یکی می میرد و در شرکت های بزرگ در بیمارستان مخفیانه درمان COVID-19 بيمار در جشن تپه

حیدرآباد: پیشرو در حیدرآباد بر اساس طلا و جواهر کشته و 13 نفر در حال حاضر تحت درمان COVID-19 در یک شرکت بیمارستان در جشن تپه.

ثروتمند و خوب-شبکه افراد مجاز به درمان در پنج ستاره و امکانات در بیمارستان شرکت در یک “راز درک” بین برخی از کلید سیاستمداران در دولت و لابی بیمارستان در حالی که کمتر فنا باید با فقرا امکانات در بیمارستان های دولتی.

در حالی که حداقل چهار نفر از 13 نفر تست مثبت برای COVID-19 شده اند و در انزوا نگه داشته در مرکز توانبخشی در بیمارستان است که تبدیل به COVID-19 ward, یکی از کسانی که تست مثبت بود جواهر Ramavtar گوپتا از Totaram Murarilal جواهرات که در مرکز بازپروری در پنج شنبه شب. خانواده ها از تمام بیماران پرداخت می شود چندین lakhs روپیه به بیمارستان برای درمان است.

بیمارستان منابع تایید به دکن کرونیکل که اکثریت بیماران مسن هستند افرادی که تا به حال مراجعه کننده به بیمارستان های مختلف بهداشت و درمان عوارض. اما پس از COVID-19 آزمايشات انجام شده چهار نفر از آنها از جمله طلا و جواهر آزمایش مثبت و گزارش از بیماران باقی مانده که مشکوک به قرارداد این ویروس است در انتظار.

آنها در حال حاضر در انزوا نگه داشته, در پیشرفته مغز و اعصاب و ارتو مرکز توانبخشی در بیمارستان محل است که به دور از تمام بلوک های دیگر در آلاینده بیمارستان.

“پزشکان و پرستاران شاغل در ناتوانی تبدیل COVID ward, که حضور دارد به بیماران خواسته شده است برای قرار دادن در محل و مجاز نیست به بیرون رفتن در هر نقطه از مرکز بازپروری” گفتند.

هر چند معلوم نیست که اگر مقامات دولت مطلع شده است مورد مشکوک و یا COVID-19 مثبت بیماران مبتلا به این واقعیت است که هیچ تلاشی ساخته شده بود برای حمل و نقل آنها را به بیمارستان گاندی که الزامی است طبق مراحل پایین گذاشته شده توسط دولت را نشان می دهد که چگونه هر دو بیمارستان و مقامات دولتی در حال کار در پشت سر هم به خاطر این موضوع تحت کاری ادامه داده اند.

طبق قوانین و روش های پایین گذاشته شده توسط دولت ایالتی اگر هر بیمار در یک بیمارستان خصوصی آزمون های مثبت و سپس یا بیمارستان مربوطه یا مقامات دولتی باید به ترتیب برای حمل و نقل بیماران و انتقال آنها به بیمارستان گاندی است که منحصر به فرد برای COVID-19 بيمار.

بیمارستان در سوال است که چهار شعبه در حیدرآباد است که در میان 11 بیمارستان ها و آزمایشگاه شده اند که با مجوز ICMR به انجام COVID-19 انجام شد. اما دولت دولت مجاز نیست آنها را به جلو بروید با آن است.

طلا و جواهر Ramavtar گوپتا ساکن کاخ مستعمره در Basheerbagh شد یک مرد خود را در اواخر دهه هشتاد و تخت زده برای چهار سال گذشته به دلیل بیماری های مختلف. “چهار روز پیش او معطوف به COVID-19 بخش در بیمارستان بدون انجام تست در ابتدا. دو روز بعد او آزمایش مثبت است. این احتمال وجود دارد که او در معرض این ویروس در بیمارستان است. او در انزوا نگه داشته تا مرگ او در این شب” شهادت” ،

به طرز عجیبی هیچ یک از اعضای خانواده خود را تست شده اند توسط مقامات تا کنون که الزامی است که یکی از اعضای خانواده قرارداد ویروس.

جواهرات و اشیای قیمتی فروشگاه واقع در Abids که Gupta متعلق به, شده است در حال اجرا از سال 1901 و بنیانگذار آن شخصی طلا و جواهر از هفتم نظام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de