شهرهای دوقلو ساکنان بسیاری از آنها تحت مقررات منع رفت و آمد منتظر در لبه جمعه شب, شبانه روزی تا ساختمان ها و بسته شدن مغازه ها به عنوان ترس از آخر هفته هرج و مرج و ناآرامی در خیابان های شهرهای دوقلو منطقه مترو بزرگ شده, پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که تحت محدودیت مینیاپولیس ،

به عنوان یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی سقوط کرد بیش از مینیاپولیس و سنت Paul و چندین حومه جوامع اطلاعیه ها ساخته شده بودند به تظاهرکنندگان در سایت های مختلف است که آنها به خانه بروم. در مینیاپولیس’ سوم حوزه مقر پلیس بود که آتش کشیدند اوایل جمعه, دولت, گشت ماموران شلیک گاز اشک آور در تظاهرات فقط قبل از حکومت نظامی صورت گرفت.

در اوایل جمعه شب و ساختمان نشسته سوخته از آتش سوزی شب قبل از تظاهرات مسالمت آمیز تاکید متوقف ترافیک در یاد, Hennepin, خیابان پل در نزدیکی مرکز شهر, مینیاپولیس, سپس راهپیمایی بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W و برگشت به مرکز شهر. اما دیگران بودند آماده به نگه داشتن رفتن به شب با وجود دستور دولت برای اقامت کردن خیابان ها.

برخی از رهبران امیدوار بود برای یک مهلت از چند شب از موهای تظاهرات پس از اعلام در اطراف ظهر که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده بود دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تصویری گرفته شده دوشنبه شب نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8½ دقیقه در حالی که فلوید سقوط کرد و بی توجه بود و بعد از آن مرده.

در نزدیکی سوخته سوم حوزه پلیس ساختمان های بسیاری در یک جمعیت از صدها نفر در زمان یک زانو را با مشت خود را در هوا. رهبران در میان جمعیت گفت: آنها نمی رعایت مقررات منع رفت و آمد اگر تمام چهار ماموران در صحنه فلوید بازداشت بودند دستگیر و متهم شده است.

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما” گفتند. اما زمانی که گاز اشک آور راه اندازی شد بسیاری از فرار این منطقه است.

عموزاده توماس Mante و DeWayne Counce که سیاه ایستاده در گوشه ای از خیابان دریاچه و S. 22 خیابان در شب جمعه به چندین تظاهرات ایستاده در مقابل یک خط ملی Guardsmen و وسایل نقلیه پارک شده در سراسر دریاچه خیابان.

“این یک بشریت چیز” Counce گفت.

“مردم می خواهند تا” Mante گفت.

دو گفت: آنها در حال خوشحالم که چوین دستگیر شد و به اتهام اما گفت: سوم-قتل درجه تعداد خیلی کم است. “آنها اساسا و گفت آن را عمدی نیست” Counce گفت.

آنها می خواهند برای دیدن سه تن دیگر از افسران سابق به اتهام قتل بیش از حد.

به عنوان او خواست تظاهرات مسالمت آمیز در روز قبل از آن Gov. تیم Walz اذعان مینه سوتا را عمیق و ریشه بی عدالتی و خواستار اقدامات جدید برای اطمینان از تغییر این زمان و پس از کمی تغییر بسیاری از بار قبل.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش, آتش سوزی هنوز سوختن ودود کردن در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه – بی سابقه. خیلی دوست داشتم ما موفق به شنیدن جورج فلوید به او التماس کرد برای زندگی خود را به عنوان جهان تماشا مردم سوگند یاد کرد, برای محافظت از, او, این, جامعه, دولت,” Walz گفت. “من معتاد سرپرستی شما به عنوان یک مرد سفید بدون زندگی کسانی که در زندگی تجارب بسیار دشوار است. اما من از شما میخواهم به ما کمک کند به ما کمک کند استفاده از یک راه انسانی به خیابان ها به یک محل که در آن ما می توانید بازگرداندن عدالت به طوری که کسانی که ابراز خشم و عصبانیت و خواستار عدالت هستند شنیده می شود. نه کسانی که پرتاب firebombs به کسب و کار است.”

صلح در نور روز

بسیاری از سرد ساعات روز شد صلح آمیز جمعه.

در یک بعد از ظهر تجمع در اطراف ساختمان های دولتی در مرکز شهر, مینیاپولیس, بازیگر Jamie Foxx و بازیکن سابق NBA Stephen Jackson — اچ فلوید را صحبت برای جمع آوری جمعیت.

