Illustration for article titled Killing of Trans Black Man Tony McDade Marks 3rd Fatal Officer-Involved Shooting in Tallahassee in Less Than 2 Months

تصویر: WTXL

به عنوان تظاهرات فوران در سراسر کشور پنج شنبه شب در پاسخ به چندین گسترده و دیرینه اتهامات خشونت پلیس جامعه فعالان در تالاهاسی فلوریدا., باید سعی کردم به فشار بیشتر برای پاسخگویی از افسران پلیس پس از سه افسر-درگیر قتل در بیش از دو ماه.

تبلیغات

چهارشنبه شب فعالان جامعه اعتراض های اخیر سازمان ملل متحد خواستار شفافیت بیشتر از تالاهاسی مقامات که داده اند frustratingly اطلاعات کمی در مورد تیراندازی.

اعضای تالاهاسی جامعه اقدام کمیته گفت WTXL-تلویزیون وجود دارد “شده است و هیچ روش واقعی پاسخگویی” پس از اولین افسر-درگیر قتل در 20 مارس. در این مثالپلیس ادعا می کنند که 31 ساله Mychael جانسون مشکوک به carjacking رو به مبارزه با افسر جاستین دیویدسون پس از اقدام به فرار.

تبلیغات

با توجه به WTXL پلیس گزارش اظهار داشت که در طول مبارزه بین دیویدسون و جانسون افسر Zackri جونز اخراج یک شات تنها در جانسون و کشتن او. اگر چه جانسون درگذشت از برخورد TPD مقامات گفتند که در نظر دیویدسون به قربانی در مورد.

بخش دوم پلیس-درگیر قتل اتفاق افتاده در مارس 19, زمانی که پلیس کشته Wilbon کلیولند دارد پس از پاسخ به یک تماس در مورد یک درگیری در یک رستوران و پارکینگ. TPD می گوید رویارویی با Woodard گرفت که در طی آن آنها تا به حال به استفاده از نیروی مرگبار در دارد و ادعا او مسلح بود.

هفته گذشته بخش گفت آن بررسی این حادثه اما آیا انتشار اسامی هر افسران درگیر کرد و گفت که تنها یک پلیس قرار داده شده بود در مرخصی اداری. Woodard شد 69 سال است.

سوم تیر فقط هشت روز بعد از آن است که دریافت کرده است بیشترین توجه در رسانه های اجتماعی تا کنون—قتل ترانس, سیاه, مرد تونی McDade در مارس 27 (TPD و دیگر رسانه های محلی باید misidentified McDade به عنوان یک زن).

تبلیغات

جزئیات پدید آمده است که تا کنون تیره و شاهد حساب به نظر می رسد به جنگ با TPD نسخه از آنچه اتفاق افتاده است.

تبلیغات

این تالاهاسی دموکرات گزارش که روز چهارشنبه افسر-درگیر تیراندازی آغاز شد و با “وحشیانه حمله توسط یک گروه از مردان” در یک فرد معتقد به McDade. در 10:45 صبح پلیس در پاسخ به یک گزارش در مورد سلاح سرد در لئون اسلحه مجتمع آپارتمانی: McDade شناسایی شد به عنوان یک مظنون شد و گفته می شود مسلح با چاقو و تفنگ دستی.

این است که در آن پلیس و شاهدان عینی حساب انشعاب. تالاهاسی رئیس پلیس لارنس matt morris به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که ماموران با ردیابی کردن McDade و “بلافاصله دیدم [او را] با تفنگ.”

تبلیغات

“با توجه به آنچه به ما گفته شده است, [McDade] اشاره تفنگ در افسر قبل از افسر می تواند حتی به طور کامل خروج خودرو” matt morris گفت.

اما مردم در مجتمع آپارتمانی در اشتباه هستند توسط پلیس حساب. یکی از آنها این است که کلیفورد ساقی زندگی می کند که در لئون اسلحه و شاهد تیراندازی.

تبلیغات

“من راه می رفت پایین این راه به عنوان به زودی به عنوان من در اطراف این منحنی من فقط شنیدن عکس,” ساقی گفت WFSU. “من [McDade] راست پشت درخت اما من او را (افسر) فقط پرش با ماشین و چرخش درب باز و فقط شروع به تیراندازی.”

ساقی گفت که او شنیده هفت یا هشت عکس کل اما نمی شنوند افسر که شلیک سلاح خود را به هر یک هشدار قبل از عکسبرداری است.

