متزلزل توسط یک شب دیگر از هرج و مرج است که ضعف اجرای قانون Gov. تیم Walz روز شنبه گفت او را به طور کامل بسیج گارد ملی برای مبارزه با آنچه که او به نام “شدیدا کنترل” گروه خارج از آشوبگران برخی از آنها از خارج از دولت که تبدیل به خیابان های شهر به صحنه غارت و چپاول و آتش سوزی.

کامل بسیج خواهد می تواند یکی دیگر از 1000 سربازان گارد ملی به شهرستانها, مکمل نیروی 700 در حال حاضر بزرگترین مدنی پلیس اقتدار در تاریخ دولت. مقامات اجرای قانون گفت: این امر می تواند برای اولین بار کامل بسیج گارد در مینه سوتا پس از جنگ جهانی دوم است.

“شهرهای ما از مینیاپولیس و سنت پل ها تحت حمله” Walz گفت, نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از تظاهر کنندگان هستند که از خارج از شهرستان و احتمالا خارج از دولت در آنچه که او به نام “سازمان یافته تلاش برای بی ثبات کردن جامعه مدنی است.”

Walz گفت: به عنوان بسیاری از 80 درصد از مردم باعث تخریب و آتش سوزی در شهرستانها می تواند از جاهای دیگر. او استاد گستاخ غارت و خرابکاری از مشروع و بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که سه روز پس از مرگ جورج فلوید گزارشی که در بازداشت پلیس درگذشت.

هنوز معلوم نیست اگر در خارج از گروه های مشکوک به بازی بخشی در ضرب وشتم ساخته شده سفید supremacist آشوبگران چپ و آنارشیست ها و یا هر دو.

Walz گفت که در حالی که آشوبگران را بدست توجه آنها می خواهند او قول داد که شنبه شب “آنها در حال رفتن به دریافت قریب به اتفاق نیروی امنیت و صلح است.”

Walz اعلام کرد: سومین شب از خشونت و غارت با وجود یک شبه حکومت نظامی پس از دستگیری مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که چهره اتهام قتل به مرگ جورج فلوید, گزارشی مشکوک.

خشونت سرعت در حال گسترش تا زمانی که درست قبل از نیمه شب و اوایل روز شنبه زمانی که صدها نفر از افسران پلیس سربازان دولت و مسلح گارد ملی نیروهای دامن زد به مناطق خرابکاری و آتش سوزی مقابله با تظاهر کنندگان با گاز اشک آور و سفارشات به پراکنده.

ادامه ویران است که گسترش به شهرستانها در سراسر امریکا باعث شده است تا دور از اتهام و انگشت اشاره در میان دولت و رهبران محلی در مورد اجرای قانون پاسخ که در بسیاری از قطعات از مینیاپولیس به نظر می رسید بود اما undectable زودتر شب جمعه.

Walz به دنبال آرام کردن معترضان در 1:30 صبح کنفرانس مطبوعاتی با مینیاپولیس شهردار یعقوب فری هر دو ساخت هیجانی تجدید نظر برای پایان دادن به خشونت است.

“این هرج و مرج مطلق — این است که عزادار و این است که ساخت یک بیانیه [درباره بی عدالتی] که ما به طور کامل تصدیق نیاز به ثابت — این خطرناک است” Walz گفت. “شما نیاز به رفتن به خانه.”

Walz گفت که او تا به حال به صحبت فلوید خانواده و آنها موافقت کردند که آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس وحشتناک بود و غیرسازنده است.

Walz آمده است در زیر آتش از جمهوری خواهان در مجلس خواستار قوی تر پاسخ. “آنها نیاز به نشان دادن زور نیست که همه چیز را مخفی پشت صحنه” گفت: رهبر اقلیت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “من خوشحالم که آنها به نام حکومت نظامی اما زمانی که مردم نقض مقررات منع رفت و آمد شما باید برای دستگیری آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de