Walz فعال مینه سوتا گارد ملی برای برقراری نظم در میان شورش غارت

شهرهای دوقلو و ستد با هرج و مرج برای سومین شب متوالی از خشونت ناآرامی های روز شنبه در آستانه روز یادبود مرگ جورج فلوید در حالی که مهار گردن توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس دیگر دردناک فصل در امریکا — و مینه سوتا را طولانی حساب با اجرای قانون قتل غیر مسلح سیاه مردان است.

قاب اندوه و خشم بیش از فلوید مرگ و همچنین عدم اطمینان بیش از coronavirus همه گیر روز و شب آمد و در زمان امواج: رئیس پلیس عذرخواهی کرد. نماز دایره تشکیل شده در این سایت از فلوید را کشتن. صاحبان کسب و کار سوار کردن ویندوز. دفاتر پست بسته شده است. ساختمان سوخته است. و پس از آن به عنوان شب سقوط وجود دارد تظاهرات مسالمت آمیز — بلکه بیشتر به درگیری با پلیس و بیشتر آتش سوزی.

این blazes شامل یک سوم پلیس حوزه ایستگاه مرکز سه شب از تظاهرات پس از جمعیت معترضان را شکست و در مجموعه آتش سوزی در داخل و در پشت ساختمان.

ناآرامی ها توجه کردم از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی او “نمی تواند ایستاده به عقب و تماشای این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس.”

مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که او صحبت کرده بود به مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz “و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

Walz نام در تقویت — اولین بار مینه سوتا گارد ملی فعال شده است برای عمران اختلال در 34 سال است. بیش از 500 نفر از اعضای گارد فعال شده اند و به مینیاپولیس و سنت Paul و دیگر جوامع نگهبان گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنجشنبه.

“ماموریت ما این است که برای محافظت از زندگی و حفظ اموال و حق مسالمت آمیز نشان می دهد. یک هدف کلیدی است برای اطمینان از آتش بخش قادر به پاسخ به تماس” گارد جیر گفت.

در ضمن شهرستان و دادستان فدرال ابراز انزجار فلوید را کشته در حالی که شفاعت برای صبر و شکیبایی به عنوان آنها انجام تحقیقات و دموکراسی و این که آیا به اتهام درک چوین این افسر پلیس که زانو فشرده شد به Floyd گردن به او یا سه تن دیگر از افسران حاضر.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی آینه است که برای صبر و گفت: کالبد شکافی برای تعیین علت و شیوه ای برای Floyd مرگ را نمی توان با عجله — حتی به عنوان معترضان خواستار آن شدند که چوین سریع بود به اتهام قتل.

“من نمی خواهد عجله عدالت” گفت: Hennepin County وکیل Mike Freeman. “ما باید برای انجام این کار درست است. ما باید ثابت کنیم این در یک دادگاه قانونی است. … لطفا: به من و به ایالات متحده وکیل زمان برای انجام این کار درست است و ما شما را عدالت — من قول می دهم.”

بیش از همه شهرهای دوقلو, اما,, صبر, احساس در تامین کوتاه مدت.

فلوید را کشته و به سرعت تبدیل به یک بین المللی داستان با کاخ سفید سخنگوی خواستار مرگ “کاملا غم انگیز” و اشاره کرد که دادستان کل بود جلسه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در اواخر روز پنجشنبه تهمت توییتی انتقاد شدید از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری تماس او را “بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار” و تهدید به ارسال در ارتش و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

اوایل جمعه, مینیاپولیس,’ سوم حوزه ستاد شد و در شعله های آتش و سرباز گارد نامیده می شدند در امید و منطقه امن برای آتش نشانان است. در این فضا از چند دقیقه تماس ریخت به پلیس: یک گلوله قربانی راه می رفت به HCMC. جوخه اعزام شدند به شکستن دعوا بین غارتگران و صاحبان کسب و کار در نزدیکی N. 42nd و Lyndale راه.

