مینه سوتا AG کیت الیسون انتظار اتهام به زودی در برابر افسران وابسته به جورج فلوید مرگ

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون روز جمعه گفت که او “هر انتظار” مقامات مطبوعات اتهامات عنوان شده علیه مینیاپولیس ماموران پلیس دخیل در مرگ این هفته از جورج فلوید.

در یک مصاحبه زنده در سی ان ان الیسون نسبت به عدم اتهامات چند روز پس از فلوید درگذشت به دادستان با Hennepin County دفتر دادستان “تلاش برای مراقب باشید” به مطمئن شوید که آنها را به یک مورد که “هوا تنگ” و سقوط از هم جدا به دلیل فشار به فایل سریع تر از شواهد اجازه می دهد تا.

“من هر که انتظار آنها خواهد بود [ظ]” به زودی گفت الیسون در حالی که اشاره به این که دفتر او نیست یکی به اتهامات اتفاق می افتد.

در همان زمان او گفت: صبر و شکیبایی در میان مردم مورد نیاز است زیرا اگر آن را به یک جامد مورد ما خواهد بود با عرض پوزش بعد.”

مقامات هنوز به دستگیری درک چوین افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن در پیاده رو برای چند دقیقه دوشنبه به عنوان شاهد’ دوربین تلفن همراه نورد تا زمانی که او سقوط کرد حرکت. فلوید گرفته شده بود به یک بیمارستان از جنوب مینیاپولیس تقاطع و اعلام کرد مرده که همان شب.

چوین و سه نفر دیگر از افسران با او شلیک نشده است و باقی می ماند رایگان به عنوان دولت و دادستان وزن اتهامات جنایی و باراک اوباما به بررسی اینکه آیا Floyd را از حقوق اساسی نقض شده است.

یک روز پیش County وکیل Mike Freeman گفت که دفتر او “قصد بررسی آن را به عنوان به سرعت به عنوان به طور کامل و به طور کامل به عنوان عدالت خواسته است. گاهی اوقات که طول می کشد زمان کمی است. و ما از مردم به بیمار است.”

آمریکا وکیل اریکا مک دونالد نیز روز پنجشنبه گفت که زمان مورد نیاز است زیرا “این ضروری است که [فدرال] تحقیقات انجام شده است راست و درست انجام شود و این چیزی است که ما می رویم به انجام.”

فشار دادن الیسون بیشتر جمعه به صورت زنده از تلویزیون سی ان ان لنگر Alisyn Camerota خواسته الیسون چه هنوز منتشر خواهد شد جزئیات بیشتر از یک کالبد شکافی می تواند منجر به هر چیزی غیر از افسران به اتهام در Floyd مرگ است.

“من نمی توانم باور آنچه که می توان در آنجا به تغییر ذهن من” الیسون گفت: اشاره شد که مشاهدات شخصی و نه نماینده ای از دفتر خود و یا هر سازمان دولتی.

Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی اعلام که فلوید اعلام شد مرده در 9:25 p. m. روز شنبه, اما علت و شیوه ای پشت مرگ او نامشخص باقی می ماند “انتظار بیشتر تست و بررسی است.”

در اواخر روز پنجشنبه در حالی که تماس های رشد بلندتر از شهرهای دوقلو فعالان ملی آمار و ارقام و دیگران برای اقدام سریع توسط اجرای قانون در برابر چهار افسران دفتر معاینات گفت: کار خود را در شکافی به Floyd مرگ را نمی توان با عجله.

به پزشکی قانونی هشدار داد و در بیانیه ای که “کالبد شکافی به تنهایی نمی تواند پاسخ تمام سوالات مربوط به علت و نحوه مرگ باید تفسیر در زمینه مربوط تحقیقی اطلاعات و آگاهانه با نتایج حاصل از مطالعات آزمایشگاهی.”

استار تریبیون تحریریه اندی Mannix کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de