تبلیغات

“من هرگز شنیده ‘Get down, یخ, من یک افسر’–هیچ چیز. من فقط شنیده تفنگ عکس,” ساقی گفت. به گفته او دو افسر شات در McDade.

باربارا McClakin بود بازدید از بستگان در لئون اسلحه در تیراندازی. او گفت: تالاهاسی دموکرات که او و پسر عموی او با عجله خارج پس از شنیدن صدای تیراندازی و دیدم یک افسر پلیس با تفنگ خود را هنوز هم کشیده شده و اشاره به پشت McDade ،

تبلیغات

“این چیزی است که همه در تلاش برای کشف کردن—چرا آنها باید تفنگ در پشت [خود] سر و هنگامی که [او] در حال حاضر پایین؟” McClakin گفت. پلیس گفت McDade از جراحات درگذشت در بیمارستان به عنوان مرد او را مشکوک به سلاح سرد.

در طول کنفرانس مطبوعاتی matt morris گفت: او نمی دانست که چگونه بسیاری از بار McDade به ضرب گلوله کشته شد و به نظر می رسد به این معنا وجود دارد فقط یک تیرانداز است. با توجه به تالاهاسی دموکرات افسر در نظر گرفته شده است قربانی در این تیراندازی و حقوق و حریم خصوصی محافظت شده توسط Marsy قانون اصلاح فلوریدا قانون اساسی به تصویب رسید در سال 2018 است.

تبلیغات

دلیله معشوقه سامسون Pierre عضو تالاهاسی جامعه اقدام کمیته گفت: تیراندازی قرار دادند جامعه به لبه.

“ما هنوز هم نمی دانم نام این افسر پلیس که به قتل Wilbon دارد و ما هنوز هم نمی دانم نام این افسر پلیس که به قتل سیاه [man] امروز” Pierre گفت.

تبلیغات

Matt morris سعی در فاصله گروه خود را از ملی خشم در اطراف تیراندازی پلیس که تشدید این هفته پس از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای حداقل هشت ساعت در طول بازداشت در روز دوشنبه.

رئیس پلیس دفاع افسر در این هفته تیراندازی کرد و گفت که هنگامی که یک مظنون امتیاز یک تفنگ را در یک پلیس “شما در حال دفاع از زندگی خود را در آن نقطه است.”

تبلیغات

او اصرار داشت که مسابقه هیچ ربطی به تیراندازی.

“بدیهی است که این زمان با آنچه که در سراسر کشور این باعث می شود حتی سخت تر” matt morris گفت. “اما شما نمی توانید دانشیار یک حادثه در یکی دیگر وزارت امور خارجه با حادثه ای که در اینجا جز به می گویند که این یک نگرانی برای ما کل جامعه.”

تبلیغات

اما نژادپرستانه طرفداران عدالت و تجاوز به حقوق فعالان می گویند McDade را به قتل می افتد به طور مستقیم در بلند مدت استمرار حمایت دولت, دولت فعال و میر است که باید به طور نامتناسبی هدفمند سیاه و ترانس جوامع است.

David J. جانز, مدیر اجرایی, ملی, سیاه, عدالت ائتلاف در بیانیه ای گفت: یکشنبه, “کلمات کافی وجود ندارد برای توصیف وزن درد که همراه با پیش نویس بیانیه به افتخار, سیاه, افرادی که به قتل رسیده اند و به عنوان یک نتیجه از آنها چه کسانی هستند و چگونه آنها نشان می دهد تا در جهان است.”

تبلیغات

“تونی سیاه ترانس مرد برادر ما است. قبل از اینکه ضربه و سختی زخمی توسط یک افسر پلیس تونی ارسال شده یک ویدیو را به او Facebook صفحه بازگویی وحشتناک ضرب و شتم او را از پنج مرد چرا که او یک سیاه ترانس مرد” جانز ادامه داد و اشاره کرد که 1,500 جرایم ناشی از نفرت در برابر تجاوز افراد ثبت شد در سال 2018 است.

“ما نمی دانیم که بسیاری از جزئیات در اطراف تونی مرگ یا چگونه پلیس درگیر شد. ما نمی دانیم که تونی نباید کشته شده اند,” او اضافه شده هشدار تالاهاسی PD که “جهان در حال تماشای.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de