ویجیاوادا: آندرا پرادش دادگاه عالی در روز جمعه کنار انتصاب عدالت (retd) V Kanagaraj به عنوان دولت, انتخابات, کمیساریای (SEC) و ابقاء سلف خود N رامش کومار که تصدی قطع شده توسط Y S Jagan موهان ردی دولت پس از تصمیم برای به تعویق انداختن بدن محلی انتخابات در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری J K Maheshwari و عدالت M Qglaser Murthy زده فرمان اعلام شده توسط آندرا پرادش انتصاب فرماندار جدید SEC “آن را به عنوان فعال با تقلب در قدرت و نه واجد شرایط آزمون عقلانیت و معقول مشخص شده در قانون اساسی هند است.”

با اشاره به وزیر Y S Jagan موهان ردی داشتن در رامش کومار و حمله به او در شخصی زمینه با اشاره به طبقه قضات گفت: “آنها (وزیر و شورای وزیران) تصمیم به حذف آقای رامش کومار با توجه به نداشتن چشم پوشی” و “آورده عاشق فرمان به حذف او و به فرد را انتخاب کنند. پس از اعلام فرمان است actuated by مورب دلیل و در زاید زمینه.”

تبدیل کردن بحث از دولت است که قاضی منصوب شد به عنوان ثانیه به عنوان بخشی از اصلاحات انتخاباتی در نظر گرفته شده توسط دولت برای یک مدت زمان طولانی دادگاه عالی گفت که دولت فکر نمی کنم از اصلاحات تا ثانیه به تعویق افتاد انتخابات در نظر coronavirus بیماری همه گیر. دادگاه احساس کردند که دولت انتخاب کرده فرمان برای دور زدن استیضاح روش تنها راه برای حذف SEC طبق قانون اساسی و آن این است که “غیر مجاز تحت قانون است.”

دادگاه همچنین روشن ساخته است که قطع است و چیزی جز فسخ از اتاق که طول می کشد دور ارزشمند حق تعلق در قانون اساسی اختیارات مقرر در ماده 243K قانون اساسی است. “وجود دارد هیچ منافع عمومی یا قانون اساسی ضرورت اقدام فوری توسط فرماندار برای اعلام فرمان” این حکومت.

به طور قابل توجهی سن عدالت (retd) Kanagaraj در بر داشت یک اشاره در حکم دادگاه چندین بار. حفظ که هیچ یک از کمیسیون انتخابات بود که تا کنون کار کرده و در سن بالاتر از 65 سال در دادگاه گفت: از بین بردن رامش کومار و انتصاب عدالت Kanagaraj در سن 77 سال تا چه حد منصفانه و معقول می افتد و در انتخاباتی اصلاحات “است نه استیناف به ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله