وکیل جورج فلوید را بازماندگان خواستار اقدام کنگره

سه وحشیانه اخیر مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار — از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس — سوار یک تماس جدید جمعه از حقوق مدنی وکلا برای اقدام کنگره برای بیشتر پلیس پاسخگویی.

بنیامین Crump نشان دهنده فلوید را به بازماندگان و همچنین به عنوان مادر Ahmaud Aubery یک مرد جوان که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن در گرجستان است. او و همکار وکیل لی مریت به نام عدالت برای دو مرد همراه با Breonna تیلور که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در آپارتمان او در لوییویل توسط پلیس اجرای تهاجمی بدون دست کشیدن حکم جستجو در مبارزه با مواد مخدر بررسی است.

آنها به نام دولت دادستان کل کیت الیسون به بیش تعقیب ماموران پلیس درگیر در قتل فلوید دوشنبه شب در جنوب مینیاپولیس — یک چشم انداز محتمل برای دولت بالا وکیل.

اینترنت اخبار کنفرانس تعدیل توسط شخصیت تلویزیونی ون جونز. وکلا صحبت در مورد برگزاری یک کنگره نیروی کار با استفاده از تحریم و سفر embargoes به عنوان اهرم. ارائه حداقل طرح های خاص و در زمان تنها چند سوال کتبی ارائه و سپس انتخاب و مطرح شده توسط جونز.

خانواده های قربانیان حضور نداشتند و در دسترس نیست اما با صدور یک بیانیه مشترک از قبل گفت: مهم بود که “در حال حاضر — بیشتر از همیشه استفاده می کنیم صدای ما را به تصویب تغییر تقاضا پاسخگویی در سیستم قضایی ما و حفظ میراث از Breonna, Ahmaud و جورج زنده است. این یک بحران ملی و دولت ما نیاز به اقدامات فوری و گسترده اقدام به حفاظت از سیاه و قهوه ای و جوامع است.”

مریت گفت: وجود نیاز به تمرکز بیشتر بر پلیس پاسخگویی, رقص برهنه کردن خود را واجد شرایط ایمنی و به آنها آموزش بهتر. “ما افسران آموزش دیده برای کشتن” مریت گفت.

این دو وکیل را صرف خود را در کنفرانس خبری با تمرکز بر دیدگاه فریمن ساخته شده قبلی در روز — و که دفتر او بعد روشن از طریق یک بیانیه نوشته شده است — مورد وجود دارد نه اینکه شواهد کافی برای پشتیبانی از اتهام جنایی.

مریت گفت: “بیش از اندازه کافی شواهد به بازداشت.”

وکلای گسله Hennepin County دادستان برای بلافاصله دستگیری درگیر افسران و گفت: الیسون باید بیش از این مورد است.

پس از این کنفرانس خبری افسر درک چوین بوده است دستگیر شده و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de