از Shameik مور به John Boyega: ریشه نمرات 2 رئیس جمهور و معاونت کلمات در جورج فلوید مرگ


Illustration for article titled From Shameik Moore to John Boyega: The Root Grades 2 Presidents and a VP’s Words on George Floyd’s Death

عکس: PAUL J. RICHARDS (گتی ایماژ)

روز جمعه به امریکا هنوز در وضعیتی وخیم از مرگ جورج فلوید 49 در دست مینیاپولیس افسران پلیس و پس از آن تظاهرات که باید یک بار دیگر خواهان امریکا برای مقابله با آن گناه اصلی رئیس جمهور سابق باراک اوباما و پس از آن-دوم-در-دستور معاون رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور بیانیه و/یا ساخته شده سخنرانی و ریشه است که در اینجا به بررسی آن اظهارات را در یک مقیاس از مغلوب ساختن پیشی جستن به اوباما و یا Taylor Swift به تی تی یا کنی لعنتی کودکانه به Childish Gambino.

تبلیغات

رئیس جمهور اوباما (A+++++++)

لعنتی من عاشق این مرد است. به طور جدی, تماشای اوباما خود را زندگی می کنند بهترین زندگی مانند شکستن با عشق از زندگی خود را و یادگیری است که او قدمت یک بازیکن حرفه ای بسکتبال در حالی که شما در حال قدمت یک زن که ممکن است خفیف و بسیار ناسالم اعتیاد به انیمیشن. سیاه امریکا است که با داشتن جدی فروپاشی پشیمانی و در حال حاضر کاملا آماده برای شروع به ارسال اواخر شب آینده متون.

تبلیغات

نه تنها اوباما مرجع ویروسی تصویری از یک ترانه Keedron برایانتکه آواز می خواند “من فقط می خواهم به زندگی می کنند, خدا از من محافظت” اما این چیزی است که او گفت:

“این طبیعی است که به آرزوی زندگی” فقط به عقب بر گردیم به حالت عادی’ به عنوان یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی upend همه چیز در اطراف ما. اما ما باید به یاد داشته باشید که برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘معمولی’—این که آیا آن را در حالی که برخورد با سیستم مراقبت های بهداشتی و یا در تعامل با سیستم عدالت کیفری و یا آهسته دویدن در خیابان و یا فقط تماشای پرندگان در پارک است.”

این رئیس جمهور است spittin.

من فکر می کنم ما در حال حاضر می دانیم که عشق ما به اوباما jaded چشم انداز ما در آنچه که او می گوید. اوباما می تواند به معنای واقعی کلمه ارسال شده در توجه داشته باشید که گفت: “من فقط خرید یک تخت سه طبقه است که سگ ماده یک سه گانه” و سپس با خوشحالی گفت: “من اصلا با شما!” و ما می اید تمام شده است مانند “این که من رئیس جمهور” با ترل اوون لرزان چانه و صورت.

تبلیغات

همه جوک ها به کنار این درجه از محبت و صداقت است چه از دست رفته در سال 2020 و چه امریکا اشتیاق و این چیزی است که باعث می شود اوباما یک فرد استثنایی/رئیس جمهور. او واقعا نمی باید برای انجام این کار; او نمی مدیون امریکا هر چیزی; او خدمت خود را در زمان به عنوان رئیس جمهور و در عین حال در اینجا او است که هنوز هم ریشه کن برای ما هنوز هم امیدوار است که ما گه با هم و پشت به قدمت به طور معمول.

جو بایدن (B-)

لعنت جو. این شات خود را و شما نمی آن را, اما شما نمی آوردن آن به خانه یا. مثل شما بیرون آمد و گفت: همه چیز درست است اما چیزی در مورد شما فقط نمی آمار درست مانند زمانی که دریک رپ-آواز می خواند “اگر هر چیزی اتفاق می افتد به Papi, ممکن است پاپ nigga واقعی” این فقط آمار نیست و من نمی دانم چرا. من نمی دانم اگر آن را بایدن را زمزمه صدای چیزی که او می کند و یا اگر آن را فقط احساس می کند مانند او تلاش بیش از حد سخت است اما من قسم می خورم که من به گوش بایدن صادقانه نگرانی برای سیاه پوستان قیام در مینیاپولیس من فقط “meh.”

