دادگاه عالی دستور متحده به پای این لایحه برای کارگران میهمان ” سفر

دهلی نو: روز پنج شنبه دادگاه عالی دستور داد که هیچ قطار یا اتوبوس کرایه شارژ خواهد شد از کارگران مهمان قصد بازگشت به روستاهای خود/شهرها و ایالات متحده هر دو یکی از جایی که آنها شروع به سفر خود را به عنوان به خوبی به عنوان مقصد متحده را تحمل هزینه.

در پایان جلسه به طول انجامید که دو ساعت و نیم یک نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و محمد رضا شاه دستور داد: “هیچ کرایه یا با قطار یا اتوبوس باید شارژ برای کارگران مهاجر. راه آهن کرایه های به اشتراک گذاشته شده توسط متحده است.”

دادگاه نیز مشاهده متحده نمی شد انجام کمی خود را و عدالت بوشان گفت: “ما در حال ابراز مخالفت با این واقعیت است که این مرکز قدم برداشته است. اما هر کس که نیاز به کمک گرفتن آن کمک کند. ایالات متحده در حال انجام کمی خود را.”

“شده اند وجود دارد موارد که در آن یک دولت می فرستد اما مهاجران در مرز دیگر دولت می گوید ما نیست پذیرش مهاجران (پس) ما نیاز به یک سیاست” نیمکت مشاهده در اشاره آشکار به Uttar Pradesh اجازه نمی اتوبوس از راجستان با مهمان کارگران وارد دولت است.

دادگاه افزود: “هیچ دولت باید حق رد (آنها را)… برای گفتن نمی آیند یا ما نمی خواهد شما را.”

دادگاه عالی شنوایی مورد “مشکلات و بدبختی از
کارگران مهاجر” در suo motu اساس دیدم قضات تمرکز بر مقدمات سفر از کارگران بازگشت به روستاهای خود پرداخت کرایه خود غذا و سرپناه و ثبت نام.

دادگاه گفته متحده به اطمینان حاصل شود که کارگران پس از ثبت نام باید بدانید که تاریخ سفر و در دوران دخالت دولت باید مراقبت از خود غذا و سرپناه.

“همه کارگران مهاجر سرگردان در مکان های مختلف باید به ارائه مواد غذایی توسط دولت/دانشگاه تهران در مکان هایی که باید به اطلاع عموم و اطلاع برای دوره آنها در حال انتظار برای نوبت خود را به هیئت مدیره یک قطار یا اتوبوس” قضات گفت.

“در قطار سفر منشاء متحده ارائه خواهد شد وعده غذایی و آب است. راه آهن به ارائه وعده های غذایی و آب در این دوره از سفر. آب و غذا را نیز ارائه می شود در اتوبوس” قضات دستور داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de