مقامات بهداشت هشدار داد پنج شنبه که جرم اعتراض به خشونت پلیس می تواند باعث تشدید گسترش COVID-19 در مینه سوتا و باعث افزایش شیوع است که تا به حال مخربی بر اقلیت.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: این قابل درک است که مردم در حال اعتراض و صحبت کردن پس از مرگ یک مرد سیاه پوست به زور مهار توسط یک افسر پلیس سفید اما نیست که کاهش قرار گرفتن در معرض خطرات ناشی از کروناویروس که باعث COVID-19 در محوری در این بیماری همه گیر.

دولت گزارش یک روز رکورد 35 مرگ و میر در روز پنج شنبه از COVID-19 افزایش مرگ و میر به 967.

“مردم منتقل می خواهید به صحبت می کنند و به می خواهید به جمع آوری در همبستگی و اعتراض و ما قطعا افتخار و احترام است که حق” مالکوم گفت. “همانطور که می دانیم گردهمایی های زیادی را در برخواهد داشت خطر در هر بیماری همه گیر, اما قطعا, که در آن ما امروز ایستاده با دولت COVID-19 گسترش در جامعه ما است. دانستن است که ما باید در جامعه گسترش, ما فقط می خواهم به دوباره تشویق مردمی که جمع شده بود و آگاه از خطر است.”

این 493 آزمایشگاه تایید موارد که گزارش شد پنج شنبه به نمایندگی از یک پنجم مستقیم کاهش روزانه تعداد موارد جدید مالکوم گفت: افزایش امید که COVID-19 همه گیر است که plateaued در کشورهای دیگر است که درست کردن در اینجا به عنوان به خوبی. از سوی دیگر دولت گزارش 606 نفر در بیمارستان بستری شدند برای COVID-19 از جمله 242 نیاز به مراقبت های ویژه و مقامات باقی می ماند نگران آن است که این بیماری همه گیر می تواند اگزوز دولت ظرفیت تخت.

مینه سوتا است که در میان 20 متحده — از جمله ویسکانسین و داکوتای شمالی — در حال حاضر ذکر شده در COVID استراتژی خروج از سایت به عنوان “روند ضعیف” با توجه به افزایش مورد شمارش و بیمارستان استفاده.

مالکوم گفت: Minnesotans کاهش نرخ COVID-19 رشد از طریق پایبندی خود را به اجتماعی فاصله توصیه — مانند اقامت 6 فوت از دیگران در — و 51-روز اقامت در خانه سفارش به پایان رسید که ممکن است 18. که تاخیر در اوج این بیماری همه گیر است که در ایالت مینه سوتا هنوز برای رسیدن به رغم اخیر فلات در تشخیص موارد مالکوم گفت.

“ما اعتقاد داریم ما هنوز صعود منحنی,” او گفت:.

Scattershot نگرانی

COVID-19 ناشی از یک رمان coronavirus است که در تولید موارد تایید شده در همه, اما از راه دور دریاچه از جنگل و طبخ شهرستان در شمال مینه سوتا است.

مینه سوتا شده بود به تدریج پوسته پوسته شدن محدودیت — با کلیساها قادر به ارائه خدمات تا 250 نفر یا 25 درصد از ظرفیت های خود را و رستوران ها و میله های مجاز بودن به سر ناهار خوری سرویس آغاز و تا روز دوشنبه.

تظاهرات این هفته نشان داد scattershot نگرانی برای چنین محدودیت و یا اجتماعی فاصله توصیه به پوشیدن ماسک و اقامت 6 فوت از هم جدا به طوری که به گسترش میکروب ها.

در اولین تظاهرات روز شنبه در E. 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در مینیاپولیس, مردم, گسترش در هر گروه اجتماعی فاصله توصیه های با کف زدن یا بالا بردن مشت خود را به جای صحبت کردن. بعد از همان شب هر چند برخی از تظاهرکنندگان خشمگین پایین کشیده ماسک خود را فریاد زد و زد در بسته بعد از پلیس Suv ها.

