خصوصی پیش بینی آب و هوا Skymet اعلام کرده است که موسمی جنوب غربی وارد شده در کرالا امروز. اما آن ادعا شده است عنوان رسمی این کشور پخش هند هواشناسی بخش است که می گوید موسمی در تنظیم خواهد شد تنها در تاریخ 1 ژوئن.

خصوصی پیش بینی را اعلام ورود موسمی است که در خط با پیش بینی آن است که سالانه در فصل بارندگی آغاز خواهد شد در 28 مه را و یا دو روز.

در روز شنبه آن را توییتی “#جاستین جنوب غربی #Monsoon2020 در نهایت وارد سرزمین اصلی هند #موسمی وارد کرالا قبل از شروع واقعی تاریخ است. همه شروع شرایط از جمله بارش OLR (Outwave Longwave تابش) مقدار سرعت در حال ملاقات کرد. در نهایت 4 ماه جشنواره آغاز می شود برای هند. #HappyMonsoon”.

نگه آی مدیر کل Mrutunjay Mohapatra می گوید وجود دارد پارامترهای کلیدی که باید قبل از ملاقات چنین اعلام می شود ساخته شده است.

اول شروع بیش از کرالا اعلام شده است در روز دوم پس از دو روز متوالی بارندگی حداقل 2.5 میلی متر ثبت شده است پس از مارس 10 در 60 درصد از 14 ایستگاه های آب و هوا — Minicoy, امینی تریواندروم Punalur, Kollam, Allapuzha, Kottayam کوچی تریسور آب, تهلسری Kannur, Kudulu و منگالور.

که اتفاق افتاده است. کرالا شده است دریافت متناوب بارش بیش از چند هفته گذشته است اما آن را انجام نمی این پارامتر کلیدی.

دوم Mohapatra می گوید این است که عمق westerlies باید حفظ شود تا 600 hectopascals (hPa) و سوم Outwave Longwave تابش باید زیر 200 وات در هر متر مربع (wm-2). که کمی از اصطلاحات وجود دارد ممکن است بر سر شما پرواز اما کافی است که به آی رئیس می گوید: کسانی که دو پارامتر انجام شده است.

هند و هواشناسی بخش است که عملکرد پس از سال 1875 یکی از تنها شش منطقه ای تخصصی هواشناسی مراکز جهانی هواشناسی سازمان است. این عمل یک شبکه ای از صدها نفر از سطح و یخبندان رصدخانه فوقانی هوا (ارتفاع بالا) ایستگاه ازن و تابش رصدخانه و هواشناسی ایستگاه رادار با توجه به اطلاعات در حوزه عمومی است.

IMD نیز دریافت داده های اضافی از هند طیف گسترده ای از آب و ماهواره و همکاری نه تنها با ISRO اما با دیگر تخصصی سازمان های دولتی مانند موسسه هندی گرمسیری علم هواشناسی مرکز ملی برد متوسط پیش بینی آب و هوا و موسسه ملی اقیانوس فن آوری است. علاوه بر آن نیز نظارت بر فعالیت های لرزه ای. بودجه سالانه خود را است تومان 3.52 میلیارد روپیه با توجه به سال 2011 داده است.

بنابراین اگر یکی بود به بی اعتنایی آی و تازه بدوران رسیده Skymet در آن کلمه چه می تواند عقد عامل ؟ شاید اگر آن را به حال سابقه ضرب و شتم آی در پیش بینی های موسمی. اما آن را ندارد ؟

با توجه به اطلاعات در مقایسه با پیش بینی های IMD, Skymet و واقعی بارندگی از سال 2012 تا سال 2018 منتشر شده در یک کسب و کار استاندارد مقاله از آوریل 2019, Skymet شده است در نزدیکی دقیق تنها دو بار. در سال 2012 زمانی که آن را پیش بینی نرمال موسمی در 94 درصد در حالی که آی گفته بود این امر می تواند نزدیک به نرمال در 99 درصد واقعی بارش دریافت کرده بود 92 درصد است.

این رقم محاسبه شده است بر اساس طولانی مدت میانگین بارش برای دوره چهار ماهه از ماه ژوئن تا سپتامبر است.

در سال 2014 Skymet پیش بینی 94 درصد بارندگی در حالی که آی گفت: 96 درصد و واقعی بارش بسیار پایین تر بود در 88 درصد ساخت Skymet دقیق تر از آی. در سال 2017 آی تقریبا دقیق در 97 درصد پیش بینی اما آی جای کسی را گرفتن و آن را با یک پیش بینی از 96 درصد است که نزدیک به 95 درصد بارندگی که ثبت شد که در آن سال.

گزارش دیگری در آوریل سال گذشته منتشر شده در کنترل پول نیز گفت: با اشاره به اقتصادی که Skymet شده بود دقیق تنها در پنج بار بین سال 2014-15 و 2018-19.

اما Skymet بنیانگذار سابق و روزنامه نگار Jatin سینگ با این حال ادعا می کند در یک فوربس در مقاله ای که سال است که پیش بینی ضرب و شتم 144 سال آی راست شش بار از سمت راست پس از آن آغاز شد و پیش بینی موسمی در سال 2012.

به همین دلیل است که Skymet پیش بینی بودن جدی گرفته شود? در اینجا برخی از زمینه.

سینگ ادعای او شروع فقط با تومان 1 لاخ در سال 2002 و تن به تن خدمات Skymet به کارفرمای سابق خود تلویزیون اخبار کانال صحرا Samay. او آغاز شده بود با استخدام کارشناسان هواشناسی از نیروی هوایی هند و شروع به تولید پیش بینی از اطلاعات آب و هوا است که دولت ایالات متحده ملی اقیانوسی و جوی دولت منتشر شده است.

جای تعجب صحرا Samay شد حاضر به پرداخت 18 تومان لاخ از یک سال به این بچه های جدید در بلوک فوربس گزارش گفت:. به زودی Skymet نیز در کسب و کار با هندو و هندوستان تایمز و در عرض دو سال بود از ساختن تومان 2 کرور روپیه در سال است.

Skymet سپس forayed به متفقین خدمات مانند پیش بینی برای کشاورزی همکاری با نوکیا برای ارائه اطلاعات آب و هوا به کشاورزان برای هزینه و شروع به متوجه شدن توسط کشت و غول مونسانتو و بایر جدا از تامسون رویترز و Rallis هند همه آنها تبدیل به مشتریان خود است.

پس 2011, Skymet دریافت بودجه از مقدار نامعلومی از Godrej گروه و سایر تأمین کنندگان مالی است که کمک به آن را گسترش عملیات خود را به بيش از 6500 آب و هوا ایستگاه های مانیتورینگ.

در 2018, Skymet ارسال شده مجموع درآمد ₹40 کرور و چه جالب در مورد آن این است که با بالاترین درآمدهای ناشی از ارائه اطلاعات زندگی می کنند به محصول شرکت های بیمه. بیشتر چه, گزارش فوربز می گوید: حتی دولت استفاده Skymet داده ها در محصول استفاده می شود توسط دولت به بیمه معرفی طرح و حل و فصل کشاورزان ادعا می کند.

محصول بیمه در هند به خصوص دولت طرح Pradhan Mantri Fasal بیما Yojana (PMFBY) است که یک موضوع بسیار نارضایتی در میان کشاورزان است. این طرح که آغاز شد در 2016-2017 تاخیر ادعا شهرک به کشاورزان سال پس از سال است. علاوه بر این مشکلات وجود دارد با این طرح در ابتدا پوشش کم خطر مناطق و شرکت های بیمه ساخت خوب باک از حق بیمه که در آن آنها را به هر گونه پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de