برای کسانی که به اندازه کافی به یاد داشته باشید و شتم رادنی کینگ توسط پلیس لس آنجلس افسران فلوید مرگ زیر زانو از مینیاپولیس پلیس باز زخم است.

اینگرید لاگوس 49 که پیوست گردهمایی مسالمت آمیز در مرکز شهر که به تازگی فارغ التحصیل کالج در لس آنجلس در زمانی که پادشاه شد و مورد ضرب و شتم و او را تماشا او را به عنوان شهر سوخته است. بسیاری از کسب و کار را در شورش بهبود است.

“در اینجا ما دوباره گفت:” لاگوس یک السالوادور زیبا-آمریکا نقل مکان کرد که به مینیاپولیس آخرین کریسمس. “یکی دیگر از شهرستان. من نمی دانم که آن را به گونه های مختلف تا زمانی که تغییر ساختاری اتفاق می افتد.”

شهرهای دوقلو به نظر می رسید به طوری کشنده در ابتدا با دوچرخه سواری فرهنگ دریاچه ها و فعالیت های در فضای باز. اما لاگوس گفت: پس از یک تلاش برای پیدا کردن مسکن ارزان قیمت, او به سرعت متوجه شدم چقدر عمیق این منطقه نژادی و بی عدالتی اجرا شود.

به معترضان در حال مقابله با بیش از مرگ یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس. “آنها بسیار عصبانی در مورد شرایط که به نظر می رسد نامرئی” او گفت:. “اختلاف ثروت, آموزش و پرورش و منابع چیزی است که سوخت این شورش.”

آماده سازی برای اطلاعات بیشتر

دولت افسران گشت و از اعضای گارد ملی نگهبانی ساختمان های مختلف در سراسر منطقه مترو جمعه پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت که او فاقد کافی پرسنل به منظور حفظ و حفاظت از اموال از تخریب بیشتر است.

سربازان دولت دستگیر و به طور خلاصه بازداشت یک خبرنگار سی ان ان و خدمه در تلویزیون زندگی می کنند در نزدیکی سپیده دم جمعه — یک عمل است که Walz بعد عذرخواهی کرد و گفت او در زمان مسئولیت کامل.

در روز بعد مقامات شناسایی تنها کسی که مرگ شده است متصل به ناآرامی ها: Calvin L. هورتون جونیور, 43, مینیاپولیس بود به ضرب گلوله در خارج از یک موسسه رهنی شنبه شب در شرق دریاچه در نزدیکی خیابان S. بلومینگتون خیابان با توجه به Hennepin County دفتر معاینات پزشکی است.

59 سال از Galesville, Wis., که صاحب کادیلاک طلا و جواهر دستگیر شد که شب برگزار شد و بدون وثیقه پیش رو ممکن است به اتهام قتل. پلیس هنوز برای افشای انگیزه برای عکسبرداری اما منابع پلیس گفت: صاحب مشکوک مرد درگیر شد و در غارت و چپاول.

شهروندان و صاحبان کسب و کار صرف مقدار از روز جارو کردن شیشه های شکسته و زباله های دیگر از شکست و آتش سوزی مجموعه شب قبل از. از روز جمعه بیش از 175 ساختمان گزارش اموال آسیب هرج و مرج از قبلی شب, با توجه به یک استار تریبیون شمارش از تخریب. آسیب ظهور تا آنجا که دره اپل که در آن داکوتای شهرستان غربی مرکز خدمات پایدار پنجره شکسته, آتش و آب آسیب کلانتر را اعلام کرد.

پس از مینیاپولیس و سنت Paul صادر حکومت شروع جمعه شب در شهرهای دیگر از جمله ادینا, Bloomington, ریچفیلد و رزویل به دنبال کت و شلوار و همچنین به عنوان ورزش و Anoka شهرستانهای استان است.

در سراسر منطقه مترو بسیاری از کسب و کار بسته و مدیران ساختمان های سوار کردن ویندوز در راستای تخریب بیشتر است. برخی از آویزان نشانه این مفهوم که آنها محلی و خانواده کسب و کار متعلق به مردم از رنگ امید در امان بودن. در مرکز شهر, مینیاپولیس, بسیاری از ساختمان ها از جمله شناسه مرکز غنی شد با تخته سه لا. ویندوز در Hennepin County library شکسته شده بود شب قبل از.

کارکنان نویسندگان Ryan Faircloth لیز سایر Briana Bierschbach چائو منتظر و پل والش کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله