بین دو غول. هند و چین در حال حاضر درگیر یک چهره فعال در Ladakh بخش.

با توجه به گزارش از پکن چین در بیانیه ای در روز جمعه با رد هر گونه میانجیگری آمریکا گفت: “ما نیازی به مداخله شخص ثالث”.

پنجشنبه شب (جمعه صبح IST) رئیس جمهور امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن گفت: “آنها در یک درگیری با هند و چین است. دو کشور با 1.4 میلیارد نفر است. دو کشور با بسیار قدرتمند جهان ، هند و خوشحال است و احتمالا چین خوشحال است. اما من می توانم به شما بگویم که من صحبت می کنند به نخست وزیر مودی. او — او در یک روحیه ی خوب در مورد آنچه در جریان است با چین است.”

رد ریاست جمهوری ادعا هندی g overnment منابع گفت: “شده است وجود ندارد اخیر تماس بین ساعت مودی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. آخرین گفتگو بین آنها بود در 4 مارس سال 2020 در موضوع هیدروکسی کلروکین. دیروز MEA نیز روشن ساخته است که ما به طور مستقیم با چین از طریق ایجاد ساز و تماس دیپلماتیک.”

خود را دو روز پیش برای میانجیگری بین هند و چین, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر گفت: “من انجام این کار است. شما می دانید من می خواهم به انجام است. اگر آنها — اگر آنها فکر می کردند این کمک خواهد کرد اگر من بودند میانجی یا داور من می خواهم به انجام است. پس ما را ببینید.”

ستایش PM مودی رئیس جمهور ایالات متحده گفت: “آنها مثل من در هند. من فکر می کنم آنها می خواهم مرا در هند قطعا بیشتر از رسانه ها امثال من در این کشور است. و من مثل مودی. من دوست دارم خود را نخست وزیر بسیاری است. او یک نجیب زاده. یک نجیب زاده است.”

در یک حرکت است که تا به حال مجموعه ای از گربه در میان کبوتر در چهارشنبه رئیس جمهور تهمت به حال به waded چین و هند مرز اختلاف و گفت ایالات متحده است به اطلاع هر دو کشور چین و هند که از آن آماده, مایل و قادر به میانجیگری بین آنها خود را در “مواج” border اختلاف است. آن را ممکن است به یاد می آورد که رئیس جمهور ایالات متحده قبلا ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر موضوع نیز هست اما این پیشنهاد رد شده بود توسط هند. همچنین چین شده است بسیار با احتیاط از هر حرکت توسط ایالات متحده برای مداخله در حل و فصل اختلافات در هر دو آسیا و بزرگتر دریایی هند و اقیانوس آرام.

در صدای جیر جیر خود را پس از آن رئیس جمهور تهمت بود گفت: “ما مطلع هر دو کشور هند و چین که ایالات متحده آماده, مایل و قادر به واسطه یا حکمیت خود را در حال حاضر مواج مرز اختلاف”.

در مورد پیشنهاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به میانجیگری بین هند و چین در دهلی نو در روز پنج شنبه تا به حال اجتناب مستقیم اظهار نظر در مورد پیشنهاد بود اما نشان داد که مرز مسئله دو جانبه بین هند و چین است. در پاسخ به یک پرس و جو MEA سخنگوی Anurag Srivastava گفته بود که هند “درگیر با طرف چینی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل موضوع”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de