تبلیغات

آن را مانند روز دیگر; آن آفتابی بود اما باد می وزد و من تصمیم گرفتم در شورت و سرعت باد و زمانی که من راه می رفت خارج هر کس تا به حال در برخی از تغییرات از همان; وجود دارد مردم با پوشیدن شلوار جین و کت و دیگران در مخزن تاپ و شلوارک و به نوعی همه ما در اشتباه بودند و همه ما حق داشتند. که جو بایدن در سخنرانی. اما او برای عدالت تماس بگیرید برای فلوید و این مهم است.

“هفته مثل این که ما آن را به سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز. و هیچ یک از ما می تواند به نوبه خود به دور. هیچ یک از ما می تواند خاموش. هیچ یک از ما می تواند هر گونه دیگر می تواند ما را در شنیدن عبارت “من نمی توانم نفس بکشم’ و آیا هیچ چیز” بایدن گفت.

تبلیغات

“ما نیاز به عدالت برای جورج فلوید” بایدن ادامه داد. “ما نیاز به پلیس واقعی اصلاحات برای برگزاری پلیس به یک استاندارد بالاتر است که بسیاری از آنها در واقع دیدار که دارای بد پلیس پاسخگو و تعمیرات روابط بین اجرای قانون و جامعه آنها سوگند یاد محافظت می کند.”

نبود بایدن کلمات به عنوان آنها ضربه اصلی آن چیز دیگری است. سازمان دیده بان آن را در زیر و مبارزه من در نظرات.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمت (F—)

“برو به چین و من برش روابط با سازمان بهداشت جهانی در حالی که امریکا با آن مواجه است این COVID-19 بیماری همه گیر.” خوب خوب من paraphrasing مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز بیهوده گویی بیان یک بیت.

تبلیغات

جدی بود که به رئیس جمهور ارائه شد بعد از ظهر جمعه در زمانی که او در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد…چین.

“چین است و در مجموع کنترل سازمان بهداشت جهانی با وجود تنها با پرداخت 40 میلیون دلار در هر سال نسبت به آنچه که ایالات متحده پرداخت شده است که حدود 450 میلیون سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از کاخ سفید باغ گل رز.

تبلیغات

“جهان نیاز به پاسخ از چین در ویروس. ما باید شفافیت. چرا از آن است که چین خاموش افراد آلوده از ووهان به تمام نقاط دیگر چین ؟ ” او اضافه شده است. “این رفتن نیست به پکن رفت آن در هیچ جای دیگر, اما آنها به آنها اجازه می داد آزادانه سفر در سراسر جهان از جمله اروپا و ایالات متحده است.”

همه از جمله چین بر عهده رئیس جمهور قرار بود برای توضیح–از آنجا که از دوره او بود که به عذر خواهی او به شدت بهنگام نژادپرستانه dog whistle جیر که گفت:”هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود“; توجه داشته باشید جانبی: هر زمان که رئیس جمهور شروع می شود قافیه معمولا نژادپرستانه اما این اتفاق نمی افتد. به جای رئیس جمهور شوکه هر کس با پاره شدن به چین پاسخ به COVID-19 اعلام کرد که او دیگر در این شرایط صحبت کردن با چه کسی و سپس به او راه رفتن بدون در نظر گرفتن سوال به این دلیل که رئیس جمهور نمی دهد در مورد افرادی که مشکلات ما از طریق و یا واقعا هر چیزی اتفاق می افتد در مینیاپولیس.

تبلیغات

رییس جمهور در این توییتی در مورد جورج فلوید میراث و معترضان به نام “اراذل و اوباش” ، آیا با آن چه شما خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر