داکوتای شهرستان می پیوندد مینیاپولیس و سنت Paul در سفارش های آخر هفته حکومت

داکوتای کانتی اتحاد پیوست شهرستانها از مینیاپولیس و سنت پل در تحمیل یک حکومت نظامی شروع 8 بعد از ظهر جمعه.

این حکومت تا 6 صبح روز شنبه و پس از آن به اثر را دوباره در 8 p. m. روز شنبه, انقضای 6 صبح یکشنبه.

“در طول حکومت نظامی تمام افراد نباید سفر در هر خیابان و یا در هر محل عمومی” با توجه به مینیاپولیس شهردار یعقوب فری قطعنامه.

St. Paul شهردار ملوین کارتر اعلام وضعیت اضطراری محلی جمعه و اعلام حکومت نظامی و همچنین دعوت همه به رعایت یک ساعت از نماز از 8 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر

این حکومت نه گسترش به مردم سفر به و یا از کار خدمات اورژانس اجرای قانون افرادی که به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی و یا فرار از خطر بی خانمان ها و رسانه های خبری با توجه به موازی منظور از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

“همه Minnesotans در مینیاپولیس و سنت پل می خواست به صورت داوطلبانه مطابق” با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ، “افسران صلح را اعمال حکومت نظامی و بازداشت کسانی که حاضر به پیروی کنند.”

نقض شهرها حکومت نظامی در حال تخطی از قانون مجازات تا 90 روز در زندان یا 1000 $خوب است.

داکوتای شهرستان کمیسر جو اتکینز گفت: این شهرستان دستور داد مقررات منع رفت و آمد چرا که “در اینجا به خوبی تاسیس باور توسط کلانتر [Tim] لسلی و داکوتای شهرستان رهبران که افزایش خطر آسیب قابل توجهی به ساکنان محلی و کسب و کار وجود دارد.

“همانطور که ما تجربه شب گذشته بسیاری از تخریب و خشونت اتفاق می افتد که تحت پوشش تاریکی” اتکینز نوشت. “آسیب در داکوتای شهرستان شب گذشته کشیده از ساختمان های مختلف در رابرت خیابان در غرب سنت پل به شهرستان داکوتای غربی مرکز خدمات در دره اپل. در مرکز خدمات معنیدار وجود داشت آتش و آب خسارت همراه با پنجره های شکسته. دو نفر دستگیر و پس از یک محیط جستجو توسط اپل دره PD.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de