مشاهیر: گاهی اوقات شما باید محدوده به صحبت کردن و گاهی اوقات شما باید انسان دوستی


Young African American activist woman asking for change holding banner with message stressed with hand on head, shocked with shame and surprise face, angry and frustrated. ; close up of woman’s cupped hands showing euro coins

جوان آفریقایی آمریکایی فعال زن درخواست برای تغییر برگزاری بنر با پیام تاکید کرد و با دست بر سر شوکه با شرم و تعجب چهره عصبانی و نا امید. ; کردن زن کف دست نشان یورو سکه
عکس: شاتر

ناآرامی—این یک کلمه را من خوانده ام و شنیده ام مورد استفاده برای توصیف حالت عاطفی از معترضان در سراسر کشور در حال حاضر است. به افرادی که در حال نشستن در خانه های خود را از خود جدا و با احساس درماندگی در مورد نحوه حمایت از, من می خواهم شرط که کلمه مناسب خواهد بود و در توصیف این وضعیت به عنوان به خوبی.

تبلیغات

در حالی که ما شده ایم در خانه ها وجود دارد کافی بحث در چقدر بیشتر “زمان” ما برای انجام کارهای. معروف مردمی که تا به حال زمان بسیار بیشتری به استفاده از پلت فرم خود را برای خود صحبت می کنند قطعه (مانند John Boyega, Janelle Monáe, Chance The Rapper و بیشتر) و مخاطبان خود را داشته اند فقط به عنوان زمان زیادی برای تعامل با آنها. متاسفانه این بار باز کرده است تا فضا را به تأمل در این واقعیت است که هر کس صدای لازم است به حرکت سوزن رو به جلو است.

تبلیغات

من می دانم که وجود دارد این است که فشار به می گویند چیزی. به شما به عنوان حرکت به رسانه های اجتماعی و حفظ هر نوع توجهی پلت فرم شما محدود می شود به نام اگر شما باقی می ماند در ایمنی از سکوت. آن را گرفته اند ممکن است مدت زمان طولانی برای من وجود دارد اما من به طور معمول در پیاده سازی یک استراتژی اولیه از سکوت وقتی که می آید به موضوعات من می دانم لعنتی خوب من اصلا این محدوده به صحبت می کنند. در عوض من را انتخاب کنید برای گوش دادن و خواندن (و بعد از آن تقویت) دیگران که بسیار مجهز تر به انجام این کار. اگر من تنها دو گزینه “اسپوت این خنگ و خطرناک ترین چیزی که بر روی پلت فرم” و “سکوت” این احتمالا بهترین انتخاب به سکوت تا زمانی که من به دست آوردن برخی از دانش کافی در این زمینه است. من از آن تماس #ALongWalkChallenge.

Jill Scott in “A Long Walk” music video

جیل اسکات در “یک پیاده روی طولانی” موزیک ویدیو
تصویر: تنور

خوشبختانه کسانی که نه تنها گزینه است. با استفاده از پلت فرم خود را معنا نیست که با تکیه به نمایشی فعالیت به خاطر آن وجود دارد قطعا راه های خلاق. طی هفته شده اند وجود دارد برخی از قابل توجه “گزینه است.”

Talk That Talk

Cardi B واز توجه زیادی نه تنها برای اینکه صریح اما در خدمت به عنوان نزدیک speakerbox برای بی صدایان. رپر به تازگی صحبت کردن در مورد چگونه او به طور کامل درک و پشتیبانی از قیام اخیر آن را به عنوان یک عمل نا امید و تغذیه-تا افرادی که در حال حاضر سعی “تظاهرات مسالمت آمیز” به هیچ مولد پایان.

تبلیغات

“من انجام شده است و پلیس فرانسه ویدئوها از آنجایی که دندان های من شده ای و تنها چیزی که تغییر کرده من لعنتی دندان” Cardi گفت در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

باز کردن کیف پول خود را

در روز گذشته یا من متوجه یک موضوع از مشاهیر و مردم از نفوذ به اشتراک گذاشتن یک لینک به مینه سوتا آزادی صندوق برای حمایت از معترضین با قید وثیقه/باند بودجه و دیگر منابع است. یک فرد خواهد پست که آنها اهدا یک مقدار خاصی از پول در آن درخواست کسی برای مطابقت با آن است. پس از آن خود را پیرو می توانید صدای جیر جیر با کلیک بر روی لینک donate همان جمله و نقل قول-پرینت نتیجه خود به خود جدول زمانی درخواست مشابه از پیروان خود ،

تبلیغات

در حالی که انسان دوستی از طریق کمک های خیریه می توان استدلال کرد که یک نمایشی مالیات بر نوشتن پول است که قطعا یک امتیاز نیست فراهم شده به بسیاری از کشور (به ویژه کسانی که بیشتر متاثر از خشونت پلیس) بنابراین اگر شما که امتیاز توسط همه به معنی به اشتراک گذاری است که ثروت به منظور کمک به کمتر از حقوق خود محروم فرد به دام افتاده در افتضاح ،

تبلیغات

بعد چه ؟

“اجازه نمی واکنش نشان می دهند به این چیزها در خلاء است. بیایید قادر به قرار دادن آنها را در یک بزرگتر بافت تاریخی اقدام آنها تماس بگیرید به طوری که شما می تواند مولد در این لحظات” Ava DuVernay گفت گیل پادشاه در مصاحبه اخیر خود با CBS This Morning.

تبلیغات

در روز پنج شنبه آوا چند رسانه ای پلت فرم آرایه اعلام کرد راه اندازی آرایه 101, “آنلاین جدید آموزش و پرورش, ابتکار, ارائه پویا, اجتماعی, تاثیر آموزش راهنماهای برای شرکت در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است.” به همه چیز لگد کردن آنها در حال همکاری با رسانه های شرکت کننده برای اولین زمانی که آنها به ما آموزش همراه به افتخار DuVernay را تحسین سری در پارک مرکزی پنج (در حال حاضر شناخته شده به عنوان تبرئه پنج), زمانی که آنها به ما مراجعه کنید.

تبلیغات

اینها صرفا نمونه و نه یک لیست جامع در مورد نحوه مشارکت در, اما من نمی دانم یک چیز است; ما در حال حاضر شاهد یک انقلاب در حرکت است و نمی توان آن را به عنوان بدون درز به عنوان ارسال یک “بیدار” برچسب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de