Ctq نیاز به STFU


Illustration for article titled Amy Klobuchar Needs to STFU

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

به درک ctq همه شما نیاز به دانستن این است که چگونه او رفتار کارکنان خود را. یک دستیار یک بار انجام کیسه های خود و سالاد را بر روی یک هواپیما برای پرواز. هنگامی که پردازنده دستیار متوجه اشتباه وحشتناک او ساخته شده است: جایی میان بی مهارت با مینه سوتا سناتور توشه و ناهار او می خواهم به نحوی از دست او خوردن ظروف. خدمه پرواز ندارد هر چیزی چنگال پردازنده بنابراین Klobuchar فریاد زد: دستیار کشیده و سپس یک شانه از کیسه های خود را و استفاده از آن به خوردن سالاد و هنگامی که او انجام شد بسیار شبیه Cersei Lannister قبل از او Klobuchar تبدیل به دستیار بود که احتمالا هنوز از وضعیتی وخیم از بودن در لباس پوشیدن و گفت: او را به تمیز کردن چنگال.

تبلیغات

هر کس معتقد است که ctq یک تشکر شده است. او را مانند یک احمق که آن زمان برای presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به بیرون آمدن یک بگو: “من شنیده ام داستان در مورد امی خوردن سالاد با چنگال و متناقض دادستانی رکورد پس از رفتن پلیس که کشتن سیاه مردمی و مانند من دیگر با توجه به او را برای معاون رئیس جمهور.”

چیزی به من می گوید او برای رفتن به این.

به عنوان جهان متمرکز شده است در مینه سوتا و از همه مهمتر مینیاپولیس, این مهم است که توجه داشته باشید که Klobuchar را شانه نمی دادن یک مورد مرگ سیاه است که بیش از همه این سالاد.

تبلیغات

از واشنگتن پست:

Christopher Burns 44-سال-نوجوان سیاه پوست غیر مسلح و در خانه در مینیاپولیس با نامزد خود و سه فرزند جوان زمانی که پلیس وارد در پاسخ به خشونت خانگی تماس بگیرید. ماموران او را در یک سبد و درگذشت او در صحنه, با توجه به معاینات پزشکی.

2002 حادثه مشخص سوم کشته شدن یک فرد سیاه و سفید توسط پلیس که در آن سال باعث فعالان محلی به صحنه تظاهرات و تقاضا است که این دو افسر درگیر در سوختگی مرگ چهره اتهامات عنوان شده علیه.

تمرکز جامعه خشم شد ctq ها و آینده وکیل از Hennepin County, که تا به حال کاهش یافته و به تعقیب پلیس متهم به استفاده از نیروی بیش از حد در برابر سیاه مظنون است.

Klobuchar تا به حال عادت punting در شارژ پلیس دخیل در مرگ سیاه به یک هیئت منصفه آنها همیشه در بر داشت دلایل به اتهام افسران. و در حال حاضر Klobuchar است که به بررسی و احتمالا تبدیل به بایدن را در حال اجرا همسر در یک زمان هنگامی که مینیاپولیس است که تحت کامل در انقلاب باعث افسران پلیس’ استفاده بیش از حد از زور که منجر به مرگ 46 ساله جورج فلوید.

آن هم در یک زمان می آید زمانی که امریکا سیاه و رای بیش از هر زمان اگر آن را به هر برنامه ای از هل دادن بد نارنجی غول پیکر در خارج از دفتر. مشکل این است: مینه سوتا, دیوانه است بنابراین هیچ کس در مورد مراقبت Klobuchar ثبت تعقیب پلیس دخیل در مرگ و میر و حالا که او در ملی کانون توجه کنند و آن را نه به دنبال بیش از حد خوب ol’ سالاد شانه.

تبلیغات

همچنین از پست:

به عنوان رئیس دادستان مینه سوتا, پرجمعیت ترین شهرستان از سال 1999 تا سال 2007 Klobuchar کاهش یافته است را به اتهام در بیش از دو دوجین از موارد که در آن مردم کشته در برخورد با پلیس است.

در همان زمان او به شدت تحت تعقیب قرار کوچکتر جرائم از جمله خرابکاری و به طور معمول به دنبال طولانی تر از حد توصیه شده, جملات, جمله برای افراد زیر سن قانونی. چنین تعقیب انجام می شود با هدف مهار بیشتر جرائم جدی داشته اند نتایج مخلوط شده اند و انتقاد خود را برای نامتناسب اثر فقیر و جوامع اقلیت.

تبلیغات

به شدت تحت پیگرد قانونی قرار خرابکاری به شما می گویند ؟ شاید به همین دلیل با لعنت نزدیک همه مینیاپولیس سوختن از قیام بیش از سیاه مرگ Klobuchar احساس نیاز به پرینت این:

تبلیغات

بله, آن است. این صدای جیر جیر از احتمالا امریکا بعد دوم در دستور است و با این که من از کارن Klobuchar به STFU. در این مرحله من ترجیح می بینید مدونا پسر رقص برای پایان دادن به نژاد پرستی از شنیدن هر چیز دیگری این زن می گویند. اگر من آموخته است که Klobuchar خواستار شد من را به من بگویید جایگزین پایان دادن به وحشتناک بازی تاج و تخت آخر بهترین من می تواند انجام دهد این است که او اجازه صحبت به من مادر در قانون که به من بگویید چه اتفاقی افتاده است پس از او گذاشت.

Klobuchar می تواند امتحان برای NFL راه او punted پلیس موارد به گراند داوران است. او حتی تا به حال یک اجرا با 19 سال مینیاپولیس پلیس کهنه درک چوین که در گذشته دیده می شد با زانو خود را بصورتی پایدار و محکم در جورج فلوید گردن. چوین شد مردی که اقدامات منجر به Floyd مرگ است.

تبلیغات

اما گاردین گزارش می دهد که دو نفر از افسران–چوین و Tou Thao 10 سال کهنه از نیروی درگیر در حوادث قبلی در حالی که در وظیفه.

چوین پیوست نیرو در سال 2001 و “در حال حاضر درگیر در حوادث چند با توجه به پایگاه داده توسط مینیاپولیس’ جوامع متحد علیه خشونت پلیس,” نگهبان یادداشت ها.

تبلیغات

در سال 2006 چوین همراه با چند افسر درگیر شد, در تیراندازی مردی که با چاقو به چند نفر قبل از چرخش به سمت پلیس است. اگر چه Hennepin County, دادستان منطقه در آن زمان Klobuchar موفق به تعقیب ماموران; در عوض, در مورد رفت و به یک هیئت منصفه که تصمیم به اتهام افسران در تیراندازی.

اگر Klobuchar می خواهد به بحث در مورد میونگ بارلو سپس من مایل به گوش دادن. بارل است و پس از آن-که Klobuchar کمک ارسال به زندان برای زندگی در قتل Tyesha ادواردز, an 11-year-old girl who کشته شد یک گلوله ولگرد. در تلاش برای پیدا کردن قاتل Klobuchar استفاده می شود شهادت از چندین jailhouse snitches برخی از آنها recanted خود داستان و داستان پرداخت و سپس سرب کارآگاه قتل را محکوم بارل است که احتمالا بی گناه است.

تبلیغات

و در حال حاضر پس از او بوده است به نام Klobuchar خواستار بررسی مستقل بارل است.

“چرا مردی که کشته جورج فلوید نه در زندان است؟” مینیاپولیس’ شهردار یعقوب فری خواسته به عنوان او به نام برای اتهامات در روز چهارشنبه. “ما نمی توانیم به نوبه خود چشم آن است که در ما به عنوان رهبران برای دیدن این برای آنچه در آن است و آن چه در آن است.”

تبلیغات

Klobuchar همواره مشکل خواستار آن چه در آن است و در حال حاضر که جهان در حال گوش دادن به او را در تلاش برای انجام یک رقص شیر با صدای بلند به اندازه کافی است که ما چشم پوشی نژادی و بی عدالتی از او گذشته است. خوب او می تواند در حفظ و رقص و رپ در مورد خرابکاری در یک زمان از بحران اما زمانی که او در کنترل زمانی که توپ بود به معنای واقعی کلمه در دست او punted.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de