غارتگران را درهم شکست شیشه و سرقت کالا از یک مینیاپولیس هدف یک شب جمعه هر چند برخی از نگه داشته ماسک خود را در.

همه گیر شده است و شدیدترین در دراز مدت مراقبت از ساکنان را تشکیل می دهند 787 از دولت COVID-19 مرگ و میر در افراد با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و بیماری های قلب و ریه ها و کلیه ها یا سیستم ایمنی بدن است. اما در دسترس نژادی داده ها نشان می دهد سخت است در مینه سوتا, سیاه, انجمن, بیش از حد.

مردم سیاه و سفید باید قرارداد حداقل 29 درصد از شناخته شده COVID-19 موارد ذکر شده نژادی اطلاعات در مینه سوتا با وجود ساخت تا کمی بیش از 6 درصد از جمعیت این ایالت. (دولت ندارد نژادی داده ها بر روی بیش از 5000 موارد هر چند.) یک حالت اولیه سلامت تجزیه و تحلیل از اولین 1,104 بستری موارد COVID-19 در مینه سوتا نیز نشان داد که نزدیک به 25 درصد شناخته شده مسابقه داده بودند ،

بیماری مزمن نرخ بالاتر در Minnesotans که ترکیبات خود COVID-19 خطرات و دکتر پنی ویلر از Allina Health گفت: چنین نژادی و بی عدالتی باید مواجه شود.

“جوامع از رنگ رو چند devastations با نامتناسب مالی و سلامت اثرات از COVID-19 pandemic, در علاوه بر این به ادامه تروما عمیقا تثبیت تعصب نژادی” گفت: Wheeler Allina ارشد اجرایی است.

ثبت روز تست

دولت گزارش 8,676 COVID-19 تست های تشخیصی تکميل عمومی و خصوصی labs در چهار شنبه — نیز یک روز رکورد.

نتایج همچنان نشان می دهد افزایش خطر COVID-19 عصر. در میان 1,171 موارد مربوط به مردم در 80s, 331 بودند کشنده است.

تنها شش نفر مرگ گزارش شده با مقایسه میان 4,580 تایید موارد در میان Minnesotans در 30s خود را. مالکوم هشدار داد که مرگ دو نفر در 30s و 40s خود را گزارش شده پنج شنبه و به نظر نمی رسد شامل هر زمینه ای شرایط بهداشتی.

مرگ آمار و ارقام را در ایالت مینه سوتا و نزدیک به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz پیش بینی 1000 مرگ و میر در پایان ممکن است اما زیر برآورد 1400 به 1,700 مرگ و میر است که از داده های مدل سازی توسط محققان در دانشگاه مینه سوتا مینه سوتا وزارت بهداشت.

آن برآورد شد و بر اساس شرایط در مینه سوتا که از اواخر ماه آوریل زمانی که میزان تغییر در COVID-19 مرگ تندتر شد. مقامات بهداشت تاکید کرد که مدل سازی, طراحی نشده است به دقت برآورد تاثیر این بیماری همه گیر بلکه به ارزیابی آنچه سیاست های اجتماعی و محدودیت ممکن است بیشتر موثر است.

این COVID-19 مورد تعداد در مینه سوتا در حال حاضر شامل 2,549 فتح کارکنان مراقبت های بهداشتی — یک عدد است که تحت تاثیر قرار است در بخش افزایش نظارت و آزمایش در این جمعیت.

دولت هفته گذشته گزارش داد که 140 نفر از این کارگران به احتمال زیاد آلوده با توجه به متوسط و یا در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در شغل خود — یا زمانی که آنها با پوشیدن ماسک و یا سایر حمایت های اطراف بیماران و یا ساکنان که تا به حال COVID-19 یا خود دنده محافظ شکست و یا آلوده بودند.

از آن گروه از 16 مورد نیاز مراقبت های بیمارستان و یک سالگی درگذشت. شش در 10 از این موارد درگیر کارگران در مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. تقریبا 2 در 10 درگیر کارگران در کلینیک های پزشکی و یا بیمارستان و یا سایر مراقبت حاد امکانات.

نویسنده کارکنان میگوئل Otarola کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de