راه آهن در دفاع از خود می گوید Shramik ویژه می تواند فسخ و یا جایگزین

دهلی نو: راه آهن در دفاع از خود در روز جمعه در مواجهه با انتقاد شدید بیش تاخیر توسط Shramik ویژه در رسیدن به مقصد خود را گفت: آنها نمی شد و قطار به طور منظم و می توان آنها را تمدید و یا فسخ و توقف و راه را می توان تغییر به نفع کارگران مهاجر.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی رئیس هیئت مدیره راه آهن V K Yadav روشن است که هیچ قطار تا کنون می تواند “از دست رفته” عنوان شده است گفت: در مورد تاخیر قطار و اشاره کرد که از 3,840 قطار عمل از تاریخ 1 مه تنها چهار نفر را گرفته و بیش از 72 ساعت برای رسیدن به مقصد خود را.

این توضیحات آمد در میان انتقاد بیش تاخیر که مهاجر قطار شدن بودند “از دست رفته” قبل از رسیدن به مقصد خود را.

راه آهن داده ها نشان می دهد که 36.5 درصد از تمام Shramik قطار به پایان رسید تا در بیهار و 42.2 درصد را فسخ در اوتار پرادش منجر به فشار نابرابر در این مسیر است.

بارها و بارها بیان کرد که این “غیر معمول بار” Yadav نیز در دفاع از این راه آهن در برابر توپخانه ضد هوایی بیش از کمبود آب و غذا در هیئت مدیره قطار به تعویق افتاد گفت: 85 لاخ وعده های غذایی و 1.25 کرور بطری آب عرضه شد رایگان از هزینه به مسافران است.

او گفت: شکایت از مسافران روی عرشه کشتی خاص قطار مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شد که هیچ اختلاف در تامین وعده های غذایی.

“از آنجا که از coronavirus بسیاری از پیمانکاران نمی خواهید به هیئت مدیره قطار به توزیع مواد غذایی است. ما را در ابتدا به بسته آنها را در خود را دارند. اما در حال حاضر ما کارکنان با استفاده از ماسک و دستکش برای ورود به قطار و توزیع مواد غذایی,” او گفت:.

“پس از 3,840 قطار این حوادث هستند شاید 1 یا 2 درصد از قطار. در 98-99 درصد موارد این رفته هموار داشتند.”

Yadav گفت: راه آهن شد کامپایل یک لیست از افرادی که درگذشت در Shramik ویژه به عنوان او خواست هر کس با از قبل موجود شرایط سلامت زنان باردار و سالمندان برای جلوگیری از سفر غیر ضروری.

“راه آهن هند دارای یک سیستم کنترل قطار بلافاصله متوقف شد و اگر کسی یافت می شود بیمار و پزشکان سعی کنید برای صرفه جویی در زندگی خود. بسیاری از مسافران شده است با حضور به توسط راه آهن پزشکان 31 تحویل موفقیت آمیز انجام شده است. در بسیاری از موارد آنها فرستاده شده بودند به نزدیکترین بیمارستان پایه.

“من درک می کنم که آنها در حال سفر در بار ناامید. هر مرگ بررسی شده است. ما در حال جمع آوری آمار مرگ و میر و دلایل خرما از دولت. ما آن را هنگامی که ما این اعداد و من نمی خواهم به این نظر بدون اعداد صحیح او گفت:” پاسخ به یک سوال در مورد تعداد مرگ و میر در هیئت مدیره این قطار.

او همچنین گفت: 90 درصد از این مهاجران قطار فرار با سرعت متوسط بالاتر از پست معمولی قطار اکسپرس.

“وجود دارد برخی از اخبار جعلی که یک قطار رسیده سیوان در نه روز… ما منحرف تنها 1.8 درصد از قطار. از 20-24 مه 71 قطار منحرف شد به دلیل تقاضای بالا برای قطار تا بیهار که در آن 90 درصد قطارها بودند که از سراسر کشور” Yadav گفت.

او گفت: در یک مورد یک قطار بود که برای رفتن به اللهآباد (هند) فرستاده شد به لکهنو و گزارش شده به عنوان “از دست رفته”. آن را منحرف شد به Uttar Pradesh سرمایه که آن را متوجه شد که مردم کمتر به مقصد اللهآباد (هند) و بیشتر در لکنو مسیر.

“ما صحبت کرد و به دولت و ما در زمان تصمیم گیری در کانپور به قطار را به لکهنو. این قطار طبیعی نیست قطار و راه آهن را حفظ کرده است و انعطاف پذیری کامل در آنها است. دولت داده شده است انعطاف پذیری کامل برای گسترش قطار, تغییر, توقف و تغییر مسیر” او گفت:.

در میان مقصد-متحده که قطار بودند منحرف شد بیهار (51), Uttar Pradesh (16), Jharkhand (2) آسام و مانیپور (1 در هر). در میان نشات گرفته-متحده که قطار بودند منحرف شامل Maharashtra, Gujarat, Karnataka, Rajasthan.

تا 28 مه Yadav گفت: 3,840 Shramik ویژه اداره گذر گاه مجموع 52 لاخ مسافران است. او گفت: 1,524 Shramik قطار عمل در یکی از آخرین هفته و بیش از 20 lakh مسافران بودند تقبل قایق از آب عبور.

“راه آهن تا جایگزین تقریبا تمام درخواست های دریافت شده از ارسال متحده و ما آماده برای دیدار با تقاضا از Shramik حرکات. نیاز متحده به عنوان در مارس 24 بود 923 قطار به عنوان در هر مورد نیاز دیروز این رقم در حال حاضر 449 قطار,” او گفت:.

او گفت: وعده های غذایی — صبحانه, ناهار, شام — خدمت کرده بودند در راه عزیمت ایستگاه ها و دولت های ایالتی ارائه مواد غذایی و آب در شروع ایستگاه. IRCTC و مختلف راه آهن بخش آزاد مرتب وعده های غذایی و آب برای مهاجران در قطار راه عزیمت و بیش از 85 لاخ وعده های غذایی و 1.25 کرور بطری آب عرضه شد رایگان.

“سازمان های غیر دولتی نیز تکمیل کردند. راه آهن بخش بسیج محلی halwais نانوایی در ایستگاه های مختلف آماده تنقلات و مواد غذایی برای Shramiks,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de