تمام روز پنج شنبه مانند احساس, ادامه فشار و کشش بین شهر و مقامات دولتی شفاعت برای آرامش و معترضان تغذیه با نژادپرستی نظاممند آنها بر این باورند فلوید را کشته و نشان دهنده.

به عنوان روز پنجشنبه خورشید در یک روستایی در اواخر ماه مه در شهرهای دوقلو و ساختمان هنوز smoldered از آتش سوزی روشن در طول تظاهرات خشونت آمیز شب قبل از. در نزدیکی گوشه ای از E. دریاچه خیابان و میننهها خیابان — سراسر خیابان را از مینیاپولیس پلیس بخش سوم حوزه ستاد تظاهرات’ کانون — یک وندی رستوران رفته بود. پس شد شش داستان مقرون به صرفه-مسکن آپارتمان ساختمان در وسط ساخت و ساز.

یک سوخته AutoZone فروشگاه یک پوسته از گذشته خود. آن را احساس بیشتر شبیه به یک جنگ منطقه از شلوغ مرکز تجاری. شب تا پایان, صدها نفر از ساختمان ها و کسب و کارهای آسیب دیده بودند در سراسر مترو و معترضان پیشی گرفت و سوم حوزه به عنوان مقر پلیس انتقال یافتند.

پیش از آن در روز برق امید به نظر می رسد. نمرات از اعضای جامعه نشان داد تا در خیابان دریاچه و هدف پارکینگ عظیم پاکسازی. نیروهای مرمت در زمان بیش از نقطه ای که در آن تظاهر کنندگان بود اردو ساعت قبل از. ملی حقوق مدنی رهبران به نظر می رسد در تظاهرات: جسی جکسون sported نشانه ای گفت: “بزدل کشتن غیر مسلح” در حالی که Al Sharpton ملاقات با رهبران محلی و معترضان. هنرمندان نقاشی دیواری از فلوید چهره خندان در خارج از فنجان مواد غذایی فروشگاه مواد غذایی در خیابان های شیکاگو جایی که او کشته شد.

در اواخر صبح در کنفرانس خبری, مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز strode به یک تریبون حذف او ماسک صورت و سنگ بخشی از “گریس شگفت انگیز,” بازتاب سابق رئیس جمهور باراک اوباما آواز سرود پس از 2015 کلیسا تیراندازی در چارلستون S. C.

“ما احساس می کنیم” او گفت: با اشاره به سیاه و سفید جامعه در مینیاپولیس و در سراسر کشور “را به عنوان اگر وجود دارد یک زانو بر همه ما جمعی گردن — زانو است که می گوید:” سیاه زندگی مهم نیست به این موسسات است که تعیین می کند چه اتفاقی می افتد در این فرهنگ و جامعه است.’ … تا زمانی که ما نام این ویروس این بیماری است که آلوده امریکا برای گذشته 400 سال ما هرگز حل و فصل این موضوع است.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام اورژانس محلی اجرا می شود که تا دوشنبه شب اما می توان توسعه یافته توسط شورای شهر است. اعلامیه را به او می دهد توانایی به اعلام حکومت نظامی — او تا به حال به عنوان پنج شنبه شب — و طراحی شده است به آن را آسان تر برای درخواست کمک از سازمان های دولتی دیگر.

St. Paul بیش از حد فوران

اما بعد از ظهر شورش و غارت در حال گسترش در سراسر رودخانه می سی سی پی به سنت پل که در آن پلیس گفت: اوایل جمعه که 170 businesse غارت شده بود آسیب دیده و یا سوخته.

یک مرد کشف شد فوق العاده یک تخته سنگ به یک دستگاه خودپرداز در بالا بزرگ سبز در W. خیابان دانشگاه. و حدود 1:35 بعد از ظهر در مورد یک بلوک از مینه سوتا, ایالات را آلیانز زمینه Deryck Miller St. Paul شاهد یک تیراندازی.

