جان دیوید واشنگتن فوتبال جوانان تیم نبود ‘گمراه’—Denzel الهام گرفته و آنها را با یک Malcolm X سخنرانی


(L-R): Denzel Washington attends the 47th AFI Life Achievement Award on June 06, 2019 in Hollywood, California. ; John David Washington attends the Virtuosos Award Presented By UGG on February 5, 2019 in Santa Barbara, California.

(L-R): Denzel Washington حضور 47 AFI Life جایزه دستاورد در ژوئن 06, 2019 در هالیوود کالیفرنیا. ; جان دیوید واشنگتن حضور نوازندگی جایزه ارائه شده توسط UGG در فوریه 5, 2019 در سانتا باربارا کالیفرنیا.
عکس: اریک Voake (گتی ایماژ برای WarnerMedia), اما مک اینتایر (گتی ایماژ برای SBIFF)

در حال حاضر اگر شما از طرفداران از جان دیوید واشنگتن, شما می دانید داستان از چه شدید فوتبال آسیب (از آن او بود آشیل) به پایان رسید خود را در ورزشی حرفه ای که منجر به تاخت و تاز کردن به بازیگری است. این یک رویای او قبلا پخش در پس زمینه ذهن خود را, اما ما در اجرای برنامه های مانند BlacKkKlansmanبه نظر می رسد مانند هالیوود بود که همیشه سرنوشت خود را.

تبلیغات

Esquire Magazine نشستم با شعار ستاره به صحبت در مورد آینده کریستوفر نولان فیلم قبلی او فوتبال حرفه ای و همچنین برجسته حکایات از کسانی که نزدیک به او. در حالی که جان داستان است که به سادگی تعریف شده توسط پسر سیاه هالیوود نخبگان زن و شوهر, Denzel و Pauletta واشنگتن آن را اجتناب ناپذیر است که پدر خود را می آید تا در یک مصاحبه.

منظورم این است که چگونه ما می توانیم آن را از سر ما زمانی که خود را صدای وهم آور ماکت پدرش؟! همانطور که ما تصور او بود به خصوص یکی از سرگرم کننده داستان مربوط به دختر, Denzel مربیگری دوران کودکی خود را در تیم فوتبال.

تبلیغات

به عنوان Esquire را کیت طبقه نوشت:

زمانی که او شروع به بازی فوتبال در پایان مدرسه ابتدایی او را سقوط در عشق با رقابت و توجه است. فوتبال احساس خود دامنه هر چند پدر او مربی تیم های خود را گاهی اوقات استقراض حداقل در واشنگتن ذهن از معروف ترین تک گویی برای الهام.

آن بود که واشنگتن سال دوم مقابله با فوتبال در کلاس هفتم در زمانی که او شروع به دریغ قبل از تماس با ما. پدرش او را به حیاط خلوت خانه و او با ضربه یک کیسه مشت زدن دوباره و دوباره. این احساس تمام شب حتی اگر آن را احتمالا تنها چند دقیقه است. آن را مانند یک صحنه مستقیما از او کردم بازیکه در آن پدر خود را ایفا پدر یک ستاره بسکتبال چشم انداز. و هنگامی که آن زمان به بازی و پدر خود را به جمع تیم در اطراف در حاشیه به آنها سخنرانی پرشوری به آنها را از طریق پایان بازی کلمات صدا آشنا است.

این است که از Malcolm X, سخنرانی, راست? واشنگتن فکر می کردم.

اما جان اتصال به یاد فیلم فراتر از الهام بخش فوتبال سخنرانی. ما به عنوان ذکر شده در 2015 زمانی که او فرود آمد و او اولین نقش عمده و جان در ظاهر بسیار به یاد ماندنی “من Malcolm X!” توالی در پایان فیلم او اولین بچه به ایستادن و مطلق قدرتمند عبارت است. من امیدوارم که Denzel تا به حال هر بازیکن فوتبال reenact که بسیار صحنه زیر سخنرانی خود بیش از حد. تصور کنید!

در همان خوشخو روح Denzel نیز به تازگی دیده می شود کمک یک مرد بی خانمان در پریشانی به روز رسانی افسران پلیس هنگامی که آنها وارد شده و باقی مانده تا او مطمئن بود مرد خوب بود و پس از آن منتشر شد.

تبلیغات

Denzel یکی از بزرگترین از نظر بازیگری, اما او همچنین یک لعنتی خیلی مناسب و معقول پسر بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de