آیا coronavirus رسیدن به مینه سوتا زودتر از ما فکر ؟

خسته Minnesotans هستند و مشتاق به دانستن زمانی که COVID-19 همه گیر خواهد شد و در پایان دولت خود را, اما دیگر حیاتی سوال باقی می ماند:

وقتی که آیا این تمام چیزی شروع کنیم ؟

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری روز جمعه گزارش داد که COVID-19 شد به احتمال زیاد در برخی از جیب این کشور در ماه ژانویه و یا اوایل فوریه — قبل از این کشور برای اولین بار جامعه به دست آورد و عفونت تشخیص داده شد در فوریه. 27 در واشنگتن است.

دانشگاه مینه سوتا محقق به طور مشابه به ایجاد که آیا این ویروس در حال حاضر رسیده مینه سوتا که در آن زمان. در روز شنبه انتظار می رود دولت برای پیش افتادن از بیش از 1000 COVID-19 کشته و 24,000 شناخته شده بیماری است.

تو را دکتر مارک Schleiss گفت که او نمی تواند چشم پوشی از بیماران مبتلا به بیماری مرموز او تحت درمان در اوایل سال 2020 — از جمله کسانی که با از دست دادن بو و طعم است که تبدیل به یک مشخصه علامت COVID-19.

“کسی که سرما بد است یک تغییر حس بویایی … اما آن یک چیز دیگر فقط مرتب کردن بر اساس که حس نابودی” گفت: Schleiss, متخصص اطفال و مولکولی virologist. “من حدس است که این ویروس در گردش بود حداقل در ماه فوریه اما احتمالا در ماه ژانویه است.”

Schleiss’ تحقیق همچنین می تواند آدرس چگونه این ویروس در کودکان تاثیر می گذارد از جمله نقش بالقوه آن در تازه کشف شده چند سیستم التهابی سندرم در کودکان است.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه تایید کرد دو این موارد در کودکان هر دو نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند. اکثر کودکان بهبود می یابند اما در برخی موارد تقلید سندرم شوک سمی و باعث خارش و هضم مشکلات و مشکلات با اندام.

نزدیک به سه ماه پس از گزارش اول خود را COVID-19 مورد مینه سوتا به عنوان روز جمعه گزارش داد در مجموع 23,531 آزمایشگاه تایید موارد به عنوان به خوبی به عنوان 996 مرگ و میر ناشی از بیماری تنفسی که ناشی از یک رمان coronavirus. تعدادی از بیماران نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 رسیده 592 روز جمعه و شامل 259 بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه.

تایید دیگری 590 موارد COVID-19 در مینه سوتا در روز جمعه متوقف پنج روز اجرا که در آن دولت را روزانه مورد تعداد رد شده بود.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت که اجتماعی فاصله ها و تلاش های اخیر اقامت در خانه سفارش کند شدن روند رشد این بیماری همه گیر در مینه سوتا به همین دلیل است که اوج آن است که هنوز هم می آیند در حالی که کشورهای دیگر در حال حاضر گزارش کاهش مورد اعداد.

مالکوم هشدار داد و در بیانیه ای جمعه که مینه سوتا در یک نقطه آسیب پذیر به خصوص با خیلی فرد-به-فرد تعامل و افرادی که از کشورهای دیگر برای پیوستن به تظاهرات در طول روز یادبود مرگ جورج فلوید در حالی که او در حال مهار توسط پلیس.

“شهرهای دوقلو باقی می ماند یک نقطه داغ برای COVID-19 گسترش,” او نوشت. “در واقع کشور ما یکی از جوامع آسیب پذیر به افزایش سریع در گسترش این ویروس که ما در این دوره از بیماری همه گیر.”

جستجو برای سرنخ

اوایل حضور این ویروس در مینه سوتا می تواند به تضعیف تلاش های اولیه به سرعت خود را معرفی. در ماه فوریه مقامات بهداشتی دولت در درجه اول توصیه Minnesotans به سهام تا در منابع در صورتی که نیاز به قرنطینه شود و برای جلوگیری از گسترش میکروب ها با شستن دست و پوشش سرفه.

دولت اولین مورد در سالمندان شهرستان رمزی فردی بود که گزارش 6 مارس.

Schleiss است که پرداختن به این سوال از طریق repurposing نمونه او شده است جمع آوری از نوزادان از رضایت خانواده ها برای مطالعه سيتومگالوويروس — یک علت شایع نقص هنگام تولد.

به دست آوردن اجازه دسترسی به نگاهی به نمونه ای از نوزادان متولد شده به عنوان دور برگشت به عنوان نوامبر 2019, Schleiss این هفته شروع به انجام تست تشخیصی برای دیدن چگونه بسیاری تا به حال هیچ اثری از رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2019.

“این می تواند به ما سرنخ که چگونه این ویروس به کار راه خود را در اطراف جهان است,” او گفت:.

این مطالعه یکی از 59 بودجه توسط U mini-کمک های مالی به بررسی همه گیر. مطالعات دیگر با استفاده از این بودجه به دنبال توسعه کم هزینه اضطراری یک ارزیابی چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد سرطان نتایج و بررسی اینکه آیا رسانه های اجتماعی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت در حال پیاده سازی اجتماعی فاصله گرفتن و همه گیر پاسخ استراتژی.

U نیز راه اندازی یکی از اولین کارآزمایی های تصادفی از هیدروکسی کلروکین برای دیدن اگر موجود مالاریا دارو می تواند درمان COVID-19 موارد و یا جلوگیری از علائم در افراد در معرض ویروس. انتشار U است نتایج آزمایش انتظار می رود که در هفته آینده یا بیشتر.

CDC گزارش به این نتیجه رسیدند زودتر-از-شناخته شده جامعه گسترش کروناویروس در آمریکا بر اساس تجزیه و تحلیل از چهار مجموعه داده — از جمله اورژانس پرونده از شهرستانهای با برخی از اولین شناخته شده COVID-19 مورد — برای دیدن اگر بيمار شده بود در آینده زودتر با علائم مشابه که تا به حال شناخته شده است.

Schleiss گفت: تحقیقات خود را می تواند شناسایی نیست فقط زمان COVID-19 ورود در مینه سوتا, بلکه نوعى از coronavirus بود که درگیر در اوایل عفونت.

مطالعات اولیه نشان می دهد که غرب ساحل موارد از ویروسی فشار پدید آمده است که در ووهان چین اما این سواحل شرق افزایش ممکن است شروع با یک واريانت که در حال گسترش به طور گسترده ای در اروپا است.

COVID-19 بوده است شدیدترین در سالمندان — با Minnesotans 70 و رنج 13 درصد از موارد شناخته شده تا کنون اما 82 درصد از مرگ و میر. در میان تمام مرگ و میر 811 درگیر ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی.

در میان 6,312 موارد شناخته شده Minnesotans 29 و جوان, none فوت کرده اند. شش نفر در 30s خود را در مینه سوتا فوت کرده اند از COVID-19 از جمله کسی که در این هفته با دیگر آشکار مشکلات سلامتی.

شناسایی ویروس در نوزاد نمونه می تواند اضافه کردن به درک درستی از چگونگی تاثیر آن بر کودکان متفاوت Schleiss گفت و چگونه آن را کمک به جدید و مرموز multiorgan سندرم است.

“سوال از آنچه در جریان است در نوزادان تازه متولد شده,” او گفت:, “این است که حل نشده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de