سابق صاحب کلوپ شبانه می گوید: Ex-Cop درک چوین شد و سریع به استفاده از زور و “Overkill” در آمریکایی های آفریقایی تبار شب


Protesters face off with police outside the White House in Washington, DC, early on May 30, 2020 during a demonstration over the death of George Floyd, a black man who died after a white policeman knelt on his neck for several minutes.

معترضان با پلیس در خارج از کاخ سفید در واشنگتن دی سی در اوایل مه 30 سال 2020 در طول یک تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک پلیس سفیدپوست به زانو در گردن او برای چند دقیقه.
عکس: اریک BARADAT (گتی ایماژ)

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که متهم شده است با سوم قتل درجه در مرگ جورج فلوید نیز مشغول به کار امنیت در یک کلوپ شبانه محلی و سریع به استفاده از تاکتیک های تهاجمی از جمله مک در هنگام کار بر روی آفریقایی آمریکایی شب با توجه به استقرار مالک.

تبلیغات

مایا سانتاماریا مالک سابق از El Nuevo بازار مال فروشان باشگاه در مینیاپولیس, Minn. گفت: شهرهای دوقلو پایونیر پرس که فلوید و چوین هر دو مشغول به کار در باشگاه با هم اما او نامشخص است اگر دو مرد با یکدیگر می دانستند. او همچنین اشاره کرد که “زمانی که این باشگاه در میزبانی رویدادهای کشید که عمدتا سیاه و سفید مشتریان” چوین در پاسخ به دعوا با در نظر گرفتن گرز خود و پاشش جمعیت تاکتیک های او را غیر قابل توجیه بود ‘درد نمیخورد.'”

“او خواهد گرز هر کس به جای دستگیری افرادی که مبارزه با” سانتاماریا گفت: پایونیر پرس. “او تماس پشتیبان گیری. چیزی که بعد از شما می دانید که وجود دارد خواهد بود پنج یا شش تیم ماشین.”

تبلیغات

در مه 25, Floyd, متوقف شد, مجبور به زمین قرار می گیرد و در دستبند با چوین بود که پس از آن ثبت شد تصویری زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است. فلوید شنیده می شود فریاد “نمی توانم نفس بکشم” را چندین بار در این ویدئو. فلوید بود و در نهایت رندر بیهوش شد و بعد مرده در یک بیمارستان محلی است. مقامات اخراج افسر چوین از نیروی پلیس روز شنبه به همراه سه نفر دیگر از افسران که آنها نیز در حال حاضر در بازداشت بود و هیچ چیز برای جلوگیری از استفاده بیش از حد از زور. چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

مانند بسیاری از افسران پلیس چوین تا به حال خارج از وظیفه شغلی کارگر و امنیت خود را حفظ کردن وظیفه خشونت فشار برای 17 سال تا دستگیری او. پیشگامان مطبوعات اشاره می کند که فلوید “آغاز به کار وجود دارد به تازگی به عنوان یک لی لی اما فقط کار می کرد حدود ده رویدادهای قرار داده و در” آمریکایی آفریقایی تبار مروج.'”

سانتاماریا که به تازگی به فروش می رسد محل گفت که اگر چوین به رسمیت شناخته شده بود فلوید “او ممکن است به او داده اند کمی بیشتر رحمت است.”

او اضافه کنید که چوین به نظر می رسد به کار به خوبی در طول لاتین رویدادهای اما خواهد بود بیش از حد پرخاشگرانه در طول “آفریقایی” شب.

تبلیغات

“من به او گفتم من فکر کردم این غیر ضروری است به اسپری فلفل. واکنش کورکورانه از ترس به نظر می رسید مانند overkill,” سانتاماریا گفت. “این یک نگرانی و من صدای من نظر اما ماموران پلیس راه توجیه آنچه انجام می دهند.”

او اضافه کرد که او شوکه شده بود برای دیدن فیلم چوین با زانو خود را در برابر فشار فلوید گردن.

تبلیغات

“من فکر کردم او می توانست بیشتر از یک وجدان” او گفت: پایونیر پرس. “حتی اگر او یک بیت از نژادپرستانه او یک انسان… در چه نقطه شما انسانیت غلبه خود تعصب نژادی?”

ظاهرا هرگز خانم سانتاماریا.

تقریبا هرگز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de