مینیاپولیس پلیس ایستگاه آتش; معترضان مارس در مرکز شهر

یک جمعیت عصبانی شکست را به مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه ستاد پنجشنبه شب و آتش به ساختمان دربندی دیگر بعد از تظاهرات بسیاری از آنها خشونت آمیز در سراسر شهرهای دوقلو.

ایستگاه پلیس در E. دریاچه خیابان شده است کانون تظاهرات این هفته برای افرادی که خواستار عدالت پس از مرگ جورج فلوید درگذشت دوشنبه هنگامی مینیاپولیس افسر پلیس مجموعه زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه.

نزدیک, Minnehaha, دریاچه Wine & Spirits, هدف از غارتگران شب قبل نیز به آتش کشیده شد. به عنوان شعله های آتش افتاده تیز انفجار صدا به مردم انداخت بطری پر از accelerants یا شلیک گلوله به آتش.

تظاهرات شده بود در حال وقوع در سراسر مترو در تمام طول روز هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز. هیچ مرگ یا آسیب های جدی گزارش شده در مینیاپولیس به عنوان از نیمه شب اما وضعیت باقی مانده فرار در سومین حوزه که در آن سرباز گارد ملی نامیده می شدند برای کمک به حفاظت از آتش.

چهارشنبه شب یک مرد به ضرب گلوله کشته و جمعیت غارت شده و سوخته در ساختمان در E. دریاچه خیابان در اواخر شب.

اوایل شنبه شب هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در مرکز شهر, مینیاپولیس برای ابراز خشم خود را در یک گردهمایی مسالمت آمیز. اما بعدها این حمله در سوم حوزه شدند معترضان نقض حصار و پرتاب اشیاء در افسران قبل از تنظیم این آتش سوزی که منجر به تخلیه ساختمان.

قبلا در این روز در سنت پل غارتگران را شکست ویندوز یورش برده و از طریق ضرب و شتم پایین درب و ربوده, لباس, همراه, کفش و دیگر کالا از مغازه ها در امتداد خیابان دانشگاه در نزدیکی تقاطع پاسکال خیابان. ماموران با تشکیل یک مانع در مقابل هدف. اما پلیس وجود ندارد یک بلوک دور در T. J. Maxx, که در آن غارتگران شکست کردن درب و فرار کرد با انبوه لباس انباشت اشیاء بدست آمده در چرخ دستی های خرید.

تماشای مردم اجرا در داخل و خارج از T. J. Maxx, جانی کیپر تاسف است که او موفق به دیدن این منطق در غارت کسب و کارهای محلی. “من برای اولین بار به می گویند که برگزاری تظاهرات و ناآرامی ها بی فایده است اما … شما رو به ارسال که ناآرامی به کسانی که در قدرت” او گفت:. “تحمیل نیست آن را در خودتان است.”

یک درگیری صورت گرفت در یک پارکینگ بین عابر پیاده و راننده که بنا به گزارش سعی به اجرا کردن عابر پیاده است. رانندگان از دست رفته و ضربه زدن به یکی دیگر از وسیله نقلیه.

“ما همچنان به کار برای متفرق کردن جمعیت حفاظت از مردم و حفاظت از اموال” با توجه به سنت پل پلیس بیانیه صادر شده در اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر. “با این حال افسران ما همچنان به حمله و این منطقه امن نیست.”

تیراندازی زد بیرون دانشگاه در نزدیکی پاسکال در مورد 1:35 بعد از ظهر Deryck میلر گفت: او را دیدم یک مرد جلو و یک اسلحه در مقابل دوست خود خودکار فروشگاه بدن و شروع به تیراندازی به سمت یک سدان. میلر گفت: راننده در تصادف با کامیون های رها شده ماشین و دور زد.

در سنت پل سمت شرق خرابکاری شکست را به غذاهای توله و آن مشروب فروشی در آفتاب ری مرکز خرید. پلیس تعطیل بازار, 3:30 p. m. اگر چه حتی به عنوان افسران پر پارکینگ در مقابل مردم رانندگی در اطراف کمر و گرفتن جعبه بطری از مشروبات الکلی فروشگاه.

چند ساعت بعد در میدوی منطقه حداقل یک نفر بود به شدت مجروح زمانی که یک مبارزه شکست در میان غارتگران است. St. Paul پلیس هشدار داد مردم به دور ماندن از منطقه و توییتی که شهردار ملوین کارتر تا به حال درخواست کمک از گارد ملی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz مستقر ساعت زودتر و همچنین از دیگر سازمان های اجرای قانون محلی.

“برای همه ما که ضجه و زاری مرگ آقای فلوید برای همه ما که پدران که پسران که برادرزاده که خودشان است که می توانست ما تقاضا کرده بود که ما این انرژی و کانال آن را به سمت کمک به جلوگیری از چیزی بود که از همیشه اتفاق می افتد دوباره” کارتر گفت.

پلیس همچنین گزارش داد یک آتش سوزی بزرگ در فروشگاه نپا قطعات خودرو در خیابان دانشگاه. پلیس گفت که تظاهر کنندگان حلیم آنها را با سنگ و بطری و شکست را به کسب و کار در منطقه از جمله یک هدف فروشگاه.

در رزویل دگرمن. اریکا Scheider گفت که بخش گرفته شده است گزارش از غارت در رزدیل مرکز بازار, Target, Walmart, توله مواد غذایی, بهترین خرید تماس با امریکا و دو تلفن همراه فروشگاه.

در مینیاپولیس, زیادی, صلح آمیز, جمعیت جمع آوری شده در خارج از شهرستان Hennepin مرکز دولت در اوایل شب که به تقاضای دادستان پرونده اتهامات علیه ماموران درگیر در Floyd مرگ است. سخنرانان محکوم نهادی نژادپرستی و خشونت پلیس و خواسته همکار معترضان به صلح آمیز باقی می ماند.

هزاران نفر از معترضان پس از آن واصل کردن 3rd خیابان با مشت های خود را مطرح و در وحدت است.

“ما عاشق مبارزه با این مردم هوشمندانه با ذهن ما” گفت: دیرین فعال مل ریوز.

در سراسر شهر در جام غذاهای که در آن فلوید بازداشت شده بود توسط پلیس, مردم در زمان نوبت صحبت های بعدی به عنوان یک نقاشی دیواری از فلوید پاغœانغœ فروشگاه دیوار.

نه دور صدها نفر از مردم در راهپیمایی پایین E. 26th, خیابان مینیاپولیس شعار “این قاتل پلیس باید به” قبل از ساخت راه خود را به خیابان Hiawatha شعار “نمی توانم نفس بکشم!”

روز پنجشنبه بعد از ظهر دو معترضان کلاغ عقب و سوفی پترسون, راه اندازی بداهتا امداد و کمک های اولیه مرکز در کنار سوم حوزه با اهدا لوازم. شیر — یک درمان موقت برای گاز اشک آور — همراه با باند حوله کاغذی و لوازم دیگر شد سامانه در سراسر پارکینگ. “وجود دارد رفتن به یک نیاز قوی برای پزشکی و مردم است. … ما فقط نوع ساخت خود ما ایستگاه و رفتن با آن گفت:” عقب 23 ساله فصاد.

“این است که بزرگتر از همه ما” گفت: پترسون یک 21 ساله دانشجوی پرستاری در لباس آبی مالش. “این یک مبارزه است که رفتن به دیگر. … کسب و کار می آیند اما به قتل مردان نمی توانند.”

 

کارکنان نویسندگان مت مک کینی لیز سایر Ryan Faircloth چائو منتظر Shannon Prather پل والش و Libor Jany کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net