به عنوان مودی 2.0 دولت تبدیل 1 PM می گوید هند خواهد شد مجموعه ای از نمونه ای از بهبود اقتصادی

دهلی نو: در اولین سالگرد دوم دوره NDA دولت که همزمان با COVID-19 همه گیر ضربه زدن به اقتصاد هند, نخست وزیر روز جمعه تأکید بر نیاز به خود متکی باشد و انعطاف پذیر برای مبارزه با چالش انداخته تا با وضعیت غالب.

در نامه خود به ملت مودی نوشت که اگر او می خواست می شود در میان مردم در این زمان او تصمیم گرفت به قلم یک نامه به تمام شهروندان با توجه به همه گیر. مودی گرفته بود سوگند به عنوان نخست وزیر برای دومین بار متوالی در 30 مه 2019.

در ضمن حتی به عنوان تولید ناخالص داخلی در طول 2019-20 رشد ناچیز 4.2 درصد نسبت به 6.1 درصد در 2018-19 و نرخ بیکاری از 8.8 درصد در ماه مارس سال 2020 به 23.5 درصد در مارس سال 2020 مودی نوشت که هند نیز مجموعه ای به عنوان مثال در احیای اقتصادی “فقط مانند هند جهان را شگفت زده با خود وحدت و حل و فصل در مبارزه با کرونا بیماری همه گیر.”

مودی ساخته شده است یک مرجع به درد و رنج میلیون ها نفر از کارگران مهمان — که مجبور به پیمودن هزاران کیلومتر به صفحه اصلی شهرها و روستاها — گفت که “در بحران این قدر می تواند آن را قطعا نمی توان ادعا کرد که هیچ کس دچار هر گونه مشکل و یا ناراحتی. ما کارگران مهاجر و کارگران و صنعتگران & صنعتگران در مقیاس کوچک صنایع دستفروشان و از جمله هموطنان قرار گرفته اند فوق العاده ای رنج می برند”.

او در ادامه توصیه کرد: “ما باید به مراقبت برای اطمینان حاصل شود که ناراحتی که ما رو فراموش نمی نوبه خود به حوادث. از این رو بسیار مهم است برای هر هندی به دنبال تمام قوانین و دستورالعمل ها. ما نشان داده اند صبر تا کنون و ما باید همچنان به انجام این کار است.”

نخست وزیر تاکید بر اهمیت بودن متکی به خود و یا آتما Nirbhar و گفت که تومان 20 lakh کرور بسته اعلام کرد برای Aatmanirbhar بهارات Abhiyan یک گام بزرگ به سوی ساخت هند متکی به خود ملت و برای بیشتر تقویت اقتصاد داخلی.

مودی ذکر شده دستاوردهای NDA دولت در طول یک سال گذشته آغاز از abrogation از ماده 370-Ram Mandir قضاوت و اصلاح قانون شهروندی که او گفت: “یک بیان از هند شفقت و روح از شمول”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de