“یک نجیب زاده از جیبش یک تفنگ و شروع به تیراندازی در این جهت و یک فرد رو از بین ماشین و دور زد میلر گفت:” که به کمک یک دوست که صاحب یک فروشگاه خودرو در نیمه محله. “این فقط دیوانه شده است در اینجا.”

میلر تخمین زده است که 90 ٪ از کسب و کار در این نزدیکی هست غارت شده بود. توسط شب در نزدیکی فروشگاه نپا قطعات خودرو تعیین شده بود در آتش است. حمل و نقل مترو به حالت تعلیق در تمام اتوبوس و نور راه آهن خدمات از طریق آخر هفته. هدف دستور داد 24 فروشگاه ها منطقه را ببندید تا اطلاع ثانوی. پنج شنبه شب, Minnehaha, دریاچه شراب و ارواح در مینیاپولیس بود به آتش کشیده شد.

بدترین زده بخش هایی از شهرهای دوقلو به حال احساس یک موش و گربه بازی. هنگامی که یک وسیله نقلیه پلیس کشیده تا به یک مرکز نوار در سنت پل میدوی محله که در آن جمعیت زیادی تا به حال شکست ویندوز از یک فروشگاه ورایزون یک رشته & Co. و ویتامین Shoppe, جمعیت بلافاصله پراکنده تنها به ظهور مجدد در جای دیگر.

پلیس با تشکیل یک مانع در مقابل یک هدف وجود دارد. اما هیچ افسران در T. J. Maxx, فروشگاه یک بلوک دور تا غارتگران شکست درب پایین و فرار کرد با کفش و لباس انباشت اشیاء بدست آمده در چرخ دستی های خرید.

به عنوان خشونت گسترش Walz فعال گارد ملی — برخی از 500 سربازان buttressed 200 اضافی سربازان از دولت گشت.

“وقت آن است که برای بازسازی. بازسازی شهر بازسازی سیستم قضایی ما و بازسازی رابطه بین اجرای قانون و کسانی که آنها را متهم هستید برای محافظت از” Walz در بیانیه ای گفت. فلوید مرگ “باید منجر به عدالت و سیستمیک تغییر نیست و بیشتر مرگ و نابودی است. به عنوان جورج فلوید خانواده گفت: ‘Floyd نمی خواهم مردم را به صدمه دیده است. او زندگی اش را حفاظت از مردم است.’ بیایید با هم برای بازسازی به یاد داشته باشید و به دنبال عدالت برای جورج فلوید.”

روز پنجشنبه مقامات منتشر شد متن 911 تماس مرتبط با فلوید مرگ است. یک اپراتور 911 دریافت تماس در 8:01 بعد از ظهر دوشنبه از یک کارمند در جام غذاهای مورد یک مرد بعد مشکوک به فلوید که خریداری کرده بود سیگار با پول جعلی.

تماس گیرنده گزارش داد که مرد بود در ماشین خود و “بدجور مست و او را در کنترل خود را.”

پس از اخذ فیزیکی شرح مرد و یک وسیله نقلیه در ارتباط با این اپراتور گفت: “همه حق من رو کمک در راه است. در صورتی که وسیله نقلیه و یا آن شخص برگ قبل از ما وجود دارد فقط کافیست با ما تماس بگیرید در غیر این صورت ما باید جوخه های خارج وجود دارد در مدت کوتاهی خوب است؟”

“بدون مشکل” تماس گیرنده پاسخ داد.

پلیس وارد و بازداشت یک دستبند فلوید در پیاده رو به او التماس برای اجازه داده می شود برای نفس کشیدن. پزشکان وارد شده و در زمان فلوید به HCMC. او بی توجه بود و فاقد یک پالس زمانی که او وارد است.

کارکنان نویسندگان لیز Navratil لیز سایر Ryan Faircloth میگل Otárola چائو منتظر پل والش راشل اولسون, Ryan Faircloth مت مک کینی اندی Mannix و Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de