سیاه روزنامه نگاران و پوشش طوفان که هرگز عبور


The live, on-air arrest of CNN reporter Omar Jimenez in Minneapolis.

زنده در هوا دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez در مینیاپولیس.
تصویر: سی ان ان

من می دانستم که آنچه که من در گرفتن به.

من خواندن روزنامه, روزانه, پس از حدود سن 11. من شروع به تماشای اخبار شب—هر دو محلی و ملی پخش—در حدود همان زمان. من اولین رسانه خاطرات از سال 1987 ایران-کنترا جلسات و رقیب انفجار سال قبل. هر آخر هفته من به تماشای تیم Russert در دیدار با مطبوعاتو همچنین CBS’ 60 دقیقه با پدر و مادرم.

تبلیغات

جای تعجب نیست که من می خواهم به و تبدیل شدن به یک روزنامه نگار چون من دیدم که چگونه اخبار تغییر زندگی—برای بهتر یا بدتر—با نشان دادن ما جهان اطراف ما. نه هر کس می تواند رفتن به مدرسه جلسه هیئت مدیره. هر کسی نمی تواند اعتراض. نه هر کس می تواند سفر به مناطق مختلف این کشور اجازه دهید به تنهایی جهان را به می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد دست اول. آنها نیاز به روزنامه نگاران. آنها نیاز به اخبار است.

اما روزنامه نگاران مردم هستند. و مردم باید یک نقطه شکستن.

همه ما می دانیم که جیمز بالدوین نقل قول در مورد چگونه بودن و نسبتا آگاهانه بدان معنی است که در یک خشم تمام وقت. همچنین این مخمصه سیاه روزنامه نگار. اگر شما فکر می کنم مصرف مرگ سیاه در روز و روز را می توان به رفع برخی از “فاصله عاطفی” و “روزنامه نگاری صداقت” شما در اشتباه هستند.

تبلیغات

پس از طوفان کاترینا در یک مطالعه انجام شد به دنبال در چگونه مردم سیاه و سفید مشاهده شده سیاه قربانیان در مقابل چه سفید نفر بازدید سفید قربانیان در شرایط مشابه است. این مطالعه نشان داد که قوی تر از یک فرد مشخص با بودن آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر احتمال دارد آنها به احساس همدلی برای یکی دیگر از سیاه و فرد در خطر. خبرنگار نویس, ویرایشگر, پخش و یا هر نوع روزنامه نگار نمی رسوخ کردن شما با توانایی به نوبه خود بشریت خاموش سفید و یا سیاه و سفید اما سیاه مردم—که نمی توانید دریافت کنید-خارج-از-نژاد پرستی رایگان کارت بدون توجه به آموزش و پرورش به وضعیت اجتماعی-اقتصادی پس زمینه و یا کد پستی—در حال بشدت حساس به داستان هایی از این دست. مرگ Ahmaud Arbery, Breonna تیلور, تونی McDade و جورج Floyd—همه در دست یا سفید و اوباش و یا تحت حمایت دولت خشونت—تلفات. هرگز به ذهن خطر مرگ-توسط-پلیس وضع پرنده دیگر مسیحی کوپر با یک زن سفید, امی کوپر, در شهر نیویورک, پارک مرکزی. آن را سخت به دنبال در چیزهایی مانند این جمله دستگیری خبرنگار سی ان ان عمر Jimenezو نه فکر می کنم “این می توانست من” یا “این می توانست کسی که من دوست دارم”—به دلیل آن می تواند و از آن شده است.

من دیگر به یاد داشته باشید اولین بار من خواندن یک داستان در مورد یک فرد سیاه و سفید کشته شدن توسط پلیس. در شهر سنت لوئیس از آن اتفاق افتاد در طول دوران کودکی من قبل از مرگ مایک براون و فرگوسن در منازعات و همچنان به اتفاق می افتد به این روز است. در یک نقطه در جوانی فعالان محلی و حتی قطع یک رادیو تجاری آموزش مردم سیاه و سفید چگونه به تعامل با پلیس, یک عمل از مردم مظلوم تلاش برای دست و پنجه نرم کردن آنچه آنها می تواند به کنترل در یک وضعیت فراتر از آن.

نخستین قیام در طول عمر من است که من به یاد داشته باشید بیش از خشونت پلیس بود لا شورش در سال 1992 پس از تمام افسران درگیر در ضبط و شتم رادنی کینگ تبرئه شدند. من هنوز هم به یاد داشته باشید خود من شوک (و همه را شوک, صادقانه) زمانی که آنها آزاد شدند با وجود تمام شواهد و مدارک از خود خشونت. این اولین بار بود بسیاری رو شاهد چه دولتی خشونت به نظر می رسد مانند قرار دادن تصاویری به چیزی مردم سیاه شده بود صحبت کردن در مورد و اعتراض پس از ظهور تبعیض نژادی و پایان برده داری. آن تلویزیون به عنوان کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور پیش بینی شده که نشان می دهد آمریکا چهره واقعی.

“ما در اینجا برای گفتن به مردان سفید پوست است که ما دیگر نمی خواهد اجازه دهید آنها را به استفاده از باشگاه های ما در گوشه های تاریک” پادشاه گفت:. “ما در حال رفتن به آنها را به انجام آن در خودنمایی نور از تلویزیون است.”

تبلیغات

این همان منطق پشت نشان رادنی کینگ ضرب و شتم و یا تلفن همراه فیلم دوربین از بسیاری از مرگ و ضرب و شتم که صورت گرفته است در دست افسران پلیس علیه سیاه مردان و زنان و کودکان در سال های اخیر است. اما لازم است که این تصاویر آنها تلفات در همه کسانی که شاهد آنها از جمله مطبوعات و به ویژه سیاه و روزنامه نگاران.

من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من و یا کسی در تیم من شده گریه به لپ تاپ خود را بیش از این بی عدالتی تحمیل شده روزانه در افرادی که به رختخواب رفته و با اضطراب بیش از آنچه بافندگی در صبح پس از دیگری عمل خشونت آمیز علیه انسانیت ما.

تبلیغات

ما در ریشه خوشبخت هستند که ما به راحتی می توانید هر یک از دیگر و پیدا کردن آرامش در ما درد مشترک, اما بسیاری دیگر سیاه روزنامه نگاران در عمدتا سفید-اجرای رسانه ها ندارد و این لوکس—از کسی درخواست اگر آنها خوب هستند. از کسی میپرسند: “آیا شما نیاز به زمان خاموش؟” کسی پیشنهاد درمانی و یا برخی دیگر پشتیبانی برای دریافت از طریق این بحران است. چرا که اغلب به مردم این است که فقط یکی دیگر از داستان. برای ما این است که ما زندگی می کند…و ما مرگ و میر نمایش داده شده برای مصرف عمومی اغلب بدون متن و یا درک.

به عنوان کسانی که خسته از نگاه ها دور خود را برای سلامت روانی ما نمی توانیم. ما کار را به خاطر این که ما باید یک علت بزرگتر از خودمان. اما این به آن معنا نیست که ما اصلا به نوبه خود به دوستان و خانواده و همکاران و درمانی را از طریق خود را از آنجا که ما انجام دهد. از من بپرسید برای کسانی که مصرف این اخبار سایت و بسیاری دیگر سیاه و روزنامه نگاران کار درک که ما در حال گزارش در حالی که برخورد با ما خود زندگی استرس پس از سانحه بارها و بارها از شهادت به ما غیرانسانی و قتل است.

تبلیغات

درد واقعی است. آن مردد است. و آنچه ما امروز شاهد خواهد ما را شکل برای بقیه زندگی ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de