خانه در ایالات متحده می گذرد کسب و کار کوچک کمک لایحه معرفی شده توسط مینه سوتا دین فیلیپس

واشنگتن — با تنها یک رای مخالف در مجلس نمایندگان در روز پنج شنبه رای به اصلاح چک Protection Program (PPP) برای تمدید مهلت بازپرداخت و شل برخی از آن قوانین هزینه های.

این قانون ارائه شده توسط Rep. دین فیلیپس یک دموکرات که نشان دهنده غربی دوقلو شهرهای حومه — کمک Rep. تراشه روی یک جمهوری خواه تگزاس — هدف از ایجاد این برنامه بیشتر انعطاف پذیر برای کسانی که نیاز به آن را به ماندن در کسب و کار و به طور کامل در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آن را تصویب 417-1 با 13 عضو مجلس نمایندگان, همه جمهوری خواهان رای گیری نیست.

این لایحه در حال حاضر به سنا که هنوز مشخص نشده تاریخ شنوایی. اما آن را تقریبا به اتفاق آراء حمایت هر دو حزب در مجلس و همچنین به عنوان برکت 55 عمده گروه تجارت و بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان آن را نادر سطح اهرم سیاسی این کشور تلاش می کند برای تعمیر آسیب های اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

فیلیپس لایحه ارشد حامی تیمی با روی در یک کمپین ملی نشان می دهد که چگونه محدودیت و محدودیت زمان در هزینه های PPP بودجه منجر به سردرگمی و اضطراب در میان کسب و کارهای کوچک که قرار بود برای بهره مندی از این برنامه است. PPP باعث پایین بهره وام تا 10 میلیون دلار است که می تواند بخشیده شود اگر شرکت های دیدار با صرف معیارهای.

فیلیپس به نام رای یک نمونه از همکاری او امیدوار است را به واشنگتن است.

“شما تبدیل به آنچه شما می شنوید [از ترکیبات] به عمل” او گفت:. “تراشه روی یکی از اعضای محافظه کار کنگره ولی ما در بر داشت تقاطع که در آن ما به توافق رسیدند.”

با توجه به “فوق العاده ای از حمایت هر دو حزب” در خانه فیلیپس افزود: “من می تواند هر دو شگفت زده و نا امید اگر سنا عبور نمی کند این بلافاصله دریافت و آن را به رئیس جمهور.”

در اصل شرکت تا به حال به صرف 75% از PPP به پرداخت پول کارگران با بقیه رفتن به اجاره مسکن و یا آب و برق. کسب و کار که با دریافت این وام تا به حال هشت هفته به صرف مقدار کل به منظور وام ببخشند.

چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری با تصویب قانون پنج شنبه حذف 75 درصد حقوق و دستمزد-هزینه های محدودیت و گسترش دوره برای هزینه های PPP بودجه از هشت تا 24 هفته به منظور واجد شرایط برای بخشش. PPP دریافت کنندگان مجاز به تاخیر پرداخت حقوق و دستمزد مالیات به دولت است. این لایحه همچنین کارفرمایان اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای rehire کارگران گذاشته به دلیل همه گیر دیگری نیاز به PPP وام ببخشند.

کسب و کار با کمتر از 500 کارمند واجد شرایط برای PPP وجوه اداره شده توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک.

اولین tranche از $350 میلیارد دلار در بخشایش وام خوردن آهو در دو هفته.

اما دور دوم کمک های مالی به عقب مانده به عنوان کسب و کار تعطیل با ممنوعیت گروه تجمعات مانند رستوران ها مضطرب بیش ناتوانی خود را به rehire و پرداخت کارکنان به دلیل کسب و کار خود بودند نه عامل.

کسب و کار است که باز بود اما درد و رنج مانند هتل ها مورد نیاز برای مقابله با مقدار زیادی از دست داده و کسب و کار.

این و دیگر اعضای صنعت مهمان نوازی گفت: فیلیپس آنها نیاز به پول برای پرداخت اجاره و یا وام مسکن به منظور زنده ماندن و در نهایت rehire کارگران است.

استفانی Shimp صاحب صفحه آبی رستوران شرکت ، که در عمل در مینیاپولیس, St. Paul, ادینا و افرا گراو تا هفت رقم PPP وام است که به احتمال زیاد نمی خواهد واجد شرایط برای بخشش اساس PPP قوانین.

“با توجه به این که من راه اندازی یک کسب و کار است که مجبور به بسته [اصلی] برنامه برای من کار نمی کند,” او توضیح داد. “من نمی خواهید به قادر به استخدام برگشت 100 درصد از کارکنان با 30 ژوئن و یک کسب و کار مثل مال من است در یک موقعیت به ادامه بدهی.”

این لایحه گفت: “به من یک شانس مبارزه برای نجات کسب و کار من.”

کسب و کارهای دیگر نمی زحمت به درخواست زیرا PPP قوانین ساخته شده آن را غیر ممکن است برای پرداخت صورتحساب لازم برای ماندن در کسب و کار.

Jason Admonius صاحب Monie نوار و جلو پنجره در Maple Plain گفت: محدود کردن پرداخت اجاره مسکن و آب و برق فقط 25 درصد شد “بعدی به هیچ چیز” راه کسب و کار خود ساختار است.

به عنوان میلیاردها دلار رفت undistributed فیلیپس و روی ابداع یک لایحه به اندازه کافی انعطاف پذیر برای دریافت پول به کسانی که برای آنها در نظر گرفته شده بود.

در ترغیب همکاران به حمایت از این لایحه فیلیپس به نقل از مکاتبات از شش جداگانه مینه سوتا کوچک-صاحبان کسب و کار.

PPP قوانین است که آن را همه اما غیر ممکن است برای دیدار با شرایط وام بخشش صدمه دیده بیش از کمک به آنها گفت: صاحب یک رشته از مغازه پیتزا.

“اگر PPP وام بخشیده است,” صاحب فیلیپس گفت: “ما پیش بینی نیست کسب و کار ما بازگشت به هر معنی دار مثبت جریان نقدی تا یک واکسن تهیه شده و یا ویروس تاثیر تضعیف می شود.”

این نوع داستان ها کمک کرده و جذب حمایت هر دو حزب برای Phillips’ لایحه در مینه سوتا خانه کرد. جمهوری خواه در کنگره پیت Stauber و دموکرات انجی کریگ بتی McCollum شد cosponsors.

کل هیئت رای گیری برای قانون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de