حیدرآباد: دو پست-فارغ التحصیل پزشکان و MBBS دانشجو از Osmania کالج پزشکی در حیدرآباد دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 و 30 زندانیان خوابگاه خود شده اند قرنطینه. نتیجه تست انجام شده بر روی یک سوم دانش آموز, PG جراح در حال بررسی است و به عنوان نمونه جمع آوری شد یکشنبه گذشته.

PG جراح بود که مبتلا به تب و سرفه به مدت پنج روز بود نه گزارش به مقامات به عنوان امتحانات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 20. دانش آموز می خواستم برای نوشتن و نمی خواهید برای دریافت جدا شده و یا ارسال شده به قرنطینه.

دانشجو در خوابگاه اتاق و آباد خوابگاه غذاخوری منجر به گسترش عفونت با توجه به منابع در کالج. این مسئله به نور آمد زمانی که یک اتاق-mate یک MBBS, دانشجو, دچار تب شد و بالینی مورد بررسی و آزمایش شده است. تست مثبت بود که منجر به این نتیجه رسید که دانش آموزان در معرض شده اند.

با توجه به منابع روسای ادارات از Osmania کالج پزشکی به عمل و شروع به چک کردن در کسانی که دچار علائم. آن را بعد از آن آمد به نور است که دو پست-دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا به حال علائم اما اعلام وضعیت خود شدند و خود درمانی به عنوان آنها می خواستم برای نوشتن امتحانات و نمی خواهید به ارسال به انزوا.

ساکن دکتر گفت به شرط ناشناس ماندن “چرا این فشار غیر ضروری از امتحانات ایجاد می شود که در این زمان از یک بیماری همه گیر?”

Telangana Junior Doctors Association (TJUDA) اعلام کرد که Kaloji Narayana رائو دانشگاه تنها دانشگاهی است که برنامه ریزی امتحانات در ماه ژوئن کشورهای دیگر تا به حال به تعویق افتاد آنها را تا ماه اوت.

یکی دیگر junior دکتر گفت: “نظام پزشکی از هند نگه داشته است 30 ژوئن به عنوان آخرین روز برای امتحانات داخلی برای پست-فارغ التحصیلان. به همین دلیل این دانشگاه تصمیم به گرفتن امتحانات در ژوئن 20. اعلام تاریخ رو همه ما در حالت آزمون. اما به نظر می رسد دشوار است به عنوان قرار گرفتن در معرض (به coronavirus) یک نگرانی عمده و آزمون فشار در حال ساخت است.”

این TJUDA ملاقات با سران وزارت برای نگاه به مسائل از دانش آموزان و اینکه آیا آنها باید یک مشترک نمایندگی برای به تعویق انداختن امتحانات دانشگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله