هیچ جامعه انتقال در کرالا تا کنون می گوید دولت وزیر بهداشت

کوچی: هیچ جامعه انتقال coronavirus در کرالا تا کنون, اما نمی توانم تایید می کنند که مرحله سوم جامعه گسترش نمی خواهد اتفاق می افتد در اینجا وزیر بهداشت KK Shailaja گفته است.

“بسیاری از شرح حال از ویروس متراکم مهار مناطق و آلوده هستند. هر چند افزایش تعداد موارد مثبت است و نه یک نگرانی بزرگ این بیماران فقیر وضعیت سلامت است که چالش عمده. بسیاری از Covid بیماران بازگشت به کرالا در وضعیت بدی هستند با دیگر بیماری های جدی. این بیماران خواهد تسلیم به عفونت حتی قبل از اینکه روش درمان آغاز می شود در اینجا” وزیر گفت: رسانه ها افراد در تریواندروم.

تعداد ویروس آزمون افزایش یافته است و نزدیک به 3000 تست های در حال انجام در هر روز.

با وجود افزایش تعداد تازه موارد تست و درمان بیماران را ادامه خواهد داد به رایگان در کرالا است.

وزیر گفت که میزان عفونت از طریق تماس با 30 درصد آن تنها 15 درصد در حال حاضر. او افزود که تنها دو یا سه مورد گزارش شده با منبع ناشناخته از عفونت است. “تماس با ردیابی تیم کاری موثر برای پیگیری منبع هر مورد,” او گفت:.

“مقامات بهداشتی نگه داشتن سخت افروزی و تعداد موارد پنومونی است که از نزدیک مشاهده می شود برای بررسی هر گونه افزایش در هر بخشی از دولت است. حسابرسی از تمام مرگ و میر با هر یک از علائم ویروس است که به طور منظم انجام شود,” او گفت:.

تا مارس 7, دولت گزارش شده بود تنها 512 موارد و سه مرگ و میر. اما در حال حاضر کل موارد 1088 و تعداد تلفات هشت است.

یک مرگ در روز جمعه, مجموع, مرگ, هشت

68 سال Thiruvalla بومی که تحت درمان در کتیم دولت کالج پزشکی روز جمعه درگذشت. “حداکثر تلاش صورت گرفته برای نجات زندگی بیمار از Thiruvalla که در بازگشت از ابوظبی در مارس 11, اما او نمی تواند ذخیره شود. بیمار شديد ديابت و مسائل مربوط به چاقی گفت:” وزیر بهداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de