Minnesotans منتظر در لبه جمعه به عنوان ترس از چهارمین شب از هرج و مرج و ناآرامی در خیابان های شهرهای دوقلو منطقه مترو بزرگ شده, پس از روز یادبود مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

قبل از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی سقوط کرد بیش از مینیاپولیس, St. Paul, ادینا, Bloomington, رزویل و داکوتای کانتی چند صد صلح آمیز تاکید متوقف ترافیک در یاد, Hennepin, خیابان پل در نزدیکی مرکز شهر, مینیاپولیس, شب جمعه و سپس راهپیمایی بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W در نزدیکی مرکز شهر.

برخی از رهبران امیدوار بود برای یک مهلت از سرکش تظاهرات پس از اعلام در اطراف ظهر که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین شده بود دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. تصویری گرفته شده دوشنبه شب نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای بیش از 8½ دقیقه در حالی که فلوید سقوط کرد و بی توجه بود و بعد از آن مرده.

جمعه شب در اطراف آتش سوزی-سوخته سوم حوزه پلیس ساختمان در جنوب مینیاپولیس, بسیاری از در یک جمعیت از صدها نفر در زمان یک زانو را با مشت خود را در هوا. رهبران در میان جمعیت گفت: آنها نمی رعایت مقررات منع رفت و آمد اگر تمام چهار ماموران در صحنه فلوید بازداشت بودند دستگیر و به اتهام:

“آنها نمی توانند به دستگیری همه ما” گفتند.

دولت افسران گشت و از اعضای گارد ملی نگهبانی ساختمان های مختلف در سراسر منطقه مترو جمعه پس از مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت که او فاقد کافی پرسنل به منظور حفظ و حفاظت از اموال از تخریب بیشتر است.

شهروندان و صاحبان کسب و کار صرف مقدار از روز جارو کردن شیشه های شکسته و زباله های دیگر از شکست و آتش سوزی مجموعه شب قبل از. از روز جمعه بیش از 175 ساختمان گزارش اموال آسیب هرج و مرج از قبلی شب, با توجه به یک استار تریبیون شمارش از تخریب. آسیب ظهور تا آنجا که دره اپل که در آن داکوتای شهرستان غربی مرکز خدمات پایدار پنجره شکسته, آتش و آب آسیب کلانتر را اعلام کرد.

در سراسر منطقه مترو بسیاری از کسب و کار بسته و مدیران ساختمان های سوار کردن ویندوز در راستای تخریب بیشتر بیش از آخر هفته. برخی از آویزان نشانه این مفهوم که آنها محلی و خانواده کسب و کار متعلق به مردم از رنگ امید در امان بودن. در مرکز شهر, مینیاپولیس, بسیاری از ساختمان ها از جمله شناسه مرکز غنی شد با تخته سه لا.

 

کارکنان نویسندگان Ryan Faircloth لیز ساویر و